Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

ta gra jest głupia, brzydka i niedopracowana. Mam 15 godzin na liczniku. Obok wiedzmina 3, którego przechodzę właśnie 4ty raz to to nawet nie stało

 

Ale wkręciłem się - mimo wszystko świat fajny, dubbing fajny (poza Silverhandem) i gra się całkiem miło. Tylko, że lecę na pałę na easy, żeby poznać historię i raczej nie będą miał ochoty wracać. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
8 hours ago, Sedrak said:

"Da się grać w miarę płynnie"

"Trzeba iść na kompromisy"

 

No i to są argumenty za gra na konsolach, na która była robiona docelową, która jest prawie rok po premierze haha :)

 

docelowo to była gra robiona na PC a nie na konsole z 2013, ale zarobić pieniążki trzeba było

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Labtec napisał:

 

docelowo to była gra robiona na PC a nie na konsole z 2013, ale zarobić pieniążki trzeba było

GTA San Andreas na ps 2 tez wygladalo makabrycznie a kazdy przy tym się bawił jak poje,bany.

 

Nie spodziewałem się graficznych wodotrysków na Ps4, dla mnie liczy się gra i historia.

 

Tfu, jeb.ac te nowe pokolenie graczy

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 hours ago, standby said:

GTA San Andreas na ps 2 tez wygladalo makabrycznie a kazdy przy tym się bawił jak poje,bany.

 

Nie spodziewałem się graficznych wodotrysków na Ps4, dla mnie liczy się gra i historia.

 

Tfu, jeb.ac te nowe pokolenie graczy

 

kto co lubi

 

PS4

 

Cyberpunk-2077_20201210215615.jpg

 

PC

 

?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, standby napisał:

Nie spodziewałem się graficznych wodotrysków na Ps4, dla mnie liczy się gra i historia.

 

To proponuję zagrać w jakiegoś pixelarta, a nie na siłę się przekonywać, że CP2077 nie jest taki zły.

 

Gra na PS4/XOne wyglądała i chodziła tak chujowo, że decydencji z CDPR powinni dostać dożywotni zakaz pracy w gamedevie. 

 

Minęło 8 miesięcy od premiery i ludzie na forum piszą, że nie możemy za wiele od gry oczekiwać, jeśli nie chcemy się rozczarować. Przypominam, że mówimy tutaj o tytule, na który był taki hype, że dosięgał Księżyca. CDPR w ciągu 24 godzin z białego rycerza branży stał się pośmiewiskiem. 

 

Tak gra jest nie do od ra to wa nia. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Problemem gry nie jest grafika czy błedy. Po prostu zapowiadali coś niesamowitego a dostaliśmy grę która wcale nie jest nową jakością w gatunku RPG. Więcej, jest ogromny krok wstecz, nawet główny wątek nie ma zbytnio drzewek w questach. RPG który jest liniony, to jest poziom lat 80 jeśli chodzi o ten gatunek. 

 

Nawet jakby gra chodziła świetnie na konsolach, nie miała błedów i miała podobny poziom grafiki do wersji PC to i tak jest to tytuł maks 8/10 a twórcy obiecywali nową jakość i gruszki na wierzbie. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Patrząc po tym jaka ta gra jest wymagająca na PC to nie obiecywałbym sobie za dużo po patchu na next geny. Wiem, że to wsteczna kompatybilność, ale na XSX w trybie performance z ustawieniami pewnie low/medium z PC bez RT, z ilością NPCów i aut nawet mniejszą niż low z PC, ta gra w 1080p ledwo co trzyma 60 kl/s (a raczej przedział 40-60), podbicie rozdziałki do 1440p i może fpsy trochę bliższe 60 kls to raczej max co się można spodziewać.

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, tjery said:

Patrząc po tym jaka ta gra jest wymagająca na PC to nie obiecywałbym sobie za dużo po patchu na next geny. Wiem, że to wsteczna kompatybilność, ale na XSX w trybie performance z ustawieniami pewnie low/medium z PC bez RT, z ilością NPCów i aut nawet mniejszą niż low z PC, ta gra w 1080p ledwo co trzyma 60 kl/s (a raczej przedział 40-60), podbicie rozdziałki do 1440p i może fpsy trochę bliższe 60 kls to raczej max co się można spodziewać.

Ja liczę, że z tym patchem na next gen sprawią, że gra będzie po prostu grywalna. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się kto im robi tego next gen pacza. Sami? Czy może ktoś dzięki komu można mieć nadzieję.

Wiem, że mechanik popsutych nie naprawią, ani nieciekawej fabuły, ale zawsze.

 

No i co robią realnie teraz. Bugfix? Czy Wiedzmin 4 w pre? A może dlc? 

Gdzie nasze forumkowe insajdery?

Odnośnik do komentarza

Wlasnie skonczylem romans z Panam :fsg:  i misje dla niej. Oprócz tego miałem też juz zadanie "znaki jonasza". No po prostu coś pięknego, naprawde jest uczucie że uczestniczy się w czym niezwykłym. Misje dla Panam, wraz z dialogami, otoczką, dosłownie pożerałem. 

Co jest jednak najważniejsze. Po skończeniu Days gone, Horizon Zero Dawn, i paru innych tytułów, kłaniam się Redom że udało im się napisac tak dobrze niektóre postacie. Przecież Jackie, Evelyn, Panam czy Judy to naprawde dobrze napisane charaktery i postacie z krwi i kości, w przeciwieństwie do postaci z ww. gierek gdzie już nikogo nie pamietam xD 

A motym z Silverhandem, dogadującym nam przy niektórych decyzjach to jest po prostu mistrzostwo świata, jakbym sam siebie czasami słyszał. 

Piękna gra,

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tak motyw Silverhanda jest świetny, niestety czasem czuć, że został dodany w środku developmentu, ale i tak bardzo dobry patent. Tak jak na początku wybierałem odpowiedzi głównie na zasadzie "Pierdol się Johnny", tak pod koniec jakoś inaczej podchodziłem. Szkoda, że sam wskaźnik relacji z Johnnym nic nie daje, bo sekretne zakończenie odblokowuje raptem jeden dobrze poprowadzony dialog.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...