Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra to jest jednak coś nowego w swoim gatunku. 

 

To pierwsza gra, którą kupiłem, która od swojej premiery siedzi u mnie zafoliowana na półce i czeka na update (WTF? :blink:)

Gra leży i dojrzewa do momentu, w którym nada się do spożycia (lub nie :facepalm:). 

 

Na PS4 nie odpaliłem jej ze strachu przed rozczarowaniem. 

Po cichu liczę, że wersja na PS5 będzie dawała radę. Obawiam się jednak, że ten autorski silnik jest tak niedopracowany, że już nic tej grze nie pomoże i bez PC za 12 k nie ma co do tego podchodzić.

Obym się mylił.

 

Kiedy ma być ten nextgenowy update wg ostatnich przecieków? 

Odnośnik do komentarza

Dziś odpaliłem premierową wersję CP bez poprawek na moim Legionie z gtx1650 i jestem zaskoczony tym, jak dobrze ta gra wygląda i śmiga. W ramach testów przeszedłem początek prologu korpo i nomadem, w obu przypadkach jest super. Gdybym nie miał rozgrzebanego RDR2 pewnie bym jechał dalej. Jednak Redzi potrafią robić klimatyczne gry, dubbing polski też mi mocno podszedł.

 

Edit;

Naprawdę nie wiem, co w tym śmiesznego.

W pełni zadowalają mnie wysokie detale i FullHD, pewnie nie ma stałych 60 klatek, ale mam to w nosie, a że gra mi się podoba :dunno:

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Andreal napisał:

Dziś odpaliłem premierową wersję CP bez poprawek na moim Legionie z gtx1650 i jestem zaskoczony tym, jak dobrze ta gra wygląda i śmiga. W ramach testów przeszedłem początek prologu korpo i nomadem, w obu przypadkach jest super. Gdybym nie miał rozgrzebanego RDR2 pewnie bym jechał dalej. Jednak Redzi potrafią robić klimatyczne gry, dubbing polski też mi mocno podszedł.

 

Edit;

Naprawdę nie wiem, co w tym śmiesznego.

W pełni zadowalają mnie wysokie detale i FullHD, pewnie nie ma stałych 60 klatek, ale mam to w nosie, a że gra mi się podoba :dunno:

No polski dubbing na poziomie zrobili, to trzeba im przyznać. 

Mooooże kiedys przejdę to na ps5 po polsku jak już naprawią za dwa lata...

Odnośnik do komentarza

Ja uważam, że lubiąc takie klimaty grę warto przejść, czy pół roku temu, teraz czy po next gen patchu to każdy sam sobie wybierze. Nie jest to doświadczenie zmieniające życie, ale miło spędzony czas. Natomiast totalnie nie widzę powodu, dla którego miałbym czyścić mapę, zaglądać w kąty szukając nie wiadomo czego, bo im dalej odchodzimy od głównego wątku tym bardziej widać, jak ta gra jest niedokończona.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Shankor napisał:

Jeden gra bez patchy, drugi myśli że oni "naprawią" tą grę. 

Życzę wszystkim szczęścia i powodzenia.

Nie gram, po prostu chciałem sprawdzić, czy i jak mój laptop poradzi sobie z tę grą, a że nie korzystałem z GOG Galaxy, a paczek do ściągnięcia, więc skorzystałem z możliwości nie instalowania poprawki z czystej, męskiej ciekawości.

 

Oczywiście żałuję okrutnie, że ta 1h gry nie okazała się w crapem jak internet przykazał, boli mnie, że płynność i grafika zaspokoiły moją grzeszną i niewymagającą duszę gracza oraz ubolewam niemiłosiernie, że nie widziałem festiwalu błędów. Wierzę jednak, że wszystko przede mną i sprowadzony zostanę na jedyną poprawną drogę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Andreal napisał:

Nie gram, po prostu chciałem sprawdzić, czy i jak mój laptop poradzi sobie z tę grą, a że nie korzystałem z GOG Galaxy, a paczek do ściągnięcia, więc skorzystałem z możliwości nie instalowania poprawki z czystej, męskiej ciekawości.

 

Oczywiście żałuję okrutnie, że ta 1h gry nie okazała się w crapem jak internet przykazał, boli mnie, że płynność i grafika zaspokoiły moją grzeszną i niewymagającą duszę gracza oraz ubolewam niemiłosiernie, że nie widziałem festiwalu błędów. Wierzę jednak, że wszystko przede mną i sprowadzony zostanę na jedyną poprawną drogę.

niekoniecznie. Część ludzi na PC zarzeka się ze nie mieli prawie żadnych błędów. Jakies tam pierdoły tak, ale nic strasznego. Wierzę. PC jeszcze jako tako im wyszło. To konsole położyli po całości

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Andreal napisał:

 dubbing polski też mi mocno podszedł.

 

 

Dubbing nie jest zły, Żebrowski momentami lepszy niż Keanu. Mi jednak zupełnie nie podszedł głos męskiego V w naszym języku, ale to jeszcze jakoś można przełknąć.

Dla mnie polski dub odpada z dwóch względów, po pierwsze Keanu Reeves mówiący nie swoim głosem (co innego fikcyjni bohaterowie) a druga kwestia to misje w Paciifice. Na prawdę, jeżeli ktoś gra "po Polsku" to gorąco polecam przełączyć się na ang podczas misji "Witaj w Pacifice". Niestety polski dubbing zupełnie nie oddaje klimatu tamtego miejsca i tych postaci z ich specyficznym akcentem itd.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za mną 6 i pół godziny granie. Madko jak ta gra wygląda :obama:  Klimat, te wszystkie neony, reklamy latające na ulicach no cymesik. Jestem kupiony. 

 

Rozgrywka przypomina mocno gry Bethesdy, bugów jak narazie brak, ale te wodotryski graficzne to jest TOP TOP co widziałem w grach (te wszystkie refleksy na ubraniach i ciałach postaci. Rukam cały czas screeny jak poyebany :fsg: 

 

Miasto i te detale to mistrzostwo. Gram po patchu 1.3 i z tego co czytałem to sporo naprawili. 

 

 

pare screenów bez spoilerów:

 

Spoiler

 

20210830142208_1.thumb.jpg.61d2bc1bbc050547b9250c3b036b3693.jpg

 

20210830144920_1.thumb.jpg.0d15cf5af20afab42a6b695bb14b77d8.jpg

 

To nie bug, baba po prostu lubi na dwóch krzesłach siedzieć :dynia: 

 

20210831092111_1.thumb.jpg.0de246239eee38ae395bf4c756c2262f.jpg

 

 

20210831123546_1.thumb.jpg.2da0e2da532395e0a3c401b55df82a22.jpg

 

 

20210831123711_1.thumb.jpg.2f0817cf0cd25d3e3ea795c4f7576b39.jpg

 

 

Mhmm fajna loszka do rukanka:

 

20210830104250_1.thumb.jpg.04674439c09bd2a5f61f478360be770c.jpg

 

 

A jednak nie :smutas::

 

20210830104257_1.thumb.jpg.d458f087aed4343515eb465ef68a90f9.jpg

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.09.2021 o 22:33, Labtec napisał:

dzisiaj chyba sobie zacznę drugie przejście w CP2077 na nowym patchu, zobaczymy czy zauważę jakieś konkretne zmiany albo nowe glitche/bugi

 

Jest nieco ładniej, ale Night City staje się makietą. Tak wybrakowanego miasta od NPC dawno nie widziałem. A to nie RDR gdzie uroki robią krajobrazy i dzicze. Taka utopia powinna być zaludniona. Do poprawy jak nic. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...