Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Ale draw distance to na konsolecie ujebali ostro :/ Nawet na filmikach z porównaniami widać pop-up obiektów dziesięć metrów przed nosem. Co z tego, że poprawiono SSR i rozdzielczość faktycznie poszła w górę jak w to miejsce rozprasza mnie co chwilę coś, co doczytuje się z powietrza? Chyba wolałem 1.23.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.08.2021 o 08:45, ASX napisał:

powiedz proszę że nie piszesz poważnie

 

Co do sytuacji Cyberpunka to aż przykro mi na to patrzeć, 8 miesięcy po premierze, a oni w ramach DLC wrzucają nowy skin dla NPC, kilka ciuszków i samochód, inne gry w podobnym okresie mają już często za sobą kilka dużych dodatków, a takie rzeczy jak skiny i ciuszki wrzucają w zwykłych patchach. W dodatku wciąż brak informacji o wersji na nextgeny czy dużych dodatkach, widać że developerskie piekło związane z pracą nad tym tytułem nie skończyło się wraz z premierą i trwa do dzisiaj

 

CDP zrobił to samo przecież. Duży patch i przy okazji dodano te dodatki. Może tak im wyszło z marketingowej rachuby, że lepiej te pliki wydzielić z patcha i dać jako darmowe DLC. W końcu składali obietnicę, że dostaniemy kilka darmowych DLC do gry. Jedno darmowe DLC można już sobie odhaczyć. Pamiętam, że jak to zapowiadali, to było to jak swego rodzaju pocieszenie z tytułu, że gra nie spełnia oczekiwań... Grając w gry niespecjalnie przejmuję się wyglądem postaci czy jej ubiorem więc takie DLC zawsze mnie zgrzewa. Nie inaczej jest tym razem.

 

Nie wiem o jakich grach piszesz w kontekście tego, że po takim czasie od premiery mają już dużo dodatków. Prawdopodobnie są takie tytuły ale nie miały one tylu problemów zaraz po debiucie co CP77. Z drugiej strony twórcy często teraz wycinają zawartość z gry aby ją potem sprzedać w formie płatnego DLC... Zobaczymy na ile ta prawidłowość sprawdzi się w przypadku tej gry.

 

@Observer Nie wiem na czym grasz ale czy próbowałeś zacząć grać od nowa albo zainstalować grę ponownie (+ grać od nowa)? Może to mogłoby pomóc w jakiś magiczny sposób ;) Kiedyś miałem tak przy innej grze i o dziwo coś takiego wtedy mi pomogło. Wiem, że to kiepskie pocieszenie, zwłaszcza jak ktoś już jest w połowie gry, ale tutaj może to być tak skopane, że żadne patche nie pomogą... 

Odnośnik do komentarza

No jak bez Socketow to lipa. 

 

Na swoich dwóch postaciach - facet i kobitka były najlepiej ubrane w Night City. Miałem tyle ciuchów, że głowa mała - a trzymałem tylko te Legendarne które miałem wszystkie oraz Epickie. Tyle kozackich high fashion ciuchów, że byłem w niebie. Zatem super, że dodali nowe ciuszki, ale trochę dziwne, że bez slotów - no chyba, że bazowe właściwości mają super i może z już z bonusem. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No ok, zainstalowałem, przez noc sciągnał się pacz...

 

Po 30 sekundach od startu jadę sobie wozem, patrzę na te puste ulice. Walnąłem w wielką czarną scianę, która po jakichś 10 sekundach okazała się jakimś słupkiem i doczytał się cały skwer za nim... No ok, to jadę pod mieszkanie V. Pusto tam jakby kwarantanna była. Wwjście do budynku było czarnym sześcianem i czekam kolejne 10s aż się załaduje. Po tym pojawiło się też troszkę ludzi.

 

No fakt, poprawili to paskudne ziarno. No i V w końcu śpi na łóżku jak człowiek.

Co mnie obchodza poprawki w misjach czy questach skoro gra skończona i nic a nic mnie nie zachęca do kolejnego razu?

 

Nie no pierdzielę tą parodię poważnej gry AAA.

 

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, _Red_ napisał:

Ta pustka, o której wszyscy trąbią mnie odrzuca przed chociażby włączeniem gry na moment. Zero immersji, jesli mam jeździć po makiecie miasta. Jak nie dodadzą normalnego natężenia NPCów i aut w wersji true nextgen, to juz nie widzę ratunku po roku kurzenia się gry w szufladzie.

 

Było nie oglądać się na komentarze innych i grać wcześniej ;) Mimo wszystko te bugi, które występowały (przynajmniej u mnie na XSX w wersji po jednym albo dwóch pierwszych patchach) były mniej irytujące niż w takim Wasteland 3 w wersji na konsolę. Owszem, gra też kilka razy wyrzuciła mnie do dasha konsoli ale nie tyle razy i nie tak często jak przy Wasteland 3. Ja chętnie wrócę do gry ale też nie podobają mi się te informację o zmniejszonym ruchu ulicznym i braku NPCów. Rozumiem, że robią to ze względu na stabilność jednak nie jestem pewien czy będą to w stanie naprawić. Zwłaszcza jak dodadzą wersję next gen. To będzie mogłoby być już za dużo i włączenie tej opcji może jeszcze bardziej zmniejszyć inne parametry przez co będzie sobie można wybrać czy gramy w trybie jakościowym czy tym nastawionym na większą liczbę klatek i innych szczegółów... Może w kolejnej części uda im się wszystko poprawić ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jestem pewien że CDPR już spisało grę na straty. Sprzedało się co miało się sprzedać. Zrobią tego next gen pacza po lini najmniejszego oporu na 2022 bo musi być i trzeba resztki twarzy zachowac. Jakiś minimalny zespół będzie dłubać poprawki i tyle. Żadnych rewolucji nie przewiduję. Po 8 miesiącach nadal dłubią nad błędami w śłimaczym tempie. Gdzie tu jakies poważne DLC ma niby być? Będzie z tego może jeden wątek poboczny, może i dobry... może jakąś wyciętą lokację dadzą... i tyle

 

Nie przewiduję kolejnego instalowania i ściągania poprawek. Chyyba że jakieś super recenzje będą.

 

ostatni gasi światło.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, standby napisał:

Ok to teraz ja.

Wrażenia na świeżo z Ps4 slim pacz 1.30

Tak jak moi poprzednicy napisali, poprawili redzi ziarno i od razu grafika jakąś ładniejsza. Mam wrażenie że w stosunku do wersji 1.23 zwiększyła się nieco ilość ludzi i samochodów w NC, nie jest to poziom gta v ale jest trochę lepiej. Tekstury nadal się czasami doczytują po podejściu do obiektu ale z racji charakteru gry,  redzi już tego nie poprawia. Jest wystarczająco dobrze aby czerpać przyjemność z gierki moim zdaniem. Problemów opisanych powyżej nie uświadczyłem.  Gram jakieś 14 godz i ani razu gra nie scrashowala mi do pulpitu ps4,oprócz czasami lewitujacyh postaci albo obiektów większych bugów nie uświadczyłem, gra jest jak najbardziej grywalna. 

Nie mówię że jest perfekcyjnie, ale obrzucanie non stop CD projekt gownem za tą grę jest trochę słabe, oczywiście niektóre problemy nie powinny mieć miejsca ale na ps4 jest dużo więcej technicznych potworków jak np Kindgom come deliverance, vampyr albo divinity 2 i nikt tych twórców za to tak nie jeb.al. 

Ja się bawię póki co znakomicie, niestety ale wasze narzekanie na wyrost nastawia potencjalnych graczy, negatywnie do tego tytułu, przez co po niego nie sięgną i stracą naprawdę fajna grę.

Czyli rekomendujesz i mogę zaczynać przygodę? Bo gra czeka już kilka miesięcy na playgame.

IMG20210821110325.jpg

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mitra napisał:

Czyli rekomendujesz i mogę zaczynać przygodę? Bo gra czeka już kilka miesięcy na playgame.

 

To nie pytanie do mnie ale jak najbardziej można ;)

 

16 godzin temu, standby napisał:

Nie mówię że jest perfekcyjnie, ale obrzucanie non stop CD projekt gownem za tą grę jest trochę słabe, oczywiście niektóre problemy nie powinny mieć miejsca ale na ps4 jest dużo więcej technicznych potworków jak np Kindgom come deliverance, vampyr albo divinity 2 i nikt tych twórców za to tak nie jeb.al. 

Ja się bawię póki co znakomicie, niestety ale wasze narzekanie na wyrost nastawia potencjalnych graczy, negatywnie do tego tytułu, przez co po niego nie sięgną i stracą naprawdę fajna grę.

 

Dokładnie, otóż to! Zastanawiam się na ile ta ciągnąca się fala krytyki związana jest z tym, że gra nie okazała się tym co obiecywała nam kampania marketingowa, a na ile wywołana frustracją z tego powodu, że ktoś utopił kasę na akcjach CDP ;)

Odnośnik do komentarza

Odnosnie marudzenia (glownie mojego xd) i zagrania w koncu bez ciągłego czytania krytycznych komentarzy. Ja te gre przeszedlem juz, więc stad to utęsknienie za upgradem do PS5, aby to drugie przejście juz bylo na optymalnej opcji, najlepiej z DLC. Oby na święta byla taka możliwość. Trzymam kulturalnie boxa preorderowego w szufladzie.

 

Jak ktoś nie gral to pewnie, ze niech sprobuje w obecnej wersji.

 

 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, standby napisał:

obrzucanie non stop CD projekt gownem za tą grę jest trochę słabe, oczywiście niektóre problemy nie powinny mieć miejsca ale na ps4 jest dużo więcej technicznych potworków jak np Kindgom come deliverance, vampyr albo divinity 2 i nikt tych twórców za to tak nie jeb.al.

No nie je.bal tych drugich bo po prostu nie oklamali swoich konsumentow. A cdpr to zrobil. Nie pamietam tez zeby te trzy gry, ktore wymieniles wylecialy z psn. Wlasciwie to nie pamietam nigdy takiej sytuacji a juz tym bardziej z gra AAA (a jak by pewnie woleli redzi AAAA).

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Mejm napisał:

No nie je.bal tych drugich bo po prostu nie oklamali swoich konsumentow. A cdpr to zrobil. Nie pamietam tez zeby te trzy gry, ktore wymieniles wylecialy z psn. Wlasciwie to nie pamietam nigdy takiej sytuacji a juz tym bardziej z gra AAA (a jak by pewnie woleli redzi AAAA).

Masz rację, ale wyleciał raczej z powodu ogromnej fali hejtu niźli z realnych powodów, oczekiwania wobec gry były ogromne i oczywiste jest ze ich nie spełniono. 

Ale na dzień dzisiejszy, gra już działa, nie ma błędów więcej niż w innych produkcjach, można z niej czerpać duza przyjemność i przeżyć wspaniałą przygodę w Nighcity nawet na ps4. Przez hejt jaki tu prowadzicie wiele osób nie spróbuję nawet w to zagrać. Ja przez hejt jaki się wylał na days gone, dlugo się wstrzymywałem aby w niego zagrać. Całkowicie niesłusznie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

główny watek jest bardzo dobrze zrobiony, ale jak się zacznie grac free-roaming w stylu gta to naprawdę zauważa się pustki, co troche boli bo miasto zrobione z wielkimi możliwościami, a ci nawet nie umia zachowania policji zrobić podobnej do GTA 3

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.08.2021 o 09:12, _Red_ napisał:

Ta pustka, o której wszyscy trąbią mnie odrzuca przed chociażby włączeniem gry na moment. Zero immersji, jesli mam jeździć po makiecie miasta. Jak nie dodadzą normalnego natężenia NPCów i aut w wersji true nextgen, to juz nie widzę ratunku po roku kurzenia się gry w szufladzie.

Też nie cierpię czegoś takiego, już e gta 5 mnie to iryowało i te tłumaczenia że w los angeles wszędzie jest daleko i ludzie jeżdżą wszędzie samochodami dlatego jest mało ludzi na ulicach xD No ciekawe czy w tym mitycznym nextgenowym paczu dodadzą ludzi do gry  :pawel:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...