Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, aph napisał:

A jak wczoraj pisałem że sporo luda przeskipuje past geny to się kłócili xd

No i pozdrawiam kolegę z Discorda, zajrzę wieczorkiem co słychać na Nintendowej Goombie:)

Moim zdaniem PS4 zwykle już ledwo zipie i pomimo, że C2077 wygląda tak se to boję się o jakość na niej. A tak mam dobry powód to kupna :)

a tak na prawdę ktoś wierzył że to wyjdzie w kwietniu? Jak jeszcze nikomu nie dali grać i była jedna prezentacja?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, balon napisał:

Ktoś z tego forum (nie licząc Mejma, który zapewne zacznie w 2020 przygodę z PS4), kupi CP na PS4/ XO?

Nołp. Ja czekam na obniżkę i rozwój sytuacji z nowymi konsolami. Ogólnie hype mam zerowy, ale nie chcę kupić bieda wersji, a chwilę później dowiedzieć się, że będzie łatka/ wersja z ulepszeniem:reggie:

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.01.2020 o 10:58, SetoPL napisał:

Moim zdaniem PS4 zwykle już ledwo zipie

 

A tak mocną ocenę uzasadniasz czym konkretnie? Bo ja jestem świeżo po Death Stranding na PS4 Slim i śmiem się nie zgodzić. Rozumiem, że są gry jak nowe SW, gdzie devi się nie przyłożyli i wersje na podstawowe wersje sprzętu zauważalnie odstają i robią im zły "PR", ale to jest kwestia niechlujstwa/pójścia na łatwiznę. Rozumiem, że REDzi po tym, jak na premierę śmigał Wiesiek 3 nie budzą w tym temacie pełnego zaufania, no ale jak wspomniałem, to już nie wina sprzętu. 

 

W dniu 18.01.2020 o 14:37, balon napisał:

Ktoś z tego forum (nie licząc Mejma, który zapewne zacznie w 2020 przygodę z PS4), kupi CP na PS4/ XO?

 

No ja chociażby i nie rozumiem robienia z tego jakiegoś big dealu. Naoglądaliście się podkręconych materiałów przedpremierowych i wkręciliście sobie, jaki to będzie wizualnie i technicznie przekozak, którego ledwo uciągną next-geny xd. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja też kupię na PS4 Pro. Oczywiście jak wyjdzie wersja na PS5 to pewnie będą widoczne różnice, ale ta zapewne wyjdzie nie wcześniej jak 6-12 miesięcy po premierze wersji na obecną generację. Poza tym gra powstaje od 7 lat, więc powstaje w głównej mierze z myślą o PS4 i Xbox One, i chociaż w międzyczasie pojawiły się Pro i X to wciąż jestem przekonany, że na obecny sprzęt dostanie porządne wersje, jeśli nie na premierę to na pewno po pierwszych łatkach. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak to wyjdzie na takim facie xboxie. Przecież tam penwie nawet rozdzialki HD nie będzie żeby to jakoś latalo. 640p?

Tak czy inaczej nie spodziewałbym się codow z oprawa. Muszą ciagnac w dół to pewnie teraz siedzą i kombinują co tu obciac. 

Wg mnie na next geny wyjdzie to na premiere. To nie te czasy że różniły się sprzęty architektura. Dlatego teraz sony kombinuje jak wydać swoje sztosy na pc bo widzi jak robi to m$

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, kotlet_schabowy napisał:

No ja chociażby i nie rozumiem robienia z tego jakiegoś big dealu. Naoglądaliście się podkręconych materiałów przedpremierowych i wkręciliście sobie, jaki to będzie wizualnie i technicznie przekozak, którego ledwo uciągną next-geny xd. 

 

39 minut temu, Rozi napisał:

Na na PS4 slim, albo One SAD, a o co chodzi?


Może o te, że gierka tworzona jest pod mocne PC (główna platforma i CDPR nie kryje się z tym) i na bank na 7 lataniem sprzęcie będzie chodzić ujowo.

Tyle czekałem to i poczekam te kilka miechów i ogram na sprzęcie pod który robią tę gierkę. Chociaż czuję, że już na premierę next genów to wydadzą, popaczowane i dopakowane. No chyba, że ktoś wierzy w ten bełkot, że wersja na next geny będzie, ale nie prędko :dafuq:

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, balon napisał:

Może o te, że gierka tworzona jest pod mocne PC (główna platforma i CDPR nie kryje się z tym)

 

To ciekawe, bo ja tam co chwilę natykam się na info, że gra powstaje pod konsole. To, że z oczywistych względów na PC będzie można wycisnąć najwięcej to wiadomo tak mniej więcej od czasów wejścia akceleratorów 3D, ale z takim podejściem to bym w ogóle na konsolach nie grał xd. Przecież w dniu premiery PS5 złożysz kompa, w którym sama grafika jest droższa od całej konsoli, więc po co w ogóle czekać na port na next-geny? 

 

Zresztą dwa zdania niżej sam sobie przeczysz pisząc, że "ograsz na sprzęcie pod który robią tę gierkę". To w końcu wiadomo już, pod co ją tworzą?

 

47 minut temu, balon napisał:

na bank na 7 lataniem sprzęcie będzie chodzić ujowo.

 

No to się okaże za parę miechów. 

 

47 minut temu, balon napisał:

No chyba, że ktoś wierzy w ten bełkot, że wersja na next geny będzie, ale nie prędko 

 

Bełkot jak bełkot, GTA V też wyszło w przeddzień premiery nowych konsol a na port trzeba było czekać około roku. Oczywiście realia się pozmieniały, ale jeśli na jesień miałbym siedzieć i czekać na jakieś potwierdzone info o wersji na PS5, zamiast cieszyć się grą jak miliony innych ludzi, to lekki lol. A piszę to jako człowiek, który z reguły na nic się nie hajpuje i nawet nie zamierza kupować CP na premierę. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, kotlet_schabowy napisał:

Przecież w dniu premiery PS5 złożysz kompa, w którym sama grafika jest droższa od całej konsoli, więc po co w ogóle czekać na port na next-geny? 

No i co z tego? To jest normalne, ale dochodzi jeszcze optymalizacja itp. No i umówmy się szczerze, że takie karty/high endowe kompy ma jakiś śmiesznie mały procent graczy, co pokazują staty choćby ze Steam

 

10 minut temu, kotlet_schabowy napisał:

Zresztą dwa zdania niżej sam sobie przeczysz pisząc, że "ograsz na sprzęcie pod który robią tę gierkę". To w końcu wiadomo już, pod co ją tworzą?

Chodzi mi o moc sprzęty pod który docelowo tworzą te gierkę. Myślę, że next genom może być bliżej do mocnych PC niż konsolom co mają 1,2-1,7 tf. 
 

15 minut temu, kotlet_schabowy napisał:

ale jeśli na jesień miałbym siedzieć i czekać na jakieś potwierdzone info o wersji na PS5, zamiast cieszyć się grą jak miliony innych ludzi, to lekki lol. A piszę to jako człowiek, który z reguły na nic się nie hajpuje i nawet nie zamierza kupować CP na premierę. 


To witam w klubie, dlatego sobie ogram spokojnie na next genach w lepszej jakości jakieś 2 miesiące po twojej wersji beta. 
 

Czekaj a może dla Ciebie kupowanie next gena w okolicach premiery to kolejna fanaberia (tak jak większe TV), stąd taka wścieklizna na myśl o ulepszonej wersji na next geny?
 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dobra bo jakiś krzywy klimat się wkrada. Niech każdy gra sobie jak i na czym chce. To przecież tylko gierka. Nawet jestem trochę zdziwiony, że mimo premiery next genów nie czekacie na prawilną (zapewne) wersje. 
Ja tam cierpliwe czekam na wersję nextgen (myślę że wyjdzie do końca 2020).

 

Elo

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.