Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie rozumiem czemu mieliby celować w nowe konsole jako priorytet? 

 

Tych na start będzie mniej na rynku niż PS4 czy XOneów. Jeśli chodzi o jakość to nie mogą sobie pozwolić na to, co zrobiło Remedy z Control na podstawowe konsole, bo na pewno znajda się ludzie, którzy kupią grę na currentgeny. 

 

Wydaje mi się, że mogło okazać się, że gra potrzebuje więcej szlifów niż zakładali. 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Hendrix napisał:

Najlepszy jest i tak wywiad z panem Kicińskim o tym, że teraz nie obędzie się bez crunchu xDDDDDDDD

 

  Ukryj zawartość

hint: Redzi mają crunch non-stop, od dawna.

 

 

Cytat

During a Q&A session, CD Projekt Red was asked if the development team would need to "crunch" to finish Cyberpunk 2077. Adam Kicinski, who is CD Projekt Red's joint CEO, confirmed that he expects the team to need to work long hours to finish the game, though he said there is a plan in place to attempt to lessen the periods of crunch.

"To some degree, yes--to be honest," Kicinski said. "We try to limit crunch as much as possible, but it is the final stage. We try to be reasonable in this regard, but yes. Unfortunately."

 

No raczej nie sugerował, że nie bedzie crunchu 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, MaZZeo napisał:

Ja bym nie liczył że już w listopadzie z konsolami będzie wersja na next geny. Bardziej bym obstawiał wiosnę 2021

 

Przecież konsole mają być wstecznie kompatybilne, pewnie wydadzą patcha jak to było przy pro, który podbije rozdziałkę itp. Czy się nie opłaca dla tego 1mln, czy 2mln nowych konsol na premierę? Biorąc pod uwagę, że gry tworzone specjalnie pod nową generację na premierę to będą jak zwykle średniaki, to chyba jednak się opłaca? Gdybym nie miał PS4 na przykład to przy zakupie PS5 wziąłbym TLOU2 i CP2077 właśnie, żadnego tam na szybko skleconego CODa, czy Fifkę.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Bartg napisał:

Cokolwiek dziwne byłoby celować w nextgeny, których będzie na premierę max kilka mln sztuk, albo nawet nie. Redzi sami napisali w oświadczeniu, że grę da się przejść od początku do końca, teraz muszą pousuwać błędy i doszlifować.

Przy w3 też tak pisali, a później wyciekły informacje, że Geralt za każdym razem po zejściu z konia wpadał pod mapę i nie mieli połowy fabuły:pawel:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, zdrowywariat napisał:

 

Przecież konsole mają być wstecznie kompatybilne, pewnie wydadzą patcha jak to było przy pro, który podbije rozdziałkę itp. Czy się nie opłaca dla tego 1mln, czy 2mln nowych konsol na premierę? Biorąc pod uwagę, że gry tworzone specjalnie pod nową generację na premierę to będą jak zwykle średniaki, to chyba jednak się opłaca? Gdybym nie miał PS4 na przykład to przy zakupie PS5 wziąłbym TLOU2 i CP2077 właśnie, żadnego tam na szybko skleconego CODa, czy Fifkę.

No już to widzę jak CDP Red nie ma co robić tylko przygotowywać patcha dla nowych konsol kiedy im się dupa pali ze starymi. xD

Odnośnik do komentarza

Ziomki ziomków pracujący w CDP donoszą, że ta kwietniowa data od dawna była nierealna, więc ciężkie okienko wydawnicze nie ma tu raczej nic do rzeczy. Z plotek wiadomo też, że wraz z odejściem jakiegoś dyrektora kreatywnego zawinęło się sporo ludzi, więc CDP po cichaczu uzupełniali załogę. Niedługo pewnie wycieknie więcej info biorąc pod uwagę to, czego można się dowiedzieć od znajomych.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, number_nine napisał:

Ziomki ziomków pracujący w CDP donoszą, że ta kwietniowa data od dawna była nierealna, więc ciężkie okienko wydawnicze nie ma tu raczej nic do rzeczy. Z plotek wiadomo też, że wraz z odejściem jakiegoś dyrektora kreatywnego zawinęło się sporo ludzi, więc CDP po cichaczu uzupełniali załogę. Niedługo pewnie wycieknie więcej info biorąc pod uwagę to, czego można się dowiedzieć od znajomych.

Niektórych ludzi nie da się zastąpić, swoją drogą :reggie:

@bluber

Przeczytaj co napisałem: nie pisałem, że Kiciński mówił, że nie będzie crunchu, tylko napisałem, że powiedział - "od teraz nie obędzie się bez" - zresztą wywiad (nie pierwszy, Kiciński już parę razy wspominał o tym, że starają się uniknąć crunchu i dlatego tak odległa data) ewidentnie sugeruje, że długie godziny pracy dopiero się zaczynają. No cóż. bez umiejętność PR w tym zawodzie jest się straconym.

Fun fact: na pytanie jak tam praca, znajomy odpowiedział dobrze, tylko 20 godzin w pracy :V
 

Spoiler

dziennie

 

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Jedno odejście bardzo podminowało ekipę, wiem że długo szukali zastępstwa, odzywali się do "starych znajomych" nawet (i nie, nie chodzi o odejście Sebastiana Stępnia, czyli byłego Creative Directora). 

Żeby nie było tylko minorowo: ludzie pracujący nad CP2077 dają z siebie wszystko, to ogromne przedsięwzięcie i ekipa devów robi wszystko, żeby ogromne oczekiwania zostały w dużej części spełnione, nawet jeśli czasami dostają kłody pod nogi.

kolejny fun fact (nie wiem czy gdzieś było już): Postać V pierwotnie była robiona z myślą o kobiecie.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Hendrix napisał:

Przeczytaj co napisałem: nie pisałem, że Kiciński mówił, że nie będzie crunchu, tylko napisałem, że powiedział - "od teraz nie obędzie się bez"

 

A tak, pominąłem "nie" czytając to zdanie, wybacz. 

 

No cóż w takim razie ubierać pieluchomajtki i do roboty redzi. 

Edytowane przez bluber
Odnośnik do komentarza

O jezu jak zabawnie się czyta dzisiaj o wyrastających z podziemi insajderach którzy mówią ze niedotrzymanie premiery w kwietniu było oczywiste xd

 

wczoraj ci sami insajderzy byli pewni terminu

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...