Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kanabis napisał:

Pytanie do osob ktore ukonczyly 2 chapter

 

  Ukryj zawartość

Kiedy niesiemy te metale do tej bazy co jest motorek to da rade uniknąc akcji z wynurzonymi gdzie rozgniewaja naszego bobaska i atakuje nas jakis pletwal blekitny? Zrobilem cos nie tak czy tak ma byc?

Bo pierwszy raz zamiast ski dostalem ocene a 

 

 

25 minut temu, ListuniO napisał:

Tez tam tak mialem

23 minuty temu, kanabis napisał:

Czyli pewnie tak ma być. Przyznam raz sie poslizglem na gó.wnie przy rzece wczesniej i walnalem orła wiec pewnie to zawazylo o ocenie a a nie s


U mnie tak nie było, może dlatego, że nie dałem się złapać. Aczkolwiek zastanawiam się, czy da się wszystkich BTs w danym obszarze wyeliminować granatami, bo zayebauem pięciu, czy sześciu, ale wciąż jakiś gdzieś sie kręcił (najgorsze są te małe - ciężko trafić).

 

11 minut temu, kanabis napisał:

Jakos nie do konca jeszcze ogarniam ten system wykrywania ich tym wiatraczkiem. Ide kucakiem a jak swiruje po prostu wstrzymuje oddech ale cos musialem zrobic nie tak


Wzystko zależy od prędkości "wiatraczkowania" i koloru łopatek. Im bardziej pomarańczowe i szybciej napierdzielają, tym BT jest bliżej. No i kierunek, w którym odradek jest zwrócony mówi, gdzie jest BT. Żeby zauważyć zjawę, trzeba całkowicie się zatrzymać.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Wredny napisał:


U mnie tak nie było, może dlatego, że nie dałem się złapać. Aczkolwiek zastanawiam się, czy da się wszystkich BTs w danym obszarze wyeliminować granatami, bo zayebauem pięciu, czy sześciu, ale wciąż jakiś gdzieś sie kręcił (najgorsze są te małe - ciężko trafić).

Własnie mam pytanie. Raz waliłem granatem ze szczochów w BT jak wisiał w powietrzu i po prostu granat przez niego przelatywał. Wtedy na  nich nie działa tylko jak już Cie zauważą?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy nke gram tak jak Hideo by chciał ale kompletnie nie używam tych granatów bio z wc. Odkąd sa granaty z krwi to nie widzę sensu targać tamtych. Tak samo bronie, poza pierwszą z trailerów pozostałych nawet nie odpakowałem a mam już ich lv. 2. 

Ten system ze rzeczy z prywatnej szafki sie nie przenoszą jest trochę męczący. Chciałbym polatać sobie bez tych gratów w spokoju.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Michał_K napisał:

Nie wiem czy nke gram tak jak Hideo by chciał ale kompletnie nie używam tych granatów bio z wc. Odkąd sa granaty z krwi to nie widzę sensu targać tamtych. Tak samo bronie, poza pierwszą z trailerów pozostałych nawet nie odpakowałem a mam już ich lv. 2. 

Ten system ze rzeczy z prywatnej szafki sie nie przenoszą jest trochę męczący. Chciałbym polatać sobie bez tych gratów w spokoju.

 

No mam właśnie podobnie, chociaż trochę utknąłem w rozdziale 3 i bawie się w budowniczego i jeszcze nie mam broni nowych. Tak jak tylko obczaiłem, że granaty z ekstrementów nie podziałały raz na BT to już ich nie użyłem ani razu później xD

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Fanek napisał:

Episode 3 - skąd wziąć jakiś środek transportu?

motor został gdzieś na pustyni w ep2 :/

 

i jakiś pistolet na muły gdzie to dostać?


Po co się męczysz? Wczoraj chyba kończyłeś granie :reggie:
No a jeśli już musisz to graj, rób fabułę, a samo się wszystko wyjaśni/odblokuje - tu żadnej filozofii nie ma.
 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Fanek napisał:

Episode 3 - skąd wziąć jakiś środek transportu?

motor został gdzieś na pustyni w ep2 :/

 

i jakiś pistolet na muły gdzie to dostać?

 

Fanek po pierwsze primo-wyluzuj się bo gra jest od tego abyś się wyluzował xD Po drugie niedługo będziesz mógł robić motorki sobie do bólu albo brać z garażu pozostawione przez innych ;)

 

@Michał_K szybko Ci to idzie :D Ja nie bawie się w poboczne przesyłki i nadal w 3 siedze ;) Ale dobrze słyszeć, że w 5 rozdziale nadal się chce :D

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

A jak daleko jesteś? Ja po 5h zacząłem od nowa, więc Tobie też polecam :)
Sprawa rozbija się o jakieś specjalne zlecenia i oceny za nie, a te najwyższe można podobno uzyskać tylko na Hard.
Nie wiem, kiedy takowe występują, bo zacząłem EP3 i jeszcze nie napotkałem.

EDIT: Doczytałem, że rozdział drugi - ja też wtedy się zorientowałem i zacząłem od nowa. Godzinka czasu i nadgonisz postęp.

Edytowane przez Wredny
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, cotek napisał:

 

Fanek po pierwsze primo-wyluzuj się bo gra jest od tego abyś się wyluzował xD Po drugie niedługo będziesz mógł robić motorki sobie do bólu albo brać z garażu pozostawione przez innych ;)

 

@Michał_K szybko Ci to idzie :D Ja nie bawie się w poboczne przesyłki i nadal w 3 siedze ;) Ale dobrze słyszeć, że w 5 rozdziale nadal się chce :D

Nie szybko. 3 okazał sie bardzo długi, 4 bardzo krótki, a jestem na samym początku 5. W 3 mocno bawiłem się w misje poboczne, mając furgonetkę wiem że jestem na czas na miejsce na pewno.:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Basior napisał:

Pytanie co do poziomu trudności i platyny. Jak zacząłem na normal to żeby wbić platyne muszę zacząć od nowa? Czy mogę teraz (rozdział drugi) zmienić na hard i wsio?

Nie wiem czy wbiję kiedykolwiek ale nie chce się pozbawić możliwości  

Chyba Kmiot pisał, że poziom trudności można zmieniać w każdej chwili.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem EP3, obaliłem dwa pierwsze zlecenia (wspinaczka na tę górę to coś pięknego, zostawiłem linę i dwie drabiny dla potomności), no i gra się wciąż super.

Z tym że fabularnie mam na razie lekki niesmak, bo ze dwie/trzy rzeczy są dla mnie niejasne:

Lindsey Wagner odgrywa obydwie role,

Spoiler

zarówno Pani Prezydent, jak i tej Amelie i niby piszą, że to córka, ale nie zgadza mi się wiekowo, bo we wspominkach Sam jest dzieciakiem, a ona wciąż ten sam wiek. No i kto to jest dla niego? Matka? Siostra? Czy prezydentowa była jego prawdziwą matką? WTF?

 

Koncept plaży też niejasny, niby coś tam było w mailach, ale średnio wyjaśnione.

No i Fragile wk#rwia mnie z tymi robakami, ale to już taka kojimowska głupotka, więc należy przymknąć oko...

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Wiolku napisał:

Mógłbyś rozwinąć w spoilerze, ale tak, żeby mi totalnie nie popsuć rozrywki? Płacę plusem i wirtualną "piątką".

Spoiler

Poza dostarczaniem mamy odbijanie paczek z namiotow muli, szukanie sprzetow na terenie pelnym od wynurzonych, elementy strzelankowe, i te mniejsze typu odbudowa obiektow, szukanie prepersow. To jednak nie tylko latanie z paczka z A do B.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W 3 rozdziale odblokowuje się tyle mechanik, że powoli zaczynam się gubić - materiałów wiecznie brak i co chwilę rozpraszam się sam na zasadzie "a może zrobiłbym jeszcze po drodze to, ale to muszę iść tu po X, a może lepiej będzie iść tam i zrobić X, przy okazji zahaczyć jeszcze gdzieś po Z"... Silny Phantom Pain i Peace Walker vibe. No nie ma bata, gierka wciąga i z każdą kolejną godziną wynagradza spędzony przy niej czas.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Bzduras napisał:

W 3 rozdziale odblokowuje się tyle mechanik, że powoli zaczynam się gubić - materiałów wiecznie brak i co chwilę rozpraszam się sam na zasadzie "a może zrobiłbym jeszcze po drodze to, ale to muszę iść tu po X, a może lepiej będzie iść tam i zrobić X, przy okazji zahaczyć jeszcze gdzieś po Z"... Silny Phantom Pain i Peace Walker vibe. No nie ma bata, gierka wciąga i z każdą kolejną godziną wynagradza spędzony przy niej czas.

 

Nie inaczej ^^ chociaż od PP się odbiłem, może po DS dam kolejną szanse :)

Odnośnik do komentarza

No ja na bank wrócę do MGSV, w sumie zamysł był, żeby to uczynić przed premierą DS, ale nie pykło...
W każdym razie mimo innego silnika, to czuć tu ten vibe, a gameplayowo jest bardzo podobnie, tyle że bez strzelania - responsywność postaci, znaczniki, nawet podnoszenie przedmiotów...

Dostałem exo level 2 i teraz mogę dźwigać ciężary, zawstydzające Pudziana :claptrap:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...