Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Lo kierwa, to grubo.
Sporo mam już zrobione ale bez grindu się nie obejdzie.
Najgorzej te śnieżne rejony, ciężko się gdzieniegdzie dostać.
12 chapter już może akurat przez weekend dokończę a później zerkne na trophy co tam jeszcze jest do zrobienia i jak upierdliwe .

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, Square napisał:

To jakieś wiarygodne plotki czy tylko czyste fantazje?

Na pewno bylo na ppe, a teraz cos tam czytam na necie z ostatniego miesiaca. Gadaja, iz dodatek ma byc odplatny :reggie:

W sumie mozna bylo sie tego spodziewac, zwlaszcza jezeli bedzie nowy content.

 

https://www.ppe.pl/news/155052/death-stranding-na-ps5-juz-gotowe-i-skonczone-extended-edition-ma-zostac-zapowiedziane-w-tym-miesiacu.html

 

Moze z ta premiera przesadzilem, ale jak plik jest gotowy to moze dlugo nie bedziemy czekac.

Odnośnik do komentarza

Ale dlc płatne czy upgrejd płatny?
Dla mnie historia domknięta nie potrzebuję dlc.
Oczywiście można rozszerzyć np. historie Fragile(to nawet ciekawe by było) dodać nowe narzędzia i mapę.
Niby spoko ale dla mnie i tak liczy się główne story w grach.
Żeby nie było tak że za chwilę wszystkie upgrejdy będą płatne niby pod pretekstem bo dodaliśmy zawartość.



Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
18 minut temu, Wiolku napisał:

Oczywiście, że pure fun dla GRACZA

 

Rozumiem jaki zamiar przyświecał tym irytującym mechanikom i nawet jestem w stanie się zgodzić że była to jakaś innowacja i świeże podejście w branży, ale to nie miało nic wspólnego z "pure fun" jak to nazywasz, wręcz odwrotnie celowo zostały zaprojektowane jako przeszkadzające utrudnienie

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, ASX napisał:

Rozumiem jaki zamiar przyświecał tym irytującym mechanikom i nawet jestem w stanie się zgodzić że była to jakaś innowacja i świeże podejście w branży, ale to nie miało nic wspólnego z "pure fun" jak to nazywasz, wręcz odwrotnie celowo zostały zaprojektowane jako przeszkadzające utrudnienie

 

Dobra, może po 20h nie widziałem zbyt wiele, ale nie wiem co przeszkadzającego było w tym balansowaniu. Ogarniało się to naprawdę natychmiastowo, a dodatkowo uprzyjemniało tak prozaiczną czynność jak chodzenie. Akurat Kodżumbie nie ma co odmawiać tego, że wywiązał się ze swoich obietnic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...