Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Typowo Kojimowe teasowanie mające na celu wywołanie dokładnie takich rozmów, jak tutaj xD. Nie dopatrywałbym się w tym niczego głębszego, może poza wspomnianym symbolicznym odcięciu od pudła-MGSa. No i potwierdzam, że muzyka to nowa aranżacja, choć klimatycznie ładnie nawiązująca do przygód Snejków.

 

Poza tym: meh. DS zaliczone a o powtórce nawet nie myślę. Jak rzucą kiedyś coś faktycznie związanego z Metalem, to może drygnie.

Odnośnik do komentarza

Moja uwage pieknie przyciagnal. Az lezka sie kreci z tesknoty.  Karton, szczury, szyb wentylacyjny, no brakowalo juz tylko kamery i mamy chyba wszystko, zeby polaczyc w calosc. Ciekawe co z tego wyjdzie i jak to sie ma do tych plotek o MGS'ie? Zbyc dosadnie to pokazal zeby sie tylko na dlc skonczylo, co ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie widziałem, żeby gry na Xboxie dostawały nową zawartość poza poprawioną grafiką.

 

Gry na PS5 też dostają upgrade'y do wersji PS5 za darmow formie 60fpsów i lepszej graficzki. To nie jest tylko "upgrade" tylko wersja reżyserska. Jak w tych 10$ jest wliczona ta cała nowa zawartość w formie "new story missions" to nawet do przegryzienia. Ile tego jest tylko?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, to nie jest ten sam przypadek co w GoT, gdzie chcą 10 dolarów za graficzkę i kolejne 20 za DLC. Tutaj ma to być w cenie tak? Kiedyś po prostu by wypuścili nowy krążek w formie Definitive Edition/Directors Cut/GOTY Edition itp. dziś robią to w formie cyfrowej. W grę i tak drugi raz nie zagram, bo takie tytuły przeżywa się tylko raz, ale jak ktoś jeszcze nie ograł do tej pory to dobra opcja.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, WisnieR napisał:

Nie widziałem, żeby gry na Xboxie dostawały nową zawartość poza poprawioną grafiką.

to widocznie słabo śledzisz temat, bo np. takie Sea of Thieves czy Forza Horizon 4 (chociaż tu były też 2 płatne DLC) dostają nową zawartość wiele lat po premierze

 

Co do Death Stranding, to zaskoczyło mnie wsparcie dla rozdzielczości ultra-wide, to chyba pierwsza gra na konsolach która będzie wspierać taką rozdzielczość, fajnie, mam nadzieje że to początek jakiegoś trendu

 

Odnośnik do komentarza

Całe 2 gry na kilkadziesąt produkcji. To faktycznie można nazwać już standardem i tak jest.

 

Edit:

Po sprostowaniu ASX wychodzi, że aż JEDNA gra dostała darmowy content podczas upgrade'u do wersji Series X. NIESAMOWITE STANDARDY.

Tzn. nie wiem co tam dodali extra przy upgradzie bo nie mogę nic w necie na ten temat znaleźć i szkoda mi czasu na to.

 

Edytowane przez WisnieR
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam jednak stanę po stronie Kojimy - nie jest wydawcą 1st party jak MS żeby przyciągać kogoś do swojej usługi darmowymi dodatkami (które i tak dobić sobie mogą na mikrotransakcjach). Jest autorem gry multiplatformowej do której dodaje solidną ilość contentu i za którą prosi jedynie 10EUR jeśli już posiadasz grę.

 

Jeszcze w poprzedniej generacji sprzedaż takiej wersji GOTY zawsze kończyłaby się ceną nawet jeśli nie pełną to w wysokości AA na premierę.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Ja tam jednak stanę po stronie Kojimy - nie jest wydawcą 1st party jak MS żeby przyciągać kogoś do swojej usługi darmowymi dodatkami (które i tak dobić sobie mogą na mikrotransakcjach). Jest autorem gry multiplatformowej do której dodaje solidną ilość contentu i za którą prosi jedynie 10EUR jeśli już posiadasz grę.

 

Jeszcze w poprzedniej generacji sprzedaż takiej wersji GOTY zawsze kończyłaby się ceną nawet jeśli nie pełną to w wysokości AA na premierę.

 

Uważam podobnie. Jebać Sucker Punch za graficzkę za 10$. Tutaj za te 10$ faktycznie jednak coś się dostaje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...