Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Pupcio napisał:

Pytanko. Można wszystko zrobić czego nam brakuje po skończeniu gry? Miejscówki raczej planuje wszystkie wymaksować zanim zabiorę się za fabułę ale jakieś brakujące znajdźki czy inne pierdoły wolałbym zrobić bo endingu

Jak bys wlazil do tematu "PT" gdzie z wrednym mamy platyny to bys wiedzial, ze mozna :Coolface:

 

A dokladniej cofa Cie o kilka misji do tylu i lecisz z koksem. Tylko sie nie zapomnij i z now nie rob zlecen dla Sama, bo usniesz :lapka:

Czesto rob sobie postoje pod kolkiem (quick save). Przydaje sie w dluzszych podrozach.

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.12.2020 o 13:15, Pupcio napisał:

Ale się wciągnąłem w to gówno chłopaki, cały czas rozmyślam jak najlepiej zrobić trasę żeby przy okazji zaliczyć jak najwięcej dostaw, a jak pomyślę o budowaniu dróg to dostaje erekcji  :) A jak jeszcze jakieś nieprzewidziane wypadki się zdarzą po drodze  :banderas:

o dziwo najmniej mnie porwała fabuła jak na razie (scenka gdzie dostarczyłem chinke do śmieciarza wywołał we mnie taką falę cringu jakiej nie czułem od czasu grubasa na rolkach z mgs 2 ugh.


Bo ta gra właśnie gameplayem stoi i tymi podróżami, kombinowaniem, rozwijaniem infrastruktury i zdobywaniem gwiazdek, a fabuła i scenki to strasznie cringe'owaty "kojimizm" :kojima:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Pupcio napisał:

Jeszcze jestem w 4 więc nie mogę się doczekać xD

 

Ostatecznie nie jest aż tak źle.

 

Napisałbym trochę więcej, ale nie chce ci spoilerowac. 

 

Sama gra jest elegancka jak nie wiem co. Nigdy nie sądziłem, że chodzenie może być tak fajne i że tak bardzo można być skupionym na tym, by się nie przewrócić, żeby tylko nie uszkodzić przesyłki. Na dodatek gra cały czas dorzuca nowe zabawki. No kurde, to bardzo dobra gra jest, a po pierwszej sesji byłem taki zawiedziony, lol

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, LiŚciu napisał:

Co było w tym 6 chapterże takiego odjechanego bo już nie pamietam?

 

Spoiler

trzeba chodzić bez dzieciaka, bo deadman musi go naprawic

 

no i miałem problem z wynurzonymj, bo ich ku.rwa nie widać, więc się zdenerwowałem i napisałem posta :D

 

Edytowane przez Ludwes
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Przejście wątku fabularnego bez mocnego rushowania zajęło mi 38h, póki co gra wyjęta z napędu, bo wjechał Nioh 2. Może kiedyś wrócę i splatynuję. Fabularnie było trochę tak jak się spodziewałem. Kilka cringe momentów,

Spoiler

Mario i Princess Peach na plaży, Waifu Śmieciarza

ale całościowo było jednak od czasu do czasu coś co pchało grę do przodu. Strzelanie w tej grze to ciota i chuj.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, MEVEK napisał:

No to sie dzieje :ohboy: Obstawiam ze to tylko upgrade pod PS5, ale nawet to moze wniesc kolejny kamien milowy do gry. Z nowymi ficzerami kontrolera Dual Sens moze byc bardzo ciekawie. Chodz to tylko moje domysly. Byle do jutra.

 

 

Dzieje się :ohboy::Coolface:

 

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza

A co dla konsolorzy?!:[ 

Btw. Skończyłem wczoraj gierkę i tak sobie pomyślałem że ktoś stracił x godzin żeby to obejrzeć na yt to xDDDDDDDDDDDDDD średnio mi się podobało i myślę że mama pana Kojimy powinna zapisać go na korki do Yoko Taro :nosacz3:

nie wiem jak z moją platynką kurcze bo myślałem że pójdzie lekutko A tu brakuje mi jeszcze 10lvli do 60 za dostawy czasowe  :(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Pupcio napisał:

nie wiem jak z moją platynką kurcze bo myślałem że pójdzie lekutko A tu brakuje mi jeszcze 10lvli do 60 za dostawy czasowe  :(

 

Przecież to idzie bardzo łatwo zrobić te czasowe dostawy, bo tylko i aż tylko na tyrolkach bardzo szybko i sprawnie szło. A jak już od innych graczy są poustawiane to tym bardziej kwestia czasu zrobienia platyny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...