Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Panowie, coś chyba robię nie tak w tej grze albo nie rozumiem mechaniki: BT połączone są za pomocą takich "pępowin" między sobą. Czy dotknięcie jej rozpoczyna pościg? Straciłem masę paczek w wyniku nie do końca zrozumiałych dla mnie powodów - kucam, wstrzymuję oddech i próbuję je obejść, ale czasem i tak zostaję zaatakowany. :/ 

 

Swoją drogą: adrenalina skacze jak szalona w trakcie tych ucieczek. :obama: 

Odnośnik do komentarza

Tak, pępowiny są częscią BT i dotknięcie zwraca uwagę. Zatykaj usta i powoli przechodz pomiędzy nimi. Pilnuj wskaźnika skupienia/oddechu i wejdzie. Pytanie gdzie jesteś bo później

 

Spoiler

masz broń na bolasy, granaty z krwią i masz nóż do przecinania pępowin

i jesteś kozak. Pozatym BT nie widac jak jestes w ruchu. Jak staniesz to się pojawią i wtedy wskaźnik też się odnawia. 

Edytowane przez LiŚciu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja też dziś zacząłem.
Pewnie bym nigdy nie kupił ale fart chciał że dostałem na imieniny.
4h za mną i póki co muszę przyznać że cała otoczka klimat przerywniki filmowe to jest sztosiwo.
No chwyta za jaja i intryguje od początku.
Poza tym troche po(pipi)any ten klimat+ post apo, no pasi mi idealnie.
Gameplay jakoś mnie nie urzekł póki co ale nawet jak tak zostanie to zrobię grę dla story.

Jest sens w ogóle na początku targać te paczki poboczne?
Bo kiedyś trochę czytałem że później są tyrolki pojazdy itd.
Więc hm lepiej teraz cisnąć samo story?
Gram na hardzie.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.12.2020 o 12:48, MEVEK napisał:

No to sie dzieje :ohboy: Obstawiam ze to tylko upgrade pod PS5, ale nawet to moze wniesc kolejny kamien milowy do gry. Z nowymi ficzerami kontrolera Dual Sens moze byc bardzo ciekawie. Chodz to tylko moje domysly. Byle do jutra.

 

Cos jednak sie dzieje w temacie upgrade pod PS5.

 

Cytat

PLOTKA - Death Stranding na PS5 otrzyma dodatkową zawartość fabularną

  • Według nieoficjalnych informacji, powstaje Death Stranding w wersji PS5
  • Nowa edycja miałaby wzbogacić się o dodatkową zawartość fabularną

https://www.eurogamer.pl/articles/2021-01-27-plotka-death-stranding-na-ps5-otrzyma-dodatkowa-zawartosc-fabularna

 

:ohboy:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać że gierka się rozkręca.
Początek był kozak, później lekki przestój latanie z a do b.
(pipi)a ja glupi niemal 15h z buta latałem gdzie przecież jest motor i wystarczyło generator wybudować ....
No teraz to ruszyłem, w końcu świat się zmienią bo na początku mialem same płaskie tereny trawa kamienie i rzeczki.
Wydawało się fhuj nudne, ale jest coraz lepiej.
To tylko ja taki ułomny że po pierwszym bossie mam 15h?
Poznaję mechaniki gry spraye krew itd.
Zaczyna mi się podobać.
A przerywniki to typowy Kojima dla mnie na plus.
Teraz ruszam parostatkiem w piekny rejs jak śpiewał KK.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
On 1/24/2021 at 3:07 PM, Schranz1985 said:

Jest sens w ogóle na początku targać te paczki poboczne?
Bo kiedyś trochę czytałem że później są tyrolki pojazdy itd.
Więc hm lepiej teraz cisnąć samo story?
Gram na hardzie.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Z buta raczej nie. Jeżeli będziesz miał motor czy inny pojazd, to warto się pokusic o misje poboczne. Ja proponuje przejść wątek gówny tak w 60%-70%, a potem zajac sie tymi misjami, ponieważ będziesz miał do dyspocyzji wszystkie srodki transportu oraz bronie. Swoją drogą, mnie najbardziej w tej grze, poza fabułą, wciągnęła rozbudowa autostrad oraz sieć tyrolek. Super zabawa, polecam.

 

Ponizej wkejam filmik z rozstawieniem tyrolki, z Wietrznej Farmy (Wind Farm). Mega ułatwia robienie zamówień pobocznych ponieważ w tej dolince zawsze pojawiają sie wynurzeni. 

 

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam już tyrolki, do tego te ośnieżone stoki ....
Mgs V mnie zawiódł ale tu widzę Kojima wraca do formy.
Mógłbym bez końca oglądać te animacje wchodzenia i wychodzenia z pordzewiałej przez temporal ciężarówki.
50h już zrobione a to dopiero 6 chapter zacząłem z chyba 14? LOL
Co najlepsze nie spieszy mi się gram sobie na spokojnie nie czuję że tracę czas nawet jak wiozę paczuszki do bazy gdzie mam już 5 *
Jakieś tipy na co zwrócić uwagę? Może trzasne platynę.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.