Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Jestem w połowie 3 chaptera ale chyba odpuszczę gierkę. Fabułę toleruję, muzyka i grafika przepiękne, chodzenie i jeżdżenie miodne, rozwijanie świata wciągające, ale jak ktoś w temacie napisał "koślawość" walk i sekcji "skradankowych" strasznie mnie urytuje i jak sobie pomyślę, że pewnie tych sekcji i obowiązkowych sekcji z wynurzonymi będzie więcej, to tracę motywację do przechodzenia gry. No i tony niepotrzebnych menusów, like'ów, mechanik, zasłaniających widok napisów, znaczników, pisanych drobnym druczkiem opisów, chaos na mapie są czymś na co jestem uczulony, więc dalej się nie zmuszam. Jest jeszcze parę innych gierek na Ps4, które chcę nadrobić .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

2 godzinki za mną, 3 chapter

gra mi się podoba ale to tak widać ze będzie jak z RDR2, klimat nie dla każdego (w RDR2 było wolne tempo gry, tutaj tez dość wyluzowany klimat plus mindfuck Kojima)

Świat piękny, no ale co się dziwić jak Islandia była inspiracja, nie wiem czy będą jakieś lokalizacje kopiowane ale na samym początku już znalazłem jeden wodospad co mogę powiedzieć ze został zainspirowany przez Dynjandi wodospad na zachodnich fiordach

 

 

The Thunderer - Dynjandi Waterfall

 

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1804232300214449436/33291B271AE525E62419A0DD8394E9E1E7D7E357/

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
3 minuty temu, Mejm napisał:

No tam wszystko je.balo MGSem. Od muzyki po wentylacje ze szczurem.

No właśnie, w połowie trailera myślałem, że to MGS. Możliwe, że plotki mówiące o tym, że Konami udostępniło IP MGS dla Sony się potwierdzą, bo dziwne aby tak sobie wrzucali do trailera muzykę z gry, do której nie mają prawa. 

Odnośnik do komentarza

Skoro Kojimbo powiedział, że musiał przemyśleć swoje podejście do robienia gierek to może jest to swoiste odcięcie się od własnej spuścizny w postaci MGSów właśnie? Wiadomo, że widmo Snejka będzie się za nim ciągnąć do końca życia, ale w ten sposób zrozumiałem ten trailer poprzedzony jego wynurzeniami. Co nie zrobi to po DS odzyskał u mnie zaufanie stracone przez MGS V, więc niech klepie gierki na zdrówko i chętnie je sprawdzę, czymkolwiek by nie były.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...