Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam dokladnie to samo po 1000-kroc. Swietnie sie bawie. O wiele lepiej niz przypuszczalem. Zaledwie skonczylem budowe ostatniej autostrady, zmodyfikowalem kilka tyrolek i juz praktycznie jestem w domu. Wydaje mi sie ze zaraz wpadnie platyna i uwienczenie tej pieknej przygody. Pierwszy projekt od pana Kojimy na swoim. Nie wyobrazam sobie rozgrzebac i zostawic. Szacunek musi byc, nalezy mu sie :hi:

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Pupcio napisał:

Chłopaki jak założyć ten egzoszkielet bo coś c0rwa nie umiem xD i jeszcze czy jest jakiś sposób żeby te gówna mułów nas nie wykrywały? Trzeba zachować jakąś określoną odległość od tych pałek czy o co cho?


Okienko opcji gdzie możesz wziąć towar "na plecy", przyczepić do kombinezonu, wziąć do ręki itd... pojawia się tam także opcja aktywacji egzoszkieletu.
 

18 minut temu, MEVEK napisał:

Nad ta fala mozna podskoczyc i Cie nie wykryje :kaz:


Co ? Przecież MULE wykrywają Cię nawet kiedy lecisz na tyrolce.
Najlepszym sposobem jest puszczenie własnego skanu zaraz po MULE. Jeżeli masz dobry timing to zagłuszysz ich skaner.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, giger_andrus napisał:

Co ? Przecież MULE wykrywają Cię nawet kiedy lecisz na tyrolce.
Najlepszym sposobem jest puszczenie własnego skanu zaraz po MULE. Jeżeli masz dobry timing to zagłuszysz ich skaner.

Ostatnie akcje robiłem na egzoszkielecie szybkościowym a ten ma dość daleki skok, co z łatwością pozwala na unikniecie skanera.

Poniżej jako dowód załączam filmik jakiegoś randoma(25 sekunda) :reggie:

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.12.2020 o 14:15, Mitra napisał:

Za pierwszym razem lepiej grać online czy offline, bez pomocy innych?

 

Oczywiście, że online, zresztą ten feature miał tak działać w zamyśle TWÓRCY. A czysto praktycznie patrząc, to stworzone przez innych struktury ułatwiają przemieszczanie się po mapie, a uwierz mi, szybko dochodzi do momentów, że tego ułatwienia nam potrzeba.


Zresztą patent jest tak przemyślany, że zanim będziesz miał dostęp do pomocy, to i tak pierwszy raz musisz dotrzeć do węzła własnymi siłami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, giger_andrus napisał:

 

Najlepszym sposobem jest puszczenie własnego skanu zaraz po MULE. Jeżeli masz dobry timing to zagłuszysz ich skaner.

Z tym, że tą możliwość chyba dostajemy dopiero później po jakimś fabularnym momencie :P ale mogło mi się coś porypać.

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pupcio napisał:

Czy jest jakikolwiek sens walczyć z tymi glutostworkami jak już nas złapią wynurzeni? Za każdym razem uciekałem bo nie miałem brońki na nich. Dostaje się jakieś fanty za pokonanie tych bydlaków?

Dostajesz hiralium za zabicie gluta - takie male raczki ktore wyrastaja w miejscu ubicia maszkary. Material ten uzywany jest glownie do naprawy i wszystkiego po trochu. Poza tym to nic one nie daja

Odnośnik do komentarza

Ale się wciągnąłem w to gówno chłopaki, cały czas rozmyślam jak najlepiej zrobić trasę żeby przy okazji zaliczyć jak najwięcej dostaw, a jak pomyślę o budowaniu dróg to dostaje erekcji  :) A jak jeszcze jakieś nieprzewidziane wypadki się zdarzą po drodze  :banderas:

o dziwo najmniej mnie porwała fabuła jak na razie (scenka gdzie dostarczyłem chinke do śmieciarza wywołał we mnie taką falę cringu jakiej nie czułem od czasu grubasa na rolkach z mgs 2 ugh. No i brakuje mi tego że nie mogę odpalić sobie muzyczki jak chodzę i robię dostawy

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...