Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Kompletny brak rozpoznania lore przez niektórych.

 

A tak poważnie, to podoba mi  sie że laska nie jest przepiekna, jakieś to takie naturalne, laski z tatuażami to najczesciej i  tak wieksze stwory, szkoda ze bohater zapuscil  wiesniacka brode, bo moze nawet bym zagrał w demo.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

bez kitu już nie macie się do czego przyczepić xd przeszkadzają im brzydkie mordy

 

mnie w tym trailerze bardziej zirytował to przejście w cover system w kościele, od razu mi się przypomniało, że to będzie kolejna generyczna strzelanina z typowymi mechanikami, które widzieliśmy 1000 razy

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Observer napisał:

 

Gdzie ty mieszkasz że "zwyczajni ludzie" wyglądają tam jak z Bloodborna.

0.jpg

 

stary połowy forumowiczów

3 minuty temu, Figaro napisał:

bez kitu już nie macie się do czego przyczepić xd przeszkadzają im brzydkie mordy

 

mnie w tym trailerze bardziej zirytował to przejście w cover system w kościele, od razu mi się przypomniało, że to będzie kolejna generyczna strzelanina z typowymi mechanikami, które widzieliśmy 1000 razy

Poważnie nie macie już czego czepiać xd przeszkadzają im posty o wygladzie

mnie w tym watku bardziej zirytowała lewacka ofensywa w obronie Riedla.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, milan napisał:

0.jpg

 

stary połowy forumowiczów

Poważnie nie macie już czego czepiać xd przeszkadzają im posty o wygladzie

mnie w tym watku bardziej zirytowała lewacka ofensywa w obronie Riedla.

 

jezu, po prostu nie wszyscy umieją w twarze w BB, których i tak zresztą nie widac po założeniu akcesoriów

 

2744725-0361009468-IAK3s.jpg

 

czy:

 

QljO11s.jpg

 

xd

Edytowane przez nobody
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, milan napisał:

Może to rewolucja w grach, brzydcy albo  zwyczajni  bohaterowie, jestem za. Gry  w ktorych wszyscy wygladaja jak  z generatora blodborne'a.

To jest rewolucja nie tylko w grach , przez poprzednie lata bombardowana nas pięknymi ludzi z idealnym życiem z każdej strony . Mimo wszystko mi się to podoba bo wszystko jest bardziej naturalne , po za tym sama gra mi się podoba a patrząc na rozpiske tego roku to tak naprawdę nic innego nie wezmę na premiere .

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Nemesis napisał:

Oby w grze pojawiła się kusza w arsenale to wtedy już Daryl Dixon na całego.

 

Robiąc pre-order w PSS dostaje się takie bonusy :lapka:

Cytat

Pre-order now to receive:
• Bike Upgrade Package for speed, defence and travel boosts.
• Early access to Drifter Crossbow weapon.

 

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
12 godzin temu, Nemesis napisał:

Nie mogę się doczekać premiery. Już sobie wyobrażam to swobodne popylanie motorkiem i hordy w tle. Oby w grze pojawiła się kusza w arsenale to wtedy już Daryl Dixon na całego.

Przeciez kusza byla pokazana chyba nawet.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Days Gone, czyli nadchodząca gra Sony, rozgrywająca się w czasach apokalipsy, zawiera łącznie około 6 godzin przerywników filmowych. Informację przekazał portal PlayStation Lifestyle, a na Twitterze potwierdził Sam Witwer, wcielający się w głównego bohatera.

Ukończenie gry zajmie natomiast ok. 30 godzin. To jednak szacunek, który nie uwzględnia swobodnej eksploracji świata i aktywności pobocznych. Liczba może się też zmienić w przypadku różnych stylów gry.

Biorąc jednak pod uwagę wspomniany czas, przerywniki filmowe stanowią około jedną piątą gry.

https://www.eurogamer.pl/articles/2019-03-05-w-days-gone-obejrzymy-lacznie-6-godzin-przerywnikow-filmowych-gra-potrwa-ok-30-godzin

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
5 minut temu, YETI napisał:

Days Gone, czyli nadchodząca gra Sony, rozgrywająca się w czasach apokalipsy, zawiera łącznie około 6 godzin przerywników filmowych

WOW zakur,wiscie ważne info w przypadku gry wideo. 

Odnośnik do komentarza

Przy okazji -  jutro  spada embargo na previewsy ze specjalnych pokazów organizowanych przez Sony, więc dowiemy się mniej więcej kto będzie bliżej przegrania zakładu.

 

Jedyne przecieki na razie to takie, że kilku dziennikarzy zostało pozytywnie zaskoczonych wzrostem jakości gierki, w porównaniu do materiałów z innych eventów.

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...