Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Ładny tytuł na Polygonie: https://www.polygon.com/2019/3/6/18252021/days-gone-ps4-preview-impressions

 

Generalnie sporo pozytywnych głosów z tego najnowszego pokazu. Oczywiście gra nie wymyśla gatunku na nowo i to chyba główny zarzut. No i pytanie czy całość będzie w stanie utrzymać poziom przez 30 godzin. Strzelanie podobno poprawili, ale dalej nie jest idealnie.

Odnośnik do komentarza

To będzie po prostu dobra gra, ani nie wybitna ani słaba - po prostu dobra/b.dobra. Coś ala nowe Metro - kto zagra, ten będzie zadowolony.

Na meta zapewne będzie coś koło 82-86 punktów, ale czy to źle? Ja czekam, dawno takiej gry nie było - open world z zombiakami + poważna fabuła i dobry gameplay.

 

Edit

IGN narzeka, że to gra z kolejnym "białym protagonistą" :obama:

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Wygląda to na całkiem dobrą gierkę, przedział ocen będzie pewnie między 8-9. Szkoda ,że te gry wyglądają jakby były robione na tym samym silniku. Fizyka w nich jest słaba i wydaje się jakby wszystko było z tektury. Jednak to jest bolączka większości obecnych gierek nie tylko eksów od Sony. Wolałbym trochę gorszą grafikę ale z lepszym odwzorowaniem fizyki. Trochę porażka ,że taki HL2 14 lat temu miał to zdecydowanie bardziej dopracowane. Mam nadzieje ,że w przyszłej generacji to się poprawi. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ukukuki napisał:

Wygląda to na całkiem dobrą gierkę, przedział ocen będzie pewnie między 8-9. Szkoda ,że te gry wyglądają jakby były robione na tym samym silniku. Fizyka w nich jest słaba i wydaje się jakby wszystko było z tektury. Jednak to jest bolączka większości obecnych gierek nie tylko eksów od Sony. Wolałbym trochę gorszą grafikę ale z lepszym odwzorowaniem fizyki. Trochę porażka ,że taki HL2 14 lat temu miał to zdecydowanie bardziej dopracowane. Mam nadzieje ,że w przyszłej generacji to się poprawi. 


Days Gone działa akurat na innym silniku niż inne gry Sony bo akurat na UE4, ale fakt wygląda nieco podobnie 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ASX napisał:


Days Gone działa akurat na innym silniku niż inne gry Sony bo akurat na UE4, ale fakt wygląda nieco podobnie 

 

Nie wczytywałem się i mnie w sumie już takie rzeczy nie interesują. Mam nadzieje ,że UE kiedyś padnie przez ten ich kartonowy silnik. Co się pewnie szybko nie stanie bo doskonale sobie radzą. 

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
58 minut temu, Ukukuki napisał:

 Mam nadzieje ,że w przyszłej generacji to się poprawi. 

Nie sadze. Raczej bedzie casus 30 FPS.

8 godzin temu, Starh napisał:

Na meta zapewne będzie coś koło 82-86 punktów, ale czy to źle?

Zalezy kto pyta :)

edit - :banana-santa:Rowniez przeczytalem tekst eurogamer.pl i az sprawdzilem czy z moim zamowieniem wszystko OK :)

edit2 - rozwala mnie dzbanowatosc polskich sklepow, ktore wrzucaja w reklamy Kolekcjonerke gry, ktora jest niedostepna:rofl:

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Z tych zapowiedzi jeszcze wynika, że w grze jest 40 hord, które liczą od 50 do 500 przeciwników. 3 z nich są powiązane z głównym wątkiem, reszta opcjonalna. Ciekawe czy nasyłanie zombie na obozy ludzi będzie możliwe poza głównym wątkiem, albo przez jak długi czas horda może nas gonić. 

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Milym zaskoczeniem jest implementacja HDR i wedlug jego zapowiedzi - jego wysoka jakosc w grze :)

Niestety ten element potrafi wciaz kulec nawet w AAA gierkach, wiec b.dobrze ze Bend, mimo nienajwiekszych zasobow, powaznie potraktowalo ten aspekt.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...