Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

 

17 godzin temu, Pupcio napisał:

starcia z pierwszą hordą bo to chyba główny ficzer tej gry?

 

 

Wydaje mi się, że hordy to raczej fajny dodate. Jednak główna rozgrywka i mechanika gry, nie opiera się tu głównie na walce z hordami, poza dwoma czy trzema do których prowadzi nas fabuła innych nie musimy ruszać, do tego jeżeli dobrze kojarzę to nawet nie trzeba ich pokonać (jeżeli ktoś sobie nie radzi) żeby zaliczyć misję.

 

Te na początku gry to właśnie pierwsza przy wagonie, koło punktu nero chyba pierwszego do którego mamy dostęp. Ja tam nie ogarniając jeszcze do końca rozmieszenia głośników włączyłem alarm i tak przez pierwsze godziny gry alarm sobie wył, a ja się tam nie zbliżałem. Druga horda która mnie zaskoczyła była w kopalni na północy tej mapy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Pupcio napisał:

Bawię się już trochę lepiej, dam gierce szansę. Ale walki z ludźmi to jest (pipi)a poziom horizona albo nawet jeszcze gorzej xD

Pytanie. Brońki da się upgrejdować? Bo ten pistolet jest mega niecelny 

 

Nie, jedynie tłumik i większe magazynki. Musisz szukać po prostu lepszych gnatów (upuszczanych przez przeciwników, żeby popróbować jak się strzela) a potem je kupić w sklepie. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.10.2020 o 13:48, Rudiok napisał:

 (taki Boozer to #nikogo). 

Oj nie nie, ma bardzo fajnie poprowadzone side story przez całą grę.

W dniu 8.10.2020 o 09:49, Artur_K napisał:

Wydaje mi się, że hordy to raczej fajny dodate. Jednak główna rozgrywka i mechanika gry, nie opiera się tu głównie na walce z hordami, poza dwoma czy trzema do których prowadzi nas fabuła innych nie musimy ruszać,

No nie, hordy to najjaśniejszy punkt gry, nawet w endgame potrafią przyprzeć do muru. Ogólnie DG powoli się rozkręca, ale dostarcza.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dobra wciągnąłem się ale dalej uważam że to mega średniak. Żaden element tej gry nie jest dobrze zrobiony + nie pamiętam kiedy grałem w takiego zabugowanego bubla. Znikające napisy na filmikach, nie wczytujące się tekstury, znikające albo wystrzeliwujące w niebo  postacie,  tragiczny framerate no jest c0rwa masakra. I otwieranie skrzynek/aut przez DICKona xD zanim ta melepeta się zdecyduje w końcu dobrze się ustawić to mija z 10 sekund. Ale motorem jednak jeździ się fajnie, widoczki są śliczne i jestem trochę ciekawy o co cho z tymi stworkami. Jak ktoś sie nie zgadza ze średnią tej gry to nie wiem co z nim nie tak. Gra może się podobać, wiadomo ale oceny to ma odpowiednie 

Odnośnik do komentarza

"Żaden element tej gry nie jest dobrze zrobiony"

 

Synek, trzymaj mnie bo jak zaraz :[

Rozumiem, ze gra moze nie podejść, ale ze wszystko w niej szwankuje czy jest zabugowane to po prostu nieprawda. Jest generyczna, kradnie mechaniki z każdej istniejącej gry, ale robi to moim zdaniem całkiem dobrze.

 

Framerate? Nie kojarzę żadnego dropa nawet przy 500 przeciwnikach na ekranie obrywajacych molotowem, granatem i wpadających na minę xD

 

Ustawianie się do interakcji faktycznie bywało kulejące :lapka: Podobnie niepewny przycisk quick save, siedzisz na motorku a ten w sumie pojawia się lub nie.

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, _Red_ napisał:

"Żaden element tej gry nie jest dobrze zrobiony"

 

Synek, trzymaj mnie bo jak zaraz :[

Rozumiem, ze gra moze nie podejść, ale ze wszystko w niej szwankuje czy jest zabugowane to po prostu nieprawda. Jest generyczna, kradnie mechaniki z każdej istniejącej gry, ale robi to moim zdaniem całkiem dobrze.

 

Framerate? Nie kojarzę żadnego dropa nawet przy 500 przeciwnikach na ekranie obrywajacych molotowem, granatem i wpadających na minę xD

 

Ustawianie się do interakcji faktycznie bywało kulejące :lapka: Podobnie niepewny przycisk quick save, siedzisz na motorku a ten w sumie pojawia się lub nie.

 

 

Chodziło mi o to że każdy element gameplayu jest co najwyżej dobrze zrobiony ale nic się nie wybija ponad przeciętność. A framerate coś teraz mi zaczął spadać, nie wiem może mój amator szykuje się do śmierci i to dlatego

Odnośnik do komentarza

Też jestem w trakcie ogrywania. Niespecjalnie daleko. Poznałem 3 obóz dopiero. Faktycznie techniczne odstaje, zwłaszcza że niedawno tlou2 weszło. Jeśli chodzi o spósób rozgrywki to jest jak w większość ow i niespecjalnie się w tym temacie ta gra wyróżnia. Jazda motorkiem spoko. Łatwo wchodzi. Crafting jak zawsze. Ekwipunek jak zawsze na kole. 

Natomiast gra jest bardzo klimatyczna. Kojarzy mi się mocno z TWD które to pewnego momentu uwielbiałem i Deacon to dla mnie taki troche Daryl. Dzisiaj przy jakiejś zwykłej misji czyszczenia gniazd nagle mi horda wjechała - no masakra jakaś. Wkurzają akcje ze zwięrzętami, jakieś takie to kwadratowe. Ale na razie jest OK. Mocne OK głównie za klimat. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Boozer jakby miał jakiekolwiek wprowadzenie, cokolwiek po czym można by gościa choć trochę poznać i wyrobić sobie zdanie na jego temat to może by jakoś kogoś obszedł. A tymczasem już w pierwszej misji go odstawiamy na łóżko i potem tylko doglądamy raz na jakiś czas. Za mało tu  c h a r a c t e r   d e v e l o p e m e n t. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.