Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Tez sie zastanawiam jak oni chca pociagnac sequel. Niby fabularnie jest furtka ale tak na prawde to musieliby zmienic formule na korytarzyk chyba bo jezeli to ma byc podobnej wielkosci sandbox to jakos czarno to widze. Ja na poczatku sam ocenialem te gre jako sredniaka i mi sie dluzyla, czekalem na zakonczenie ale jak dogralem do konca, wyczyscilem mape z przyjemnoscia i po platynie jeszcze robilem challenge. Jak dla mnie TOP 5 generacji.

Odnośnik do komentarza

A to nie jest tak za po skończeniu gry mamy na mapie cztery dodatkowe bonusowe zadania do wykonania i jedno z nich jest z OBrianem. Bo o ile dobrze pamiętam to wyczyściłem mape przed finałową misją i po napisach końcowych okazało się że doszły te krótkie misje. Trzy nic nie wnoszą ale czwarta to mindfuck. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, u55r napisał:

A to nie jest tak za po skończeniu gry mamy na mapie cztery dodatkowe bonusowe zadania do wykonania i jedno z nich jest z OBrianem. Bo o ile dobrze pamiętam to wyczyściłem mape przed finałową misją i po napisach końcowych okazało się że doszły te krótkie misje. Trzy nic nie wnoszą ale czwarta to mindfuck. :rotfl:

Trzeba trochę poczekać - porobić aktywności lub skorzystać parę razy z szybkiej podróży. Wtedy zadzwoni O'Brian, że potrzebuje się spotkać.

 

Ja na sequel czekam bardzo, aż sobie powtórzę jedyneczkę na nowej generacji. :banderas:

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, Voytec said:

Co? Niby co takiego jest w tym zakończeniu że powoduje to że musieliby zmienić grę w korytarzowa? What?

To ze kontynuacja bedzie sie prawdopodobnie obracala wokol zolnierzy/agencji rzadowych i infiltracji jakichs tajnych placowek. Jak to mialoby wygladac w takiej samej formule? Trzy wielkie mapy na ktorych masz obozy dla ktorych robisz zadania i od czasu do czasu zjezdzasz do punktu X gdzie przemykasz miedzy uzbrojonymi zolnierzami ktorych nie da sie zabic?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Nemesis napisał:

Raz na X czas na pewno. Do tej pory nie rozumiem, czemu grę tak niekiedy jechano w recenzjach na premierę. Przecież to mega frajda jadąc na motorze i walcząc z hordamj świrusów. Oby więcej takich produkcji na PS5.

Nawet nie chce wiedzieć jak stan tej gry wyglądał na premiere

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pupcio napisał:

Nawet nie chce wiedzieć jak stan tej gry wyglądał na premiere

Miałem jeden bug, gdzie podczas misji zwolnili mi na motorach do takiej predkosci, ze szybciej sie szło z buta. Loading nic nie pomogl, zostawilem konsole i poszedlem w cholera, zeby przejechali trase. No i pare dzwiekowych, gdzie np laske jakas na wiezy mialem uratowac, a juz na samym dole drabiny sie odpala dialog. Tak to nic specjalnego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...