Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już się trochę stęskniłem za grą. Jestem na tygodniowym urlopie i mimo, że grałem ostatnio tylko w DG do obrzydzenie to mam ochotę wskoczyć dalej i zgłębiać świat. Kupiłem ostatnio ten karabin Chicago cośtam, a słyszałem, że to dobre na hordy. Jakieś polecane taktyki? Myślę, że by trzeba ubić jakąś większą, np tę w tartaku. 

 

Co do cutscenek, to czasem są męczące, ale jakoś nie są zbyt upierdliwe. 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, standby napisał:

A gdzie go mozna dostac? Ja biegam z rpd, smp9 i wlasnie z tym czikagowskim ktory pierwszy byl dostepny

 

Upgrade w obozie, w którym go kupiłeś, ale trzeba osiągnąć odpowiedni poziom zaufania w danym obozie żeby to odblokować, jak pójdziesz do kupca to ci pokaże ile trzeba mieć. 

Odnośnik do komentarza

Skonczylem days gone. Zgadzam sie ze nieslusznie zostala zgnojona przez recenzentow ta gierka. Sa bledy oczywiscie. Slabo zarysowane postacie, taka sobie fabula. Sporo technicznych bledow, loadingi miedzy cut scenkami. Ale czy to byl.naprawde taki problem? Otrzymujemy gierke z fajnie skonstruowanym swiatem, ciekawa tematyka, soczystym gameplayem, najlepszym ever motocyklwym modelem jazdy i super klimatem. 

Ja to kupuje. Dla mnie solidne 8/10 kawal dlugiej, wciagajacej rozrywki. 

Odnośnik do komentarza

Gra na premiere miala slabe oceny no byla pelna błędów ale tak jak piszesz teraz jest cud miód i orzeszki. Sam gralem niedawno i atmosfera pandemi daje rade jak w malo ktorej grze miejscami mialem wrazenie jakbym gral w spin of last of us, moze taki niskobudżetowy ale jednak bliskosc miedzy tymi uniwersami jest zauważalna. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zamiast ogrywac zaleglosci na PS5 to sie nie moglem powstrzymac i odpalilem DG i pogralem troche w NG+ na Survival II, alez to teraz dobrze wyglada, 60fps robi straszna robote, tego brakowalo na starych konsolach bo praktycznie zmienia sie caly feeling poruszania postacia, wczesniej bylo tak ze momentami mialem wrazenie ze kieruje wozem z weglem i strzelam kapiszonami a teraz jest bardzo przyjemnie. No i sama grafika o wiele lepsza. 

Tylko ten poziom trudnosci nie wiem co w ogole wprowadza bo rozegralem kilka potyczek i AI dalej tak samo kulawe.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie lubię gier z zombie i zombie podobnymi pamprami. Nie lubie klimatów z motocyklami. Byłem sceptycznie nastawiony do tej gry przez recenzje i ogólne postrzeganie tej gry jako średniaka. Wczoraj wbiłem platyne :dynia: i to dopiero druga ever.

Gra faktycznie mogłaby poprawić wiele elementów, ale nadrabia wszystko klimatem, fajnym podejściem do tematu (to tak naprawdę historia o miłości w świecie post apo), detalami i masą innych rzeczy. Nie będę omawiał tu wszystkiego, zachęcam jednak niezdecydowanych do sprawdzenia Gays Done, bo ten tytuł naprawdę może pozytywnie zaskoczyć.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, mario10 napisał:

Tak powinny być robione platyny, trochę trzeba pokombinować i coś porobić ale nie jest to jakoś mega uciążliwe :)


Nie zgodzę się. Bardzo dobrze, że platyny są zróżnicowane pod względem trudności ponieważ różny jest też stopień satysfakcji ze zdobycia. Jest kilka platyn, z których jestem szczególnie zadowolony. 
„Tak powinny być robione platyny” brzmi jak totalnie bzdurne uproszczenie. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Może zbyt daleko idące uproszczenie, ale niektóre gry mają tak wywaloną platynę, że odechciewa się grać np RDR2 lub Sekiro. Sam nigdy jakoś szczególnie nie goniłem za platynami w grach, ale jak w toku gry widzę, że nie trzeba wykonywać absurdalnych czynności to czasem się skuszę. Z drugiej strony ta platyna musi być jakimś wyzwaniem dla gracza. No ale to już zależy od samego gracza czy mu na tej platynie zależy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...