Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, patrykCBR napisał:

Obóz Nero w Chemult Community College. Punkt medyczny na boisku kampusu, gdzie przebywa horda. Horda zneutralizowana, obóz przeszukany a bezpiecznika brak. Skrzynka w której powinien się znajdować (drugi szereg namiotów idąc od generatora) jest otwarta i tyle.

 

Albo to nie ta skrzynka. Coś mi świta, że ostatnio jak grałem to też miałem z tym problem ale w końcu gdzieś w tym obozie z namiotów znalazłem ten bezpiecznik. Albo nie było to w skrzynce. Już nie pamiętam dokładnie ale też nie udało mi się jego tak szybko znaleźć.

Odnośnik do komentarza
On 4/18/2021 at 10:31 AM, GSPdibbler said:

No o ale czemu nasz bohater nie 

  Reveal hidden contents

Przeruchal Rikki to ja nie ogarniam, tyle czasu walił gruchę i taka okazja

No i pioseneczki w obozach :obama:

 

Też wydawało mi się że pomiędzy nimi dojdzie do czegoś więcej niż tylko gadanie. Tym bardziej że Sarah to mdła postać, bez wyrazu i mocno denerwująca. 

44 minutes ago, patrykCBR said:

Obóz Nero w Chemult Community College. Punkt medyczny na boisku kampusu, gdzie przebywa horda. Horda zneutralizowana, obóz przeszukany a bezpiecznika brak. Skrzynka w której powinien się znajdować (drugi szereg namiotów idąc od generatora) jest otwarta i tyle.

Dawno temu grałem ale pamiętam że dużo czasu mi zajęło odnalezienie tego bezpiecznika. On musi być gdzieś w tym obozie. 

Odnośnik do komentarza
Jeszcze szybkie pytanko. Czy na miejsce katastrofy samolotu da się ponownie wejść? Obszedłem całą górę dookoła ale wszystko jest poblokowane.

Na początku miejsce jest zablokowane. Później gdy fabuła będzie tego wymagała dostaniesz się tam bez problemu. Już dokładnie nie pamiętam, ale trzeba będzie chyba przesunąć auto, którego przepchnięcie wcześniej nie jest możliwe.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, patrykCBR napisał:


Na początku miejsce jest zablokowane. Później gdy fabuła będzie tego wymagała dostaniesz się tam bez problemu. Już dokładnie nie pamiętam, ale trzeba będzie chyba przesunąć auto, którego przepchnięcie wcześniej nie jest możliwe.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Nie no, już jestem po tym. Chciałem ponownie odwiedzić i zobaczyć czy są tam jakieś fanty ale widzę, że z każdej strony wszystko poblokowane.

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.04.2021 o 18:35, Fanek napisał:

 

a chłopie cytujesz mnie sprzed 2 lat, przypomnij o co tam chodziło :D

u mnie jakoś poszło bo platyne zrobiłem, gre brałem na premiere to wyobraź sobie ile tam dziur było

Chodzi o bezpiecznik w punkcie Nero który powinien być w skrzyni a go nie ma bo skrzynia jest otwarta ,potrzebny do przywrócenia zasilania 

Odnośnik do komentarza

Bezpiecznik odnaleziony w obozie z drugiego linku podanego przez Figusia. Przetransportowany do obozu na boisku i zasilanie przywrócone. Swoją drogą, co się naużerałem z łamaczami i biegaczami gdy się tam ponownie pojawiłem, to moje. Pojechałem tam z marszu, z deficytem amunicji i złomu nie spodziewając się takich ataków w parach. Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, SebaSan1981 napisał:

Przezornie robię sobie sejwy na dwóch slotach i wyłączam grę co jakieś 3h więc inne babole się nie pojawiają.

 

Wyłączanie gry co jakiś czas to jakiś sprawdzony sposób na zapobieganie glichom i bugom? Na początku nie wiedziałem o jakiego brzęczka chodzi, dobrze, że tak tego nie przetłumaczono i jest po prostu Buzzer ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...