Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa powiem wam ze cos jest uzalezniajacego w tym mordowaniu swirusow. Co napotkam jakas grupke to nie omieszkam sie zatrzymac aby ja eksterminowac. To samo z pladrowaniem domkow czy zbieraniem ziol. Co je napotykam to sie zatrzymuje. Efekt jest taki ze m 30h na liczniku i nadal jestem w lokacji zelaznego mike:P duzo mi gierki zostalo? Zabilem lamacza i jade teraz po motor dla Boozera:-)

Odnośnik do komentarza

O panie. Z takim progresem drugie tyle. I bardzo dobrze, bo to świetna gra i miałem podobnie - im dłużej w nią grałem, tyle była przyjemniejsza w odbiorze. :banderas:
Świrusy karm ołowiem ile fabryka dała. :shotgun: Ogólnie chętnie poznam twoje zdanie po jej ukończeniu. Niby fabularnie nie jest to Spec Ops The Line, ale swoje momenty ma.
I pamiętaj @standby, by po ukończeniu zabawy (koniecznie) obejrzeć dodatkowe zakończenie, które jest :shok:
Ostatnio sprawdziłem Days Gone na piątce. Ależ to hula w 60 klatkach :yahoo:
Mam nadzieję, że kiedyś będzie nam dane zagrać w kontynuację przygód pana Lee St. Johna. Dwójkę brałbym dej łan.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dużo. Z tym zbieraniem, to nigdy za wiele. Ja teraz jeżdżę po wszystkich możliwych chatach, zbierając materiały na ulubione, podrasowane mołotowy. Bo zostało mi kilka hord, a lubię mieć jednak zapach napalmu o poranku w zanadrzu. Wczoraj wpadła płatynka, znajdźki na stówę... Chyba trzeba będzie nową grę zacząć. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Okie from Muskogee nie kuś :kaz:
W sumie, jakby nie kombo Final VII, Raczet i Klank, Retunal , niedokończona Valhalla, to z chęcią bym ograł raz jeszcze, tym razem wykorzystując potencjał nowej konsoli.

stanadby, jak już wspomniałem, rewelacyjna fabuła na pewno nie jest, ale ma kilka całkiem soczystych akcentów, które zostają w pamięci. Ogólnie tak na moje, to trochę za grzecznie było. Taki odpychający, brutalny świat aż prosi się o pociągnięcie za odpowiednie sznurki.

Nie twierdzę, że zaraz ma być szokująco i z grubej rury niczym w komiksach Crossed (polecam :diablo:), ale mogli niczym Bret Easton Ellis w "American Psycho" nadać niektórym scenom nieco pieprzu. Niektóre postaci, czy sceny aż prosiły się by wrzucić całość na wyższy bieg. Dla przykładu ten motyw, choć akurat tu było niczego sobie:
 

Spoiler

W0aS3jh.jpg



 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, standby napisał:

Kurwa powiem wam ze cos jest uzalezniajacego w tym mordowaniu swirusow. Co napotkam jakas grupke to nie omieszkam sie zatrzymac aby ja eksterminowac. To samo z pladrowaniem domkow czy zbieraniem ziol. Co je napotykam to sie zatrzymuje. Efekt jest taki ze m 30h na liczniku i nadal jestem w lokacji zelaznego mike:P duzo mi gierki zostalo? Zabilem lamacza i jade teraz po motor dla Boozera:-)

O jestem kilka h dalej od Ciebie ale mam czas pograć 1-2x w tygodniu po max 2h. Dalej u Mike'a.. Jeśli jest w ogóle coś dalej. Największy kłopot m z hordami. Tak samo jak Ty pierwszą rozwaliłem przy tym Pociągu na wiadukcie. Ale jak zobaczyłem ile jest w

Spoiler

tartaku 

To się zastanawiam ile trzeba mieć broni i jaką by ją rozgromić. Wszedłem właśnie na drugi poziom zaufania u Mike'a. 

Wydaje mi się, że gra jest mega rozwleczona i czasem się jedzie pół mapy by zobaczyć 15s filmiku. Zacząłem korzystać z szybkiej podróży ostatnio przez to. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, standby napisał:

Jestem po scenie slubu wlasnie

Omg jakie wiesniaki

Łooo to ja już daleko przed Tobą, a końca nie widać. Problem w tym że za tydzień kończy mi się Plus i jakoś tak średnio mam ochotę go przedłużać i zastanawiam się czy nie kupić pudełka... 

Odnośnik do komentarza

Ja mam przegrane 117 godzin, jestem na początku w czwartym obozie, od miesiąca albo dwóch bo nic nie grałem w DG. I końca nie widać. Nie wiem, jak ja gram ale średnio jak są opisy ile trwa gra to u mnie to trwa 2-3 więcej. Już mi się chciało powoli wracać do gry, ale podświetlenie w tv i górna część matrycy jest ciemniejsza to już mi się nie chce w nic grać.

Odnośnik do komentarza

Tak to wszystko opisałeś, że oprócz tego, że grasz dłużej niż wskazują na to opisy, nic więcej nie zrozumiałem. Co do kwestii czasu grania, to jak w każdym sandboxie, jeśli skupiasz się na eksploracji świata, zadaniach pobocznych i lizaniu ścian, to tak właśnie jest. Ja też delektuję się tą grą. Gdy polecisz po samym głównym wątku fabularnym to diametralnie skrócisz czas obcowania z grą ale stracisz wiele smaczków, które niewątpliwie oferuje. W kwestii wplecionego przez Ciebie od czapy, ciemnego paska na telewizorze nie będę się wypowiadał, bo nie wiem o co Ci właściwie chodziło.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, patrykCBR napisał:

Tak to wszystko opisałeś, że oprócz tego, że grasz dłużej niż wskazują na to opisy, nic więcej nie zrozumiałem.emoji6.png Co do kwestii czasu grania, to jak w każdym sandboxie, jeśli skupiasz się na eksploracji świata, zadaniach pobocznych i lizaniu ścian, to tak właśnie jest. Ja też delektuję się tą grą. Gdy polecisz po samym głównym wątku fabularnym to diametralnie skrócisz czas obcowania z grą ale stracisz wiele smaczków, które niewątpliwie oferuje. W kwestii wplecionego przez Ciebie od czapy, ciemnego paska na telewizorze nie będę się wypowiadał, bo nie wiem o co Ci właściwie chodziło.emoji23.png

Spoko, napisałem że jestem na początku nowego obozu i długo mi że wszystkim schodzi no ale nie ważne. Nie chce pisać dokładnie co i jak bo jest tam dość spoilerowy moment. W każdym razie gra potrafi wciągnąć, świat jest świetny, postacie w grze bardzo dobrze przedstawione. Z niektórymi by się chciało pójść na piwo a innych poturturować, takie z nich przyjemniaczki :)

 

Jeszcze zapytam o walkę z niedźwiedziem, którego spotykamy na południu przed czwartym obozem. Wujek pojechał tam bez amunicji, nie wiem dlaczego ale nawet torby w motocyklu nie ulepszał, klamotów do craftingu też nie ma za dużo więc praktycznie jest goły i nie daje sobie z nim rady. Z nożem na skurwola wyjść no to tak średnio. Jest tam gdzieś jakieś ammo lub jakaś broń do tego aby zatłuc bydlaka?

 

 

A co do tv to w dziale HD jest opisany problem ale bez odpowiedzi więc na siłę gontu wcisnąłem, że może przypadkiem ktoś miał coś podobnego i jakąś radę da, prócz wywalenia na śmietnik i kupno nowego ;)

Edytowane przez mitra
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...