Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Grę przeszedłem na pewno 3x. Pierwszy na Normal chcąc poznać mechanikę, I Wbiłem :platinum: Nie było wtedy wymagane przechodzić grę na Hard żeby coś zdobyć. Potem nagle doszły DLC i dodano nowy poziom trudności Survival więc grałem drugi raz. Nie wiedziałem że w kolejnym trzecim DLC dodadzą NG+ i po raz trzeci ograłem na Survival ale tym razem było najłatwiej.

 

Wydaje mi się że jednak Normal jest na początek najlepszym wyborem, chcąc wbić :platinum: należy poznać grę. Wybierając wyżej można mocno się odbić od niektórych trudniejszych akcji. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, niunias101 napisał:

Mam pytanie, zachęcony opiniami o grze postanowiłem w końcu odpalić gierkę.  Jestem niemal na samym początku i frapuję mnie jedna rzecz, mianowicie save'y. Rozumiem, że jak wykonuje jakieś zadanie i ktoś mnie zabije to mimo zapisu manualnego i tak cofnie mnie do początku zadania ? 

Chyba sa jakies czekpointy w zadaniach:-)

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, standby napisał:

Z jaka pukawka moge juz mierzyc z rojem? Odblokowalem 2 poziom zaufania w hot springs i mam taki karabin, jest niezly ale z rojem tych s(pipi)ysynow nie mam szans. Zostawic sobie te roje na pozniej?

Zostaw sobie hordy na później, w dalszych etapach odblokujesz na nie świetne pukawki, np. RPD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, giger_andrus napisał:

Przede wszystkim karabin Chicago. Ale to dopiero pod koniec fabuły. Pamiętaj też o upgradedzie do magazynka. 

 

To ten podobny do Thomsona? Dlaczego? Z tego co widziałem to chyba nie miał najlepszych parametrów. Przynajmniej w zestawieniu z tą bronią, którą już miałem kiedy był on dostępny. Przy hordach dobrze sprawdzał mi się ciężki karabin maszynowy.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Elitesse napisał:

 

To ten podobny do Thomsona? Dlaczego? Z tego co widziałem to chyba nie miał najlepszych parametrów. Przynajmniej w zestawieniu z tą bronią, którą już miałem kiedy był on dostępny. Przy hordach dobrze sprawdzał mi się ciężki karabin maszynowy.

 

Podstawowy zestaw na hordę:

- Chicago chopper z powiększonym magazynkiem, 

- jakiś LMG z powiększonym magazynkiem (np. MG45), 

- coś szybkostrzelnego jako ręczna (np. SMP9). 

 

I tak naprawdę wszystko opiera się o żonglowanie między LMG a Chicago w międzyczasie poprawiając coś z ręcznej. Powiększenie magazynku daje ogromne możliwości bo z LMG po prostu kosisz świrusów jak zboże bez przeładowania a Chicago oprócz tego że jest szybostrzelny to daje duże obrażenia i ma mały odrzut przez co kosi się hordę jak masło i jest świetny na krótki dystans. 

 

Do tego dorzucasz amunicję w torbie na motorze i jak ci braknie to uzupełniasz i jedziesz dalej z koksem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Zajcik napisał:

Chicago Chopper to najlepsza broń w grze - nie warto się sugerować parametrami, bo ta broń nie wygląda na papierze na nie wiadomo co, a kosi wszystko na jeden strzał (nawet w nogę). 

 

Otóż to. Na statach myślisz sobie "meh" a potem bierzesz w dłoń i się nie rozstajesz. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...