Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

Myślę, aby dać gierce drugą szansę (bardzo lubię leśno/górskie klimaty Ameryki płn.) . Pamiętam, że za 1razem w początkowych 3-4h odrzuciło mnie mało amunicji i dużo skradania. Nie specjalnie lubię skradanki, szczególnie jak jest to tak se zrobione. 
Czy w późniejszym etapie gry jest dużo amunicji i nie trzeb się tyle kitrać?

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie że dać szansę. Ja jestem dość wybrednym graczem, ale DG mi mocno przypadł do gustu. Skradania tam nie jest dużo choć czasem chcemy uniknąć hordy, więc albo się skradamy, albo dłuuuga! Jak się dozbroisz to fun później jest w ich rozwalanie, więc amunicja się pojawi. Faktycznie na początku było trochę kombinowania jak się ma nóż o 3 naboje. Zmieni się... I nawet fabuła się fajnie ciągnęła. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Graj pan bo warto. Początkowo są słabe pukawki i mało amunicji z czasem odblokujesz w obozach więcej przydatnych broni i walka też się zmienia.  Natomiast nie wiem jak jest na niższych poziomach trudności, ale ja pamiętam, że na hard część lokacji czyściłem po cichu a resztę w otwartej walce bo świrusy się zlatywały do odgłosów walki, ale ja znów uwielbiam w takim stylu skradanki więc dla mnie idealnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No deko wessał mnie ten DG. Kupuje bronię, aby nie brakło arsenału. Chyba tym razem skończę, choć patrząc po % to gra jest olbrzymia, to akurat dla mnie bardziej wada niż plus. 
 

Co mnie bardzo robi to klimat. Piękne leśne połacie USA, jeziora, góry. Bardzo gustuję w takich miejscówkach. 

Odnośnik do komentarza

Procenty to odbijanie obozów, zbieranie pierdół jak więc klasyka open worldów. Warto zrobić fabułe i zayebać wszystkie hordy bo to daje mega fun. Reszte można odpuścic spokojnie zwłaszcza że walka z ludzikami jest dość słabiutka. Inna sprawa hordy - nie wiem jak Oni to zrobili ale jest przekozacko. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, LiŚciu napisał:

Procenty to odbijanie obozów, zbieranie pierdół jak więc klasyka open worldów. Warto zrobić fabułe i zayebać wszystkie hordy bo to daje mega fun. Reszte można odpuścic spokojnie zwłaszcza że walka z ludzikami jest dość słabiutka. Inna sprawa hordy - nie wiem jak Oni to zrobili ale jest przekozacko. 

No ja jak zawsze w takich gierkach nie tykam generyków, czyli czyszczenia, przejmowania itp. ale i tak wydaje mi się, że będzie długo. Ile na główny wątek liczyć z hordami?

Odnośnik do komentarza

Jutro Ci powiem po sejwie. Zrobilem główną linię, kilka pobocznych, hordy i może kilka obozów. Jesli dobrze pamiętam to pewnie z 30 godzin na główny plus 3-4 na hordy. Jak złapiesz flow z głównego wątku jak z nimi walczyć to później jest czysta przyjemność. Więcej czasu się ich szuka niż eliminuje. 

Odnośnik do komentarza

Ja jak się wkrcę w gierkę (a w DG wkręciłem się na maxa) to uwielbiam, jeśli trwa długo.
W DG jest dla mnie mega to, że chyba ze dwa albo trzy razy myślałem, że już lecę na ostatnią misję, a tu bach - otwiera się przejście na kolejny wielki obszar mapy i fabuła łapie kolejne rozgałęzienie :fsg:
W The Last of Us Part II też mi się to podobało, choć oczywiście w mniejszej skali, bo to jednak nie sandbox.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Homelander napisał:

Ale zachęcacie, mam teraz wybór co zaczać: Cyberpunka, Ghosta czy Days Gone i chciałem właśnie w tej kolejności, ale po TLoU 1 i 2 nadal chce mi się zabijać zombiaki :)

Grałem we wszystkie 3, teraz obecnie w DG. Cyberek i Duch to jednak dla mnie lepsze gry (i chyba obiektywnie też), no ale jak lubisz zombiaki (dla mnie neutralny temat) to ta gierka świetnie oddaje takie klimaty. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.