Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Napisze wprost jestem gierkowym wymiataczem.

Biorę pod uwagę tylko hard/survival.

Czym to sie różni i o co chodzi z tym survival1/2?

 

Dobra, gram na survival.

 

Wiadomo bulion cos tam smeci jak zwykle ze 4/10 bo bieg pod L3 u inne (pipi)y.

 

Tym, że S-II się robi w NG+ bo inaczej szybko mięknie rura, nawet takiemu gierkowemu wymiataczowi co nie smęci.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

No za uja nie mogę zrobić tego driftu przez 5 sekund. Tylko to zostało żeby wyrzuć grę z dysku. 

 

Gra to takie maksymalnie 7 na 10. Nierówny bohater, akcja z żoną dziwnie poprowadzona, zakończenie też takie nagłe i wyglądające bardziej jak misja pobocza niż główna linia fabularna. 

 

Techniczne problemy nie są problemem dla mnie. Zwłaszcza, że oprócz zatrzymania się licznika wybicia hord na 98% przy wyczyszczonej całej mapie i kilku chrupnieciach nie zauważyłem nic więcej. 

 

Na plus strona wizualna, fabuła do pewnego momentu, twist z NERO i nie nachalny open world, który się z chęcią przemierza - można odpalić na godzinkę i wyłączyć z poczuciem, że coś się popchnęło do przodu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@kiseki Mnie to też sprawiło problemy. Wbiłem na stromym zboczu. Poszukaj takiego z dużą przestrzenią i bez pieńków, staraj się zrobić kółko. Rzecz jasna zrób cały motor. Beznadziejne trofeum...

 

Co do tych 98%: a zrobiłeś wszystkie misje poboczne? Może w którejś kryją się te 2%.

 

Cytat

Co w tej grze stanowi wyzwanie?

Nie zaśnięcie przed telewizorem...

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Berion napisał:

@kiseki Mnie to też sprawiło problemy. Wbiłem na stromym zboczu. Poszukaj takiego z dużą przestrzenią i bez pieńków, staraj się zrobić kółko. Rzecz jasna zrób cały motor. Beznadziejne trofeum...

 

Co do tych 98%: a zrobiłeś wszystkie misje poboczne? Może w którejś kryją się te 2%.

Drift wpadł w sumie przypadkiem, przy robieniu zwykłego poślizgu jadąc z punktu A do B. Stwierdziłem, że se spróbuję teraz no i się udało. 

 

Okazało się, że w pierwszym regionie nie miałem wybitnej jednej Hordy, która nie była oznaczona na mapie. Taki oto bug. Platyna wpadła, polecam, nie żałuję czasu poświęconego grze ale wracać nie mam zamiaru. 

Odnośnik do komentarza

Ja miałem akcje z lornetką, która mi zniknęła. Podczas jednego random questu, gdzie wpadasz w pułapkę, zabierają Tobie cały dobytek i po wydostaniu się z klatki musisz wszystko odzyskać. Stwierdziłem, że wale ten sprzęt skoro mogę za 5 minut wszystko odzyskać wykupując w którymś obozie. No i przez kilka misji po wciśnięciu strzałki w górę nie było lornetki w ogóle. Wróciła sama po kilku misjach głównych ¯\_(ツ)_/¯

Odnośnik do komentarza

Niestety zwykła slimka nie wyrabia, a z takich gameplayowych rzeczy wkurza gdy próbowałem załatwić hordę siedząc w krzakach, zainspirowany filmikami z youtube z cyklu easy way. Zdążyłem parę razy rzucić wabik, potem mołotowa czy tam granat, i wystarczy raz za długo przytrzymać L2 żeby Dick wychylił się z krzaków z wycelowanym gunem i cały plan bierze w łeb, horda od razu go zauważa.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, pawelas napisał:

Niestety zwykła slimka nie wyrabia, a z takich gameplayowych rzeczy wkurza gdy próbowałem załatwić hordę siedząc w krzakach, zainspirowany filmikami z youtube z cyklu easy way. Zdążyłem parę razy rzucić wabik, potem mołotowa czy tam granat, i wystarczy raz za długo przytrzymać L2 żeby Dick wychylił się z krzaków z wycelowanym gunem i cały plan bierze w łeb, horda od razu go zauważa.

Serio chciałeś w taki sposób załatwiać całe hordy? Siedząc w krzakach? Gdyby tak się dało to dopiero byłby bug. Krzaki tylko do eliminacji pojedynczych przeciwników. 

Odnośnik do komentarza

Gram i nie mogę się doczekać aż fabuła się skończy i powybijam sobie hordy na spokojnie. Wszystko jest tak niemiłosiernie rozwleczone, misje się powtarzają, cutscenki są o jakichś głupotach, jedziesz na motocyklu tylko po to by wysłuchać nudnego dialogu albo dosłownie idziesz za kimś żółwim tempem, słuchasz jak nawija i nie możesz tego pominąć. Jak już kupiłem, zacząłem to dokończę, ta myśl plus trofea jeszcze mnie trzymają przy grze, ale frajda przeszła bezpowrotnie po uporaniu się z pewną sektą, myślałem że za chwilę koniec a tu... drugie tyle grania i ta sama powtarzalność. Na pewno nie wrócę do ng+, co to to nie.

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Nareszcie ktoś kto to wypunktował. Zaraz horda Cię zminusuje "za hejt" bo zombie nie mogą się pogodzić z tym, że ktoś śmie krytykować ich 'giereczkę'. ;)

 

PS: To nie Slim nie wyrabia tylko studio deweloperskie nie stanęło na wysokości zadania. Są gry, które notorycznie wywalają do PS4DM, są takie które rzadko i są takie które raczej nigdy.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...