Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

To i tak lepszy bug (to w zasadzie nawet nie jest bug ;]) niż mój. Wyskoczyłem na motorze w atmosferę i podziwiałem ośnieżoną górę z oddali (jest cała), podział mapy na 7 sekcji i ciekawostka taka że woda znika w pewnej odległości od postaci (czyli np. całe to jezioro z końca wysycha w mgnieniu oka :)).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.01.2020 o 07:16, Ma_niek napisał:

I bardzo dobrze należało się im. Jedna z moich ulubionych gier tej generacji.

 

Ostatnio mam ochotę powrócić do gry i zacząć od nowa, tym razem na najwyzszym poziomie trudnosci. Chec ponownego przejscia gry to dla mnie wyznacznik gry dobrej. Klimat robi swoje w tej grze.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

MI najbardziej podobala sie ta transformacja glownego bohatera - od lamusa, ktory czail sie za rogiem zeby po cichu zabic swirusa nie wzbudzajac zbyt duzego zainteresowania, po zlodupca ktory byl w stanie swoim arsenalem broni wykosic setki przeciwnikow. Dodatkowo fajny design swiata + motocykl + muzyka sprawialy, ze eksploracja (ktora defacto byla duzym fragmentem gameplay'u) nie nuzyla sie ani troche.

Odnośnik do komentarza

W moim przypadku na początku trochę się nudziłem, ale im dalej w las było coraz lepiej gdzieś tak od momentu jak na poważnie rozkręcił się wątek

Spoiler

rippersów

i z rozwojem obozów, co wiązało się z coraz to lepszymi zabawkami.

 

Jedyny mój zarzut to to, że misje są bardzo ale to bardzo powtarzalne.

 

W sprawach technicznych to raz tylko miałem przypadek że musiałem konsolę zrestartować bo misja mi nie chciała ruszyć dalej, a restart samej gry nie pomógł. No i przerywniki filmowe, nosz ku.rwa 1min> czarny ekran> znowu 30sek >znowu czarny ekran doczytujący cutscenkę.

 

Hordy fajna sprawa, ale prócz 3-4 większych które nawet z pełnym rynsztunkiem mogą stanowić jakieś wyzwanie, tak większość zajmuje raptem 1-2min. No chyba że będziemy bawić się z nimi wcześniej niż po ukończeniu głównego wątku fabuły wtedy być może będzie to jakieś wyzwanie. Fabularnie chyba trzy czy cztery razy będziemy mieli możliwość zabawy z hordą.

 

Ode mnie Masorzowe 8=/10 i liczę na poprawę głównie spraw technicznych w kolejnej odsłonie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do osob, które wbiły lub zamierzają wbić platynę.

Brakuje mi 4 trofeów, z czego dwa pewnie wbije nawet dziś.

Konkretnie chodzi mi o wszystkie obozy wypadowe. Mam 71% ukończenia a doczytałem, że nie można ich po prostu jeżdżąc po mapie po zakończeniu gry zrobić, tylko wszystkie są zlecane z misji z obozów. Niestety wszystkie misje mam zrobione. Nie pokazuje mi już żadnej misji w obozach i nie wiem co teraz zrobić... trochę szkoda mi po 50-60h gry odpuścić platynę przez coś takiego.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Koleś88 napisał:

Mam 71% ukończenia a doczytałem, że nie można ich po prostu jeżdżąc po mapie po zakończeniu gry zrobić, tylko wszystkie są zlecane z misji z obozów. Niestety wszystkie misje mam zrobione.

Bzdura, mi po ukończeniu fabuły brakowało 3 obozów, normalnie je zrobiłem.

Odnośnik do komentarza

kurde...to jest chyba pierwszy sandbox gdzie na POTEGE korzystam z szybkiej podrozy :( podroz do obozu, wziecie misji, wykonanie misji, powrot do domku aby dotankowac szybka podroz do obozu po misje. Wiem ze apokalispa i wgl ale strasznie pusto i zbytnio nie ma co robic. 

Edytowane przez Szymek
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Mieliście racje. Platyna wbita. Świetna gierka, mimo wielu błędów i paru wk.rwow.

To prawda. Marzy mi się druga część ale na innym obszarze USA, jakieś L.A., Nowy York czy coś tego typu. Może nie tylko taki obszar ale przeplatany chociaż jakimiś ruinami wieżowców itp.

Tak czy siak czekam na drugą część.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...