Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadła platynka. Spider Man jest świetny, to fakt, ale mimo wszystko czuję lekki niedosyt po ukończeniu gry. Na chwilę nie potrafię powiedzieć dokładnie, czego mi tu zabrakło. Tak na szybko, to na pewno zakończenie, które no cóż, rozczarowało mnie. Spodziewałem się czegoś zupełnie innego. No może poza ostatnim jego fragmentem:) Zabrakło mi również trochę większej różnorodności, do tego motyw z Black Cat. Brak tej panny w grze właściwej (nie liczę cameo) to dziwny zabieg, a jeszcze dziwniejszy to umieszczenie jej w DLC. Można było w ogóle darowac sobie jej występ w podstawce. Śmierdzi mi tu trochę wyciętą zawartością. Ogólnie zgadzam sie z większością opinii, ale jeżeli sam miałbym oceniać grę to mimo wszystko nie dałbym jej więcej niż +8.

Odnośnik do komentarza

Forum żyje RDRem, a ja sobie zacząłem na spokojnie Spidera. Pierwsze pół godziny-meh, chyba przebiegnę przez grę i do żyda, wszystko jakieś takie generyczne się wydaje, skrojone pod dzisiejsze standardy. Jednak jak się później wkręciłem, to nie chciałem już wyłączać konsoli. No zaje.biście się gra. Śmiganie po mieście: bajka. Walka: satysfakcjonująca, dająca wiele możliwości, a jestem na samym początku, bez jakichś wypasionych gadżetów czy nowych ruchów. Świat żyje, wesoło czasem spaść na ulicę i się przebiec między ludźmi, poczytać "tweety" o naszych działaniach czy posłuchać audycji JJJ. No kurde, nawet te słynne plecaki mam ochotę zbierać, już prawie połowę skompletowałem. Głupie mini gierki w laboratorium robię jedna za drugą. Może to na razie "zauroczenie" nowością i później pewnie zajawka opadnie (tym bardziej, że to gierka przynajmniej na 20 godzin), ale na razie jest elegancko. 

Odnośnik do komentarza

No ja się nie przekonałem, pod koniec 2 aktu usunąłem z dysku, słowo 'generyczne' na aktywności poboczne tutaj brzmi jak komplement, do tego najgorszy dubbing jaki ostatnio słyszałem, Batmany z 2013 r. miały więcej klimatu i były znacznie lepszymi grami niż Ubisoftowy Spiderman, nie mówiąc o Sunset Overdrive. Grafika i animacje Spidermana fajne, cała reszta 2/10, gdyby nie było gier na rynku to może bym się przemęczył, a tak to szkoda czasu...

  • WTF 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, easye napisał:

No ja się nie przekonałem, pod koniec 2 aktu usunąłem z dysku, słowo 'generyczne' na aktywności poboczne tutaj brzmi jak komplement, do tego najgorszy dubbing jaki ostatnio słyszałem, Batmany z 2013 r. miały więcej klimatu i były znacznie lepszymi grami niż Ubisoftowy Spiderman, nie mówiąc o Sunset Overdrive. Grafika i animacje Spidermana fajne, cała reszta 2/10, gdyby nie było gier na rynku to może bym się przemęczył, a tak to szkoda czasu...

to po co grac generyczne misje jak sie nie podobaja?? Nie lepiej skupic sie na samych misjach fabularnych ktore sa fajnie realizowane?? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nawet nie chodzi o aktywności poboczne. Często sie pojawiają w pobliżu i zajmują parę chwil. Samo śmiganie pająkiem między budynkami daje tyle frajdy co mało który open-world. Ostatnio nawet odpaliłem "Hero" ze Spotify i efekt byl ekstra bo przypomniało mi się jak za szczeniaka jarałem się filmem z 2001 r. a teraz pojawiła się taka gierka. Mega.

Odnośnik do komentarza

Nie było to dziwne/debilne.

Spoiler

Peter znał Milesa, wie jaki on jest, jaki ma charakter itp. Widział jak opiekuje się ludźmi w F.E.A.S.T, jak ratował ciocię May i wszelkie inne dobre uczynki. Zamiast jakiejś głupiej gadki/ściemy postawił na otwartość, po tym jednym ruchu wszystko było jasne.

 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...