Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę pojąć jak można było zaprezentować taki syf. Konsola której jedynym powodem istnienia miała być "moc" nie nadaje się i do 4k (będzie ostre skalowanie) jak i do 1080/60 w nowszych grach ( starszy Rise of the Tomb Raider będzie w tej rozdzielczości wyświetlany tak jak Tomb Raider: Definitive Edition na "zwykłym" PS4 czyli ze sporymi spadkami, co potwierdzili twórcy). Konsola jeszcze nie miała premiery a już niedomaga i prezentuje półśrodki w sferze 4k jak i 1080/60. Zresztą ta ostatnia wartość w świetle zaprezentowanych informacji nie będzie nawet w większości przypadków brana pod uwagę jako dodatkowa opcja (pierwszy przykład, Andromeda), a jedynie skalowane 4k i 30 klatek ze spadkami.

Edytowane przez Arm9_Team
Odnośnik do komentarza

Ogólnie to co sony zaproponowało mi się podoba,co 3 lata nowa konsola, żadnych głupich remasterow tylko ściągasz patcha z lepszą grafika i frejmrejtem.

W starsze tytuły też sobie pograsz i może te nowe jak bf1. Gdzie na Cq przy 64 graczach czasmi gra nie wyrabia i zamiast 60 klatek mamy 40.

Odnośnik do komentarza

Póki co to niewiele wiadomo. 4k mnie nie interesuje, bo i tak mocy wystarczy na same kombinacje. Chcę zobaczyć jak będą działać gry w full hd, czy faktycznie będzie jakiś przeskok w grafice. Póki co same gdybanie, żadnych porównań, więc i decyzji z mojej strony nie ma.

Najbardziej zastanawia mnie battlefield 1, tam sporo mogą zmienić na pro, full hd, stałe 60 klatek itp. Jak zmiany w grach będą dla mnie pozytywne, to Day one i gogle sobie poczekają.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Najbardziej zastanawia mnie battlefield 1, tam sporo mogą zmienić na pro, full hd, stałe 60 klatek itp. Jak zmiany w grach będą dla mnie pozytywne, to Day one i gogle sobie poczekają.

 

Nic ci nie zmienią bo w multi musisz mieć taką samą wydajność jak na zwykłym PS4. Znaczy może FullHD oraz lepszą grafikę może dostaniesz ale 60 klatek pożegnaj. 

Odnośnik do komentarza

Tyczy się to raczej gier, który mają zablokowaną liczbę klatek na 30. Taki battlefield zwalnia i to sporo w większości scenach, więc na pro powinno być płynnie.

 

No to wtedy PROsi będą mieli przewagę mimo wszystko. 

Odnośnik do komentarza

Przydałby się jakiś direct feed z tych gierek, ale póki co tylko youtube ... 

 

Jedynie w trochę lepszej jakości jest materiał z Horizon, ale filmik bez HDR'a i widać kompresje tak czy inaczej =/

 

https://mega.nz/#!v8FQ3A5a!W19vBloYSQ1CTEZgTRNgMaKeXLgtk0FMWamFx2XnAPA

Odnośnik do komentarza

Przeglądałem zdjęcia w wysokiej rozdzielczości i nie znalazłem otworów wentylacji, ktoś je widzi?
Wiadomo coś o systemie chłodzenia - tak samo turbina?
Na plus, że dodali USB z tyłu

image__-32966-1_0006.jpg 


http://images.gamersyde.com/image__-32966-1_0012.jpg
http://images.gamersyde.com/image__-32966-1_0002.jpg
http://images.gamersyde.com/image__-32966-1_0005.jpg

Odnośnik do komentarza

 

Najbardziej zastanawia mnie battlefield 1, tam sporo mogą zmienić na pro, full hd, stałe 60 klatek itp. Jak zmiany w grach będą dla mnie pozytywne, to Day one i gogle sobie poczekają.

 

Nic ci nie zmienią bo w multi musisz mieć taką samą wydajność jak na zwykłym PS4. Znaczy może FullHD oraz lepszą grafikę może dostaniesz ale 60 klatek pożegnaj. Docelo

Docelowym targetem w bf1 to 60fps w multi,tak bylo na ps4 tylko w trybie dominacji w alfie. Na podboju to srednio 40fps (w alfie i becie). Ps4 pro, to jak lepszy komp-lepsza karta, ram, procek itd. Dlatego sobie nie wyobrazam, zeby wydajnosc bf1 byla taka sama jak na zwyklym ps4. Pro jest 2x mocniejszym sprzet, wiec na bank bedzie betonowe 60fp, a gorsza wersja czworeczki zaliczac bedzie permamentne dropy.  

Odnośnik do komentarza

Ale już developerzy mówią iż Sony nie chce aby gracze posiadający wersje PRO mieli przewagę w lepszej płynności i multi ma być ustawione na takim samym poziomie co zwykłe PS4. Oczywiście z czasem wyjdzie w praniu czy nie poświęcą jakichś trybów (tutaj chodzi o ogól gier z gatunku shooterów) na rzecz wersji PRO aby to chodziło płynnie albo obniżą liczbę klatek aby zwykła się nie krztusiła...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...