Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, krupek napisał:

Pana Samochodzika ktoś oglądał? Średnie oceny poniżej 40%, wygląda bardzo słabo.

 

Straszne gówno. Mieć taki materiał źródłowy i tak koncertowo przywalić klasyczną netflixową srakę to trzeba mieć łeb. Nawet nie chce mi się rozwijać, ale ciarki żenady porównywalne jak przy oglądaniu Dziewczyn z Dubaju.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Shen napisał:

Płaci ktoś te dodatkowe 9,99zł za dzielenie konta? Dalej z siostrą mam na pół i nic nie woła.

Mam cebule z dwoma kumplami. Jeden który mieszka w tym samym mieście co ja może oglądać normalnie(0 komunikatów), a u drugiego który mieszka w innym od razu blokada była.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, sprite napisał:

Mam cebule z dwoma kumplami. Jeden który mieszka w tym samym mieście co ja może oglądać normalnie(0 komunikatów), a u drugiego który mieszka w innym od razu blokada była.

Gdzies czytałem, że nie wyłapuje jak się oglada przez przegladarke na pc  a ja tak robie, tylko apki na tv/tel/konsolach. Siostra w sumie tez tylko na lapku.

Odnośnik do komentarza

Kreskówka bez fabuły, gdzie tylko czasem będzie się pojawiała statyczna plansza tekstu z lore po podniesieniu przez bohatera jakiegoś przedmiotu, taka jak te z dialogami w starych niemych filmach. To, albo dodadzą fabułę i fani się zesrają. Tak czy siak, sytuacja typu lose-lose.

Edytowane przez mugen
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, mugen napisał:

Kreskówka bez fabuły, gdzie tylko czasem będzie się pojawiała statyczna plansza tekstu z lore po podniesieniu przez bohatera jakiegoś przedmiotu, taka jak te z dialogami w starych niemych filmach. To, albo dodadzą fabułę i fani się zesrają. Tak czy siak, sytuacja typu lose-lose.

Ja tam nie skreslam, Castlevania, Cyberpunk czy Arcane wyszły bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza

Niech Was ręka boska broni przed obejrzeniem SNAFU z Jackie Chanem i Johnem Ceną w rolach głównych. Tak durnego, głupiego, źle wyreżyserowanego i niepotrzebnego filmu już dawno nie widziałem, nawet jak na standardy netflixowe. W skrócie: CSC*

 

 

 

 

*CSC= Czysta Strata Czasu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
1 godzinę temu, krupek napisał:

Jakieś dziwne roszady w zasobach zaczynają się dziać, bo na Netflixie pojawił się serial Ballers oznaczony jako HBO Original.

 

no dzień dobry. w zeszłym miesiącu jakoś było dość głośno że sporo seriali z hbo wpadnie na N+, dość ciekawa lista więc polecam zerknąć :lapka:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dopiero teraz się wziąłem za Kingdom i jakie to jest świetne. W dodatku bez lewackiego wpychania syfu na siłę. Nikt nikomu nie obwieszcza jakiej jest orientacji bo chuj to kogo obchodzi i nie dymają się już w pierwszym odcinku jak w jakimś obsranym spartakusie z dekoracjami z kartonu. Lecę drugi sezon, oglądam po nocach, sztosik. 

 

Z drugiej strony wkurwia mnie netflix z powiadomieniem że to nie moje gospodarstwo domowe i brat musi wpadać co miesiąc zeskanować ten obsrany kod qr. Zrezygnowalbym już teraz, ale netflix jest ostoją z chińskimi serialami które da się oglądać. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Plugawy napisał:

Dopiero teraz się wziąłem za Kingdom i jakie to jest świetne. W dodatku bez lewackiego wpychania syfu na siłę. Nikt nikomu nie obwieszcza jakiej jest orientacji bo chuj to kogo obchodzi i nie dymają się już w pierwszym odcinku jak w jakimś obsranym spartakusie z dekoracjami z kartonu. Lecę drugi sezon, oglądam po nocach, sztosik.

Bo w azjatyckich produkcjach mają wyjebane na to całe woke gówno, i oby tak zostało na zawsze.

 

Misja Stone - netflix zrobił sobie kobiecego Jamesa Bonda, ale takiego kilka pięter niżej :reggie:. Nie no początek jeszcze zapowiadał coś fajnego, ale potem. Standard który się widziało 150 razy, ratowanie świata, ten główny zły którego kiedyś ktoś kopnął w krocze i się mści. Nic tu do zapamiętania. 

Edytowane przez Sep
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...