Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.04.2023 o 14:18, krupek napisał:

Beef ktoś oglądał? Jestem przy końcówce i całkiem fajny pomysł na serial, chociaż aktorzy tacy sobie.

 

Dla mnie mega sztos.

Bardzo polecam - wielowymiarowy serial, skłaniajacy do przemyśleń na rózne tematy, po skonczeniu 3 dni chodziłem w niezłej zadumie. 

W morzu netflixowego gówna to jest wyspa z skarbem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.05.2023 o 04:11, YETI napisał:

Krzywe linie Boga, podobno bardzo dobry film, przy najbliższej okazji trzeba będzie sprawdzić.

 

Hiszpańskie kino nie zawodzi, troche w klimacie Wyspa tajemnic z Di Caprio, do końca nie wiadomo kto i czeme, polecam 7+/10

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem Narvik 2022, dla entuzjastów tematu polecam 6+/10

Dużo efektów i wielkich bitew nie było, ale zrobiony OK

https://www.imdb.com/title/tt9737876/

 

Znacie jakieś inne nietuzinkowe netflixa o drugiej wojnie?

Trafiłem jeszcze na Cienie pod powiekami może jutro włącze

 

https://www.imdb.com/title/tt9170516/?ref_=vp_vi_tt

Odnośnik do komentarza

Wednesday całkiem przypadkiem odpaliłem do oglądania jednym okiem, nie nastawiając się na nic szczególnego, a ostatecznie nawet mi się podobało i wciągnęło. Luźne, ale nie przesadnie dziecinne. Oryginalnych Addamsów nie pamiętam praktycznie, poza faktem, że byli. Kilka fajnych postaci, reszta obojętna. Humor dobry, historyjka standardowa, ale wciągnęła dzięki specyficznej otoczce i samej Wednesday. Chętnie obejrzę drugi sezon, pod warunkiem, że nie "zmiękczą" tytułowej bohaterki zbyt mocno i nie przesadzą z ilością wątków romantycznych...

 

Dla beki odpaliłem też tego Power Rangers Once and Always i kurde no, co mogę powiedzieć, jak nie :beka:

Ani to dobry fanservice, ani to dobry samodzielny film/treść, ani nawet dobry hołd oryginałowi. Naciągane okrutnie, ze starych aktorów tylko ten Zacka jakoś się starał, bo reszta zmęczona i zniechęcona. No i ryłem, że CGI w tych czasach wyglądało GORZEJ, niż ludek w kostiumie robota 30 lat temu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...