Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Czoperrr said:

Ktoś tu niedawno był pewien, że Ethereum osiągnie cenę $20k do końca tego roku. Nie osiągnie, Bitcoin też już traci impet i to było pewne bo to są narzędzia dla spekulantów pozbawione jakiejkolwiek fundamentalnej wartości.

Może nie osiągnie, może osiągnie 3k i źle by było? To i tak byłby zwrot nieporównywalnie większy niż cokolwiek innego, pomijając wybrane fartowne akcje.

 

Krypto mają dalej ogromny potencjał, a jak dotąd każdy inwestor miał możliwość zarobków znacznie większych niż na klasycznych inwestycjach, o ile nie wszedł na górce w jednego pechowego altcoina. Oczywiście ryzyko można uznać też za bardzo duże, ale szkoda by było przez to kompletnie ignorować temat jak niektórzy tutaj, bo kryptowaluty były i moim zdaniem nadal są największą szansą na legalny spektakularny zarobek.

Odnośnik do komentarza

No każda wyciągnięta złotówka z krypto to jest strata złotówki przez kogoś innego. Zwykła giełda z tym ,że dużo bardziej ryzykowna. Wygranym zawsze jest giełda i ludzie co w odpowiednim momencie zainwestowali a później zrealizowali zyski. 

 

A czy osiągnie tyle czy mniej to jest zwykła spekulacja, za rok równie dobrze może być warta całe nic. 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że może być warte nic, ale jest to wątpliwe. Dlatego lepiej nie inwestować zbyt dużo, żeby jakby co nie bolało. Niemniej moim zdaniem zdecydowanie warto coś zainwestować, bo potencjalny zysk może być ogromny.

 

3 minutes ago, Ukukuki said:

No każda wyciągnięta złotówka z krypto to jest strata złotówki przez kogoś innego. 

To samo można powiedzieć o złocie.

Odnośnik do komentarza

Mnie w krypto teraz tylko trafia że są na rynku ludzie co mają po setki, tysiące bitcoinów bo kiedyś kupowali je po centy albo dostawali po kilkanaście BTC za itemy w wowie, patrząc na to z tej perspektywy żal wydawać na to teraz ciężko zarobione złotówki.

 

Ale jak zobaczycie że nagle BTC leci na ryj, to znaczy że dzień wcześniej się przełamałem i dokupiłem :nosacz3:

 

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Observer said:

Mnie w krypto teraz tylko trafia że są na rynku ludzie co mają po setki, tysiące bitcoinów bo kiedyś kupowali je po centy albo dostawali po kilkanaście BTC za itemy w wowie, patrząc na to z tej perspektywy żal wydawać na to teraz ciężko zarobione złotówki.

j8d9uw662ntz.jpg

Skala tego jest trudna do wyobrażenia, ten gość sprzedał swoje za 510 USD, sprzedając dzisiaj dostałby 86 milionów.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.01.2021 o 11:49, LiŚciu napisał:

ale też ostarnio wząłem troche MAB po podpisaniu umowy z australijskim Vaxine

 

Wtedy wziałem Mabion po 24 pln za sztuke. Grzecznie oddałem w zeszłą środę po 27 pln będą pewnym że na razie spokój bo sprawa ze szczepionka wygasła.

 

A tu kuzwa cyk - dzisiaj można było handlować po 90 pln/sztuke. JPRDL - musze się nauczyć cierpliwości! Sporo kasy przeszło przed nosem. 

Odnośnik do komentarza

1. Wymyslone przez pis

2. Zapisuja cie z automatu nawet jak nie chcesz

3. Musisz sie wypisac sam

4. Musisz pilnowac terminu bo po ilus latach znow cie zapisza wbrew woli

5. Kolejny podatek nalozony na pracodawce, w dluzszej perspektywie utrudniajacy biznes co predzej czy pozniej przelozy sie na pracownikow

6. Nie wiem kiedy Mateuszkowi odbije i stwierdzi sobie z kolegami ktorejs nocy, ze teraz te pieniadze beda o b y w a t e l s k i e  i trzeba je przeznazcyc na wazniejszy cel np. kolejne cos+ obiecane patologii przed wyborami.

 

Je.bac maczeta.

  • Plusik 6
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Darmowe nie darmowe. Jak pracodawca ma dopłacać 2% na PPK to nie da tyle podwyżki. Wiem, że po pierwszym roku można cos zarobić na tych bonusach i szybkiej wypłacie, ale po(pipi)alem to i wypisałem się. Nie chcę kolejnej OFE-like skarbonki.
No jak się pracuje w małej firmie to może tak to liczą, a jak się pracuje w firmie 500+ to podwyżki i tak są co roku 3% i nie ma (pipi)a żeby ci dali w korpo więcej. Tak przynajmniej mam te 2% więcej, a podwyżkę inflacyjną 3% i tak dostałem jak co roku.

Co do tego że PiS je za(pipi)ie. Właśnie dlatego regularnie się te pieniądze wypłaca aby nie było co za(pipi)ać :) Ja dziś zleciłem wypłatę, a w rok zgromadziłem tam prawie 5000zł, z czego pracodawca wpłacił mi 1500zł, którego w życiu bym na oczy w korpo i tak nie zobaczył, a mogę z tego wypłacić 70%. Nie czuję się dymany, wręcz przeciwnie, to ja zyskuję. Kosztem mojego pracodawcy... Który jest Duńską firmą majacą ustawione 1300% marży na naszych produktach. No jakoś mi go nie żal.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...