Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, balon napisał:

No to wyznacz sobie taki cel, datę i działaj. Masz w ogóle jakiś cel/cele w życiu określone? :wujaszek:

 

dopiero teraz zobaczyłem ten post :wujaszek: No mam pewne cele, choć jak widać było w temacie Praca nic nie jest pewne. Chwilowo skupiam się na teraźniejszości, więc przetrwać w obecnym kołchozie i w każdej wolnej chwili się kształcić. A jakoś w 3 kwartale następnego roku uderzać na Juniora, ale czy to wyjdzie, czy to realny cel - nie mam prawa tego wiedzieć. 

 

3 minuty temu, maciucha napisał:

gifaro wyje.bali z jakiejś śmiesznej roboty w kiosku i teraz się obudził że warto robić coś lepszego i inaczej ułożyć sobie życie

 

 

no staram się zredukować w sobie lekkoduchowca jakim byłem i bardziej się postarać :) Staram się patrzeć optymistycznie w przyszłość.

Odnośnik do komentarza

No to pamiętaj aby był cel do osiągnięcia to wyznacz koniecznie daty, kamienie milowe i działaj metodą małych kroczków. Nie rzucaj się od razu na głęboką wodę. 

 

No też mnie to zastanawia. Zawsze myślałem, że Figaro to młody student, dość inteligenty, a tu chyba już 30 niedługo stukną?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wy tu pitu pitu a morawiecki znowu bedzie forsowal zniesienie gornej granicy skladek zusowskich od 2020. trybunał to ubil na 2019, ale premier nie odpuszcza.

 

Wszystko spoko, wezcie mi te kilka tysiecy rocznie wiecej, ale poprosze o odzyskanie tego z nawiazka na emeryturze, kthxbai.

 

Aaale to juz nie bedzie problem tego rządu, wazne zeby teraz nachapac 3.5mld do zusu, a za 30 lat wprowadza solidarne minimum po rowno dla każdego i bede mogl sie cmoknac. Etacik = dojenie.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Nie. Serio pytam masz jakiś plan? Czy pytanie na forum o grach ludzi którzy Cię nie znają i Twoich możliwości to wszystko co masz? Serio? 

1 minutę temu, Mejm napisał:

 Czyli, ze zamiast uczyc sie programowac powinien zczac jak wiazac wezly?

Odpisałem też w sumie na to powyżej. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...