Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny czas na inwestowanie teraz

 

 

Akurat jak wsadziłem pierwszy raz w życiu kasę, to kryzys chyba się zaczyna xD. Sorki. Nie wiem, chyba wyjmę zanim jestem prawie że na zero, nie na moje nerwy to.

11B to był wspaniały zakup, akurat jak kupiłem to zje,bało z 10% w dół :). Następnym razem będę ostrzegać zanim coś kupię.

Odnośnik do komentarza

700? Max 500 chyba bylo.

 

Gielda to loteria i tak na to trzeba patrzec. Oczywiscie cebulowe serce boli jak widac spadki albo kiedy sie zaluje, ze sie nie weszlo. Kiedys, jak juz pisalem, zrobilem jak kruk i sprzedalem cdp zaraz po duzym spadku i odbiciu bo balem sie ze znow zleci. Dzisiaj nauczyony doswiadczeniem bym trzymal (i byl dzis bogaty a nie gral na ps3) bo wiem, ze w gielde lokujesz tylko i wylacznie kase, ktorej ci nie zal stracic.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, raven_raven napisał:

Nie wiem jak mam reagować. Coś widzę, to zarzucam pod dyskusję. Bawi mnie tylko, że kupiłem chyba w najgorszym momencie, dosłownie chwilę później zaczęło tracić na wartości.

 

ja kupowałem dwa lata temu 11bit po 200zł i patrzyłem jak przez pół roku powoli spier/dala się na 160zł. Co się zadziało potem to wiadomo.

 

Pomyśl o tych co weszli po ponad 500 i zobaczyli jak jesienią spada poniżej 300 i nadal są na minusie.

 

Ogólnie CDP i 11bit i to co się z nimi działo w ciągu ostatnich 2 lat wyrobiło mi charakter na giełdzie.

 

Albo wierzysz w spółkę i liczysz na zysk long term albo siedzisz i odświeżasz notowania co 5 minut i się stresujesz że jest dzisiaj na czerwono.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Raczej zaglądam co parę dni. Plan był długoterminowy, tak. Ot, spółki nie działają w izolacji. Jeśli je,bnie cały rynek to żaden cyberpunk nie pomoże, tak przynajmniej rozumuję z moją ograniczoną wiedzą. Przewidzieć nie umiem, czytać tego też nie umiem, w pełni się zgadzam. Ale zarzucić temat do dyskusji chyba jeszcze można?

Odnośnik do komentarza

To w takim razie nie ma większego znaczenia jaki dom maklerski, spróbuj wersji demo i zobacz gdzie interfejs Ci najbardziej odpowiada i jak łatwo konto zalozyc

 

ja mam w mBanku i jestem zadowolony, ale ponoć też ING jest spoko. Nie polecam za to BNP.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja widze dwa scenariusze jezeli chodzi o CDP. 

 

1. CDP warto kupic juz, teraz i zabrac sie ze spekulantami, ktorzy graja pod publikacje gameplay'u.
2. Poczekac do jesieni na korekte, ktora musi nastapic przed premiera.

11BIT powinien pojsc w gore (Project 8) - teraz mamy tam boczniaka. Sam mysle o Photonie, ale odstraszaja mnie niskie obroty.

Edytowane przez Wilk_Zly
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...