Skocz do zawartości

Inwestycje, kredyty na 500 lat ogolnie liczymy pieniazki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

19 minutes ago, Ukukuki said:

W Hiszpanii na zadupiu czy Grecji domy też są tanie a kraje trochę bardziej przyjazne do życia niż Tajlandia. 

Ale życie dużo droższe. Dodatkowo Hiszpania ma kosmiczne podatki i od groma biurokracji oraz socjalu. Z drugiej strony jak się pracuje zdalnie to da się tego uniknąć.

A w Tajlandii w cholerę tanio i bardzo dobre żarcie.

Odnośnik do komentarza

Gamestop już ponad 220$, podobno kolejne cele Redditowców to BlackBerry (obecnie 20$) i Nokia. Szkoda, że nie mam teraz płynności to bym kupił kilkadziesiąt akcji BB.

 

W ciągu kilku ostatnich dni jesteśmy świadkami największego transferu bogactwa z grubych ryb do ulicy.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Czoperrr napisał:

**** CDP jak Gamestop dzisiaj kilkadziesiąt złotych w górę. Trzeba było potrzymać ten miesiąc a nie wtopić kilka k :notbad:

 

a już stawiałem krzyżyk na CD Projekt.

Będzie zwał znowu bo ten wzrost CDR i GameStopu to gra przeciw MelvinCapital który w obydwu spółkach miał wielkie shorty. Zmasowana akcja z reddita

Odnośnik do komentarza

No tak, ale miałbym dzisiaj możliwość zamknięcia z kilkoma tysiącami na plus zamiast na minus no ale kto się spodziewał takiego pospolitego ruszenia :notbad:

 

Ciekawe kiedy ta bańka pęknie bo nie ukrywam, że trochę wtopiłem z shortem na Nasdaq (+46% w ciągu roku więc mózg nie pozwolił mi kupować na tym poziomie mimo że jestem permabullem), który non stop rośnie. Jeśli cudem się uda to nigdy więcej nie tykam przycisku Sell.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, Rudiok said:

W sumie nie korzystałem z XTB jeszcze, aż sprawdzę. Rozumiem, że doładowanie pieniędzy nie jest jakoś problemowe? 

 

A kupno akcji w $ wymaga konwersji PLN-USD czy przeliczają od razu przy transakcji? 

Kasę wpłacasz i od razu trafia na Twoje konto. Wypłacanie też działa bezproblemowo, jeśli zlecisz wypłatę przed 12stą to na konto bankowe trafia tego samego dnia.

 

Konwersja dokonuje się automatycznie podczas transakcji przy obecnym kursie waluty.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...