Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

To już pięć lat. :notlikethis:

kEAlyKP.jpg

Doskonale pamiętam zakup przygód Pana Morgana. 269zł. Pomyślałem wówczas "jedna z najdroższych gier jakie ostatnio nabyłem". :obama:
Ale za to jaka gra. :fsg:

Na dzień dobry poszła wersja na One X, później do kolekcji kupiłem również tę na PS4(Pro).

Graficznie - MAJSTERSZTYK. Jedna z najpiękniejszych, o ile nie najlepiej wyglądająca, gra 8. generacji konsol. Aż ciężko było uwierzyć, że tak to hula.:wio:
Kombo: otwarty świat, przywiązanie do detali, 4k... :shok:

ErCPF7J.jpg

Q3waHSN.jpg

93LDckY.jpg

TsdSnJ5.jpg

fE0EafP.jpg

Jasne, sama gra miała swoje bolączki, ale w ogólnym rozrachunku bawiłem się wprost doskonale. :yahoo:


 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Figuś napisał:

za 5 lat i w cenie 60$ ;)

 

13 godzin temu, vAHeR napisał:

I tak to by były śmieszne pieniądze za tak GENIALNĄ GRĘ 

 

Oby tylko można było przenieść sejwy xd


Nawet tak w żartach nie piszcie.:notlikethis:

Kto wie... Być może Strauss, podczas przerwy obiadowej, przegląda forumek i podchwyci ten pomysł. :philosoraptor:

Tak w ogóle jestem zawiedziony postawą Zelnicka. Lata temu mówił, że firma nie jest zainteresowana darmowym ulepszeniem gier. Wykonują ciężką, dobrą pracę, więc oiro się należy. :pope:

Następnie wydają trylogię GTA i RDR na PS4. :pawel:

Byłem przekonany, szczególnie po tym jak RDR II wyszło na blachę, że kowboje zagoszczą na nowych konsolach w glorius 60 k/s. A tu klops. :/
No, ale Maksa Pejna 3 też olali, a byłoby złoto (jakby się przyłożyli).

W sumie to niech lepiej dłubią przy GTA VI i RDR III, a nie odgrzewają kotlety, szczególnie, że serwują przypalone, ciężkostrawne dania.
Jedynie co, to wersję na Słicza można wybronić, ale też jej cena jest przesadzona.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
Godzinę temu, Pupcio napisał:

Kurde 5 letnia gra a dla mnie nadal wygląda lepiej niż większość obecnie wydawanych gier. Mam w tym nabite 1000h a dalej nie mogę się napatrzeć na widoki w tym świecie. Co to będzie z tym gta 6 jak oni z tych trupów wyciągnęli taką grafike?

Ogarnąłeś już tego laptoka i działa normalnie?

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.10.2023 o 11:51, LukeSpidey napisał:

Do RDR2 wróciłem kilka miesięcy później jak już panowie z Rockstar trochę ją usprawnili i wsiąknąłem na długie miesiące w tym wspaniałym świecie.


A co tam było do usprawniania w tym ideale? :philosoraptor:
 

W dniu 26.10.2023 o 13:56, Sylvan Wielki napisał:

Doskonale pamiętam zakup przygód Pana Morgana. 269zł. Pomyślałem wówczas "jedna z najdroższych gier jakie ostatnio nabyłem". :obama:


Też pamiętam - moja trzecia nocna premiera (pierwsza GTAV, druga Wiesiek 3, następnych raczej nie przewiduję, bo tytuły tego kalibru już się nam raczej nie trafią) i ten powrót autobusem nocnym z centrum na moje wypizdowo :sweat:

_20181026_002153.thumb.JPG.7ac1cf0eee6a69e9df772e79c1aff8e1.JPG

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Wredny napisał:

A co tam było do usprawniania w tym ideale? :philosoraptor:

No nie oszukujmy się, gra wspaniała, ale na premierę mechanika strzelania była mocno nieintuicyjna i drętwienie. Bez asysty w celowaniu trafić w cokolwiek było wyzwaniem. Pamiętam, że mnie to wtedy mocno odrzuciło. Jak wróciłem kilka miesięcy później, wrażenia w tym aspekcie były dużo bardziej pozytywne, co znaczy, że coś musieli w tym czasie poprawić. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Ale oni nic nie ruszali w tej kwestii :wujaszek: ale robiłem jedno przejście bez autoaima no i co jest koszmar na padzie c0rwa. Ten motyw gdzie celownik giba się jak rezus gdy Arthur jest pod ostrzałem mega pomylona rzecz. Teraz jak sobie gram na kompie to przy strzelaninach przęłączam się na myszkie i jest mega fajnie 

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że można było całkowicie i totalnie olać potrzeby obozu, gdyż nie miało to na nic żadnego wpływu. Są na YT filmiki, gdzie (cheatami) gracze dodawali do obozu miliardy dolców, a Dutch i tak darł mordę, że potrzebują kasy.

 

Sam kupiłem w MM na premierę- przed otwarciem już była kolejka, nawet z magazynu na półki na wynieśli, ludzie razem z PS4/XOne brali tego sztosa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...