Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem coś napisać, ale zobaczyłem co @Wredny napisał stronę wcześniej i nie mam nic do dodania. Podpisuję się wszystkimi kończynami, bo sam bym lepiej tego nie napisał.

 

Przeszkadzało mi tylko głupio zrobione drzewko umiejętności i tryb foto, który według mnie miał spartaczone sterowanie kamerą. Wtedy, tak jak w Uncharted 4 miałbym chyba całą grę zescreenowaną. No i polski dubbing, do tej perfekcyjnej mimiki i oryginalnych głosów to jakaś zbrodnia. Przejście mi zajęło jakieś 28 godzin, choć teraz patrząc na statystki rozdziałów widzę, że moje lizanie ścian nie było zbyt dokładne. Naprawi się w NG+, ale to jesienią, jak pogoda za oknem będzie odpowiedniejsza.

Edytowane przez PiotrekP
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, PiotrekP napisał:

No i polski dubbing, do tej perfekcyjnej mimiki to jakaś zbrodnia. 


Z tym że polski dubbing to nie jest coś, za co odpowiada Naughty Dog, więc trochę głupio wystawiać ocenę za coś, co dorzucił lokalny dystrybutor.
W takie gry tylko w oryginale, a jak ktoś gra po polsku i nie czuje klimatu, to sam sobie jest winien :reggie:

5 godzin temu, Schranz1985 napisał:

No ale serio mnie trochę razi w grach taka ilość błędów.
Gry ND to zawsze byla klasa sama w sobie.
To chyba 1 ich gra gdzie aż takie problemy mam.a72c431d6164467f6461cc6f1504d9b8.jpg
 


O właśnie, coś takiego widziałem, tylko u Abby (na filmiku YT).
Teraz sobie przypomniałem, ze jednak natknąłem się też na glitcha z teksturami we wiosce - obrót kamerą powodował zniknięcie drzwi i jednej ze ścian - tyle - nieźle jak na tak wielką grę i prawie 40h z nią spędzonych.

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

Skończyłem przed chwilą. Co mogę napisać - dla mnie ta gra to 10/10. Jest kilka driobazgów które mi przeszkadzały ale po za tym grało się super. Nie wiem o co hejt. Nie rozumiem narzekania. Może do niektórych gier trzeba dorosnąć? Nie wiem i nie chce mi się tego roztrząsać. 

Fajnie że jeszcze robi się takie gry i że akurat ten tytuł odniósł sukces. 

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
  • WTF 2
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, mozi napisał:

Skończyłem przed chwilą. Co mogę napisać - dla mnie ta gra to 10/10. Jest kilka driobazgów które mi przeszkadzały ale po za tym grało się super. Nie wiem o co hejt. Nie rozumiem narzekania. Może do niektórych gier trzeba dorosnąć? Nie wiem i nie chce mi się tego roztrząsać. 

Fajnie że jeszcze robi się takie gry i że akurat ten tytuł odniósł sukces. 

Powinni zabronić na MC stawiać oceny userów nie wcześniej niż po np tygodniu od premiery. Takie moje zdanie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Platynka wbita, gra solidne 8/10.

 

"Tylko" ósemeczka bo rozgrywka przy drugim przejściu już trochę monotonna się robiła (mimo bardziej agresywnego podejścia do potyczek) oraz fabuła za bardzo polega na przypadkach i szczęśliwych (szczególnie dla pewnej postaci) zbiegach okoliczności które pchają historie do przodu.

 

Większość nowych postaci jest płytka i główny fundament tej fabuły opiera się o jeden motyw, więc jeśli osoba grająca nie poczuje tego motywu to cała historia rozsypuje się jak domek z kart.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Bansai napisał:

Platynka wbita, gra solidne 8/10.

 

"Tylko" ósemeczka bo rozgrywka przy drugim przejściu już trochę monotonna się robiła (mimo bardziej agresywnego podejścia do potyczek) oraz fabuła za bardzo polega na przypadkach i szczęśliwych (szczególnie dla pewnej postaci) zbiegach okoliczności które pchają historie do przodu.

 

Większość nowych postaci jest płytka i główny fundament tej fabuły opiera się o jeden motyw, więc jeśli osoba grająca nie poczuje tego motywu to cała historia rozsypuje się jak domek z kart.

 

 

 

 

8mka bo muszę platynowac i jest nudno. Kurła XD

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Shen napisał:

Czyli mozna pisac tylko wtedy, jak sie gra podobała.  No ładnie tu niektorzy odlatuja, drugi listunio xd

Chinol, kolejna osoba Ci mówi żebyś nie szukał zadymy tylko pisał coś sensownego jak masz coś sensownego do powiedzenia. To że rzadko to inna sprawa ale daj już spokój. Twoja ocena, Twoją oceną i super. Dobrego życia skosie! Peace

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, mozi napisał:

8mka bo muszę platynowac i jest nudno. Kurła XD

 

Dokładnie tak było, i tylko dlatego ósemeczka.

Rozwinąłbym myśl że może jest coś nie tak w grze która na lewo i prawo zbiera dziesiątki jeśli przy drugim przejściu potrafi już solidnie znudzić oraz że pominąłeś resztę mojego postu.

 

Ale wydaje mi się że do takiego demona rozkminy jak Ty nic dotrze więc szkoda zachodu. Kurła XD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...