Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Berion napisał:

 

 

@devilbot A co Ci się w nim nie podoba? Brak akceptacji dewiacji seksualnych i stygmatyzacja manifestacji fiksacji "Drunkmana" to już zbrodnia?

 

Nie bede deliberowal o takich niewysublimowanych konfabulacjach! 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Po lekturze kilku stron tematu juz wiem co jest przyczyna tego bolu dupy otoz jest to umiesniona kobieta. Bo kobieta nie moze byc umiesniona, no nie, to juz jest trans, kobieta musi miec wielkie cyce i du.psko, kazde odstepstwo od normy to juz trans i degeneracja. Ja pie.rdole 2020 a polowa forum nadal poziom mentalny sebixa z Sokolowa Podlaskiego pomstujacego na zwezane spodnie. I ten sam poziom stulejarstwa co debile piszacy w temacie RE3 ze Jill brzydka ze kur.wa kijem by nie tkneli bo paskudny nos/ucho/reka, chociaz sami albo wala konia albo dziela lozko z dorodnym polskim wielorybem.

  • Plusik 6
  • Dzięki 2
  • Haha 3
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Ludzie to wzrokowce, taka jest nasza natura, oczywiście uroda to kwestia gustu, i mnie taka postać babochłopa rodem z NRD odpycha, i tyle, tak samo byłoby z każdą inną grą, jeśli komuś to nie przeszkadza, to żaden problem, ale nie odmawiajcie prawa innym do posiadania swoich poglądów, to jest właśnie ten terroryzm LGBT o którym mówi coraz więcej osób, masz mieć takie same poglądy jak ja, bo jak nie, to w "najlepszym" przypadku czeka cię ostracyzm i napiętnowanie przez "nowoczesnych i postępowych".

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kolejny niepełnosrytny. Wyobraź sobie , że gdyby zmienić tego babskiego czołga na 

Spoiler

jakiegoś męskiego koxa, któremu Dżoel zabił matkę, znaczy się randoma ze sqrwiałych świetlików, który chciał uśmiercić jego przyszywaną córkę

 

to shitstorm byłby identyczny. Tutaj dochodzi dodatkowo sarkezjanowe góówno do którego sam przyznaje się twórca, bo bardzo chce być "progresywny". Jeden wielki kwik. 

Edytowane przez Ins
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Andżej napisał:

na moje oko, to zeby chlop mial takie wymiary to by musial spokojnie zrec z 2500 kcal dziennie i z 150 gramow bialka, tez dziennie

 

a teraz pro tip dla niewtajemniczonych.

 

kobieta nie jest w stanie wybudowac takich mulow jakie ma abby bez sterydow.

 

takze ten, mamy nowego FAKE NATTY.


Właśnie wczoraj czytałem wyliczenia na reddicie. Po prostu muskulatura Abby jest totalnie sprzeczna z realiami

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Kron997 napisał:


Właśnie wczoraj czytałem wyliczenia na reddicie. Po prostu muskulatura Abby jest totalnie sprzeczna z realiami

 

Możliwe, że przyj... winstrol. A tak serio to może ktoś na niej eksperymenty robił? Do walki z zarażonymi? I uciekła z jakiegoś laboratorium? Teraz to już można się wszystkiego spodziewać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...