Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam te liczenie każdego naboju, każdej strzały, każdej taśmy, w co pakować śrubki, czy ostrza wykorzystać na klikacza czy zostawić, a może jakieś drzwi się trafią? A potem na kuckach przy ścianach. Byle nie narobić hałasu, byle nie dać się zauważyć... Pięknie wtedy to było :banderas: Chyba sobie na święta odpalę raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Farmer napisał:

Pamiętam te liczenie każdego naboju, każdej strzały, każdej taśmy, w co pakować śrubki, czy ostrza wykorzystać na klikacza czy zostawić, a może jakieś drzwi się trafią? A potem na kuckach przy ścianach. Byle nie narobić hałasu, byle nie dać się zauważyć... Pięknie wtedy to było :banderas: Chyba sobie na święta odpalę raz jeszcze.

Mialem podobnie. Po najnowszym trailerze (oraz dyskusji tutaj na temat jego brutalnosci) zabralem sie kolejny raz za gre i akcja z agregatem nadal powoduje, ze cisnienie skacze. Mimo, ze czlowiek, wie co i kiedy sie wydarzy, ale i tak ma pory pelne. :) 

Odnośnik do komentarza

grałem ostatnio na survivor, na zasadzie zero stealth zayebje wszystkich, bo przecież gra karze za używanie skradania, c'nie?

no i choy xd wystarczyła jedna akcja w metrze (pierwsze 3h gry) i gra na rambo kosztowała mnie z 8 powtórzeń xd

 

- damage jest tak wysoki że wymiany ognia z hunterami zwyczajnie się unika, albo walczy o heada 

- ammo wypadają pojedyńcze sztuki, najcześciej 2-3 no to celuj sobie w rushującego clikera xdd

- otrzymywane obrażenia nie wpływają na liczbę środków na tworzenie apteczek 

 

no ale przecież gra zawsze podrzuca ammo, gdy jest na wykończeniu, więc survival to ściema :v 

 

gierkę odstawiłem po 5h, ale apetyt na sięgnięcie po The Evil Within 2 zrobiła dobrze 

 

Odnośnik do komentarza

na stealth masz wiecej ammo tylko i wylacznie z tego tytulu, bo nie uzywasz xd nazbierasz te pare naboi i trzymasz przez wiekszosc etapow

a jak jest strzelane, to jest rotacja i przewalisz sie przez tony razy wiecej olowiu przez gre, niz przy samym skradaniu. zimowanie kulek do rewoleru na killroomy to nie to samo co nagradzanie amunicja z szabrowania duszonych zakapiorow  przy stealth

 

zreszta po ogarnieciu strzelania mozna spokojnie latac na gole klaty nawet na survuvalu, trupy dropia naboje na tyle, ze przy odpowiedniej celnosci goly nigdy nie zostaniesz. a co do walenia hedszotow, to jest chyba oczywiste.

 

a prawda jest taka, ze kazdy kto ogral grounded, doszedl do wniosku w pewnym momencie, ze na tym poziomie trudnosci w mechanice wychodzi babol na babolu i nie raz mamy do czynienia z absurdalnymi sytuacjiami na rzecz nie do konca dorobionej mechaniki psujacymi gameplach i imersje. czasami to sie nawet mozna posmiac. kompani uzbrojeni po zeby bawiacy sie w berka do okola zakapiora, ktory akurat na ciebuie rashuje z flinta, zeby cie powalic jednym strzalem.

Odnośnik do komentarza

Ludzie, a możecie sobie przejść z gadaniem o pierwszej części do odpowiedniego tematu? Bo już wolałem kilkustronicową dyskusję o "brutalności" drugiego teasera. Przynajmniej była na temat...

 

I, żeby nie było, że sam robię offtop, to zaciekawiła mnie ta grafika z bloga ps:

PSX17_EXHIBITOR_ANNOUNCEMENTS_BNR_1920X1

Ciekawe czy możemy liczyć na kolejny zwiastun (bo na gameplay to raczej za szybko) czy po prostu trollują i skończy się na tym, że na imprezie będzie można pograć w U:TLL? ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Yakubu napisał:

Mnie nahajpowała pierwsza część i żeby wziąć dwójkę day one nie muszę oglądać żadnych materiałów, niech tylko datę premiery podadzą

 

To że kupię day one rozumie się samo przez się, właśnie przez genialną jedynkę. Ale żeby się autentycznie jarać nadchodzącą produkcją, muszę obejrzeć jakiś gameplay - nawet nic nie znaczący, jak Joel/Ellie szafkę przesuwa, czy nosi drabinę - fragment gry, a nie jakiś render czy scenkę z doopy. Dopiero wtedy rodzi się u mnie hajp i nerwowe odliczanie dni do premiery.

Teraz mam tylko "meh, kiedyś wyjdzie to się kupi". Nie wiem, czy kumasz, co chcę powiedzieć, bo wiadomo że uwielbiam TLoU i chcę kontynuacji, ale nie mam aktualnie podniety z braku dowodów na jego istnienie :)

Odnośnik do komentarza

nie no po części rozumiem, ale ja tam przed zagraniem wolę wiedzieć jak najmniej. przynajmniej o tych grach co do których jakości nie mam żadnych obaw. z resztą z filmami mam podobnie, wystarczy, że wyczytam/usłyszę, że warto obejrzeć i tyle mi wystarczy, im mniej wiem, tym się lepiej bawię :lapka:

na przykład taka wyspa z di caprio, albo swiss army man, wiedziałem, że warto obejrzeć i później przy oglądaniu normalnie kapcie mi spadały :obama: a o takim cloverfield lane 10 przed obejrzeniem wiedziałem dość sporo i mimo, że bardzo fajny film to zabrakło zaskoczenia i efektu wow, a niedawno leciało na hbo albo canal+ i mamie powiedziałem że ma obejrzeć, bo fajne i jak widziałem jak ogląda to aż zazdrościłem, że tak na świeżaka na to wszystko patrzy.

inna sprawa, że jak się czeka na jakiegoś sztosa jak tlou2 czy rdr2 to aż nie idzie wytrzymać, by nie spojrzeć do tematu co się dzieje [']

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
34 minuty temu, SlimShady napisał:

Troche przejrzalem panel i chyba potwierdzi się pewien easter egg z koncowki U4. A Hendrix tak się powolywal,

  Pokaż ukrytą zawartość

ze  lesbijka, bo nastolatka poszła w sline z kolezanka w DLC. No, chyba ze to będzie dziecko z gwałtu.

 


Ja tam tylko się powoływałem na scenarzystę i reżysera gry, który twierdzi, że gdy pisał postać oraz jej interakcje z innymi, właśnie to miał na myśli, cytując Druckmanna i wypowiedź związaną ze sceną z Left Behind:

 

Cytat

Actually our intention in writing (and the actors’ performances) is that they’re gay… but I understand that people have different interpretations to the material


planowali zresztą dosłownie to pokazać już w podstawce, ale Druckmann stwierdził, że nie musieli ponieważ:
 

Cytat

but didn’t have to commit to anything since it wasn’t necessary for that story. Pinned it down for Left Behind since it was integral for its story.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...