Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Faka napisał:

 

To chyba będę musiał wrócić i ograć jeszcze raz pierwszą część gry, skoro takie rzeczy się działy. Niezłe rozyebane rzeczy tu się teraz się dzieją, że takie kwiatki wychodzą. Ale to też jest wynikiem tego, że ja tę grę, nie wiem, 4 lata temu przeszedłem i mogą być luki w pamięci lub ewentualnie nie jesteś w stanie tego przypomnieć i po prostu już zapomniałeś, co nie zmienia faktu, że cała fabuła drugiej części jest pokręcona.

 

Ja ograłem 7 lat temu ale ostatnią sekwencje bardzo dobrze pamietam, mocno wryło się w banie

Spoiler

mordowanie lekarzy nie powiem. 

 

Edytowane przez bluber
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Faka napisał:

 

To chyba będę musiał wrócić i ograć jeszcze raz pierwszą część gry, skoro takie rzeczy się działy. 


Pod koniec gry jak Joel wbijał na salę operacyjną, doktorek chwytał za skalpel i nie dało się go ominąć. Co innego pielęgniarki itd
I tu do tego wrócili.
Gdzieś były spoilery że Elie w grze morduje ziomków od Abby więc :reggie: po(pipi)ane jak lato z radiem

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Zorak napisał:

no jeśli Andrzej uważasz, że u faceta jest fizycznie i biologicznie możliwe poczęcie dziecka to trudno mi cie brać na poważnie. GAMONIU.

a gdzie ja tak napisalem ? kolejny wniosek wyczarowany z glowy zwyklego gamonia :Coolface: odpuszczam

 

 

Cytat

To chyba będę musiał wrócić i ograć jeszcze raz pierwszą część gry, skoro takie rzeczy się działy. Niezłe rozyebane rzeczy tu się teraz się dzieją, że takie kwiatki wychodzą. Ale to też jest wynikiem tego, że ja tę grę, nie wiem, 4 lata temu przeszedłem i mogą być luki w pamięci lub ewentualnie jesteś w stanie tego przypomnieć i po prostu już zapomniałeś, co nie zmienia faktu, że cała fabuła drugiej części jest pokręcona.

 

Pytanie, tylko dlaczego

Spoiler

cala motywacja i uzasadnienie istnienia jednej z glownych postaci, bazuje na momencie gry z w ktorym tam naprawde mielismy wybor, czy tych chirurgow zabic czy oszczedzic. ja ich za kazdym razem zostawialem w spokoju, wiec granie enerdowska olimpijka nie ma u mnie zadnego sensu

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Observer napisał:

 

Przecież jeszcze żaden facet nigdy nie począł dziecka, gamonie.

ja nie wiem, jak ten czlowiek powstal, skoro nie zostal poczety przez swojego ojca, moze go wyczarowal wioskowy szaman-gamon xd moze mu ktos wytlumaczy tutaj, co oznacza slowo "poczecie". chociaz to pewnie troll xd

 

odnosnie tlou

 

 

 

druckman przemowil na twiterze, oczywiscie jest oburzony mizogonistycznym podejsciem graczy, nawet nie przyszlo mu do glowy ze kogos moglo wku rwic

Spoiler

zamordowanie joela przez randomowego she hulka na poczatku gry, ktorego istota bazuje na retconie

 

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Człowiek po prostu odleciał i tyle, a że czuje się wkuwiony reakcją NORMALNYCH (powtarzam jeszcze raz, normalnych na głowie) ludzi, że zrobił jak zrobił to po prostu weź zrozum to typie, że tak ma działać świat wg jego zrozumienia. No nie przemówisz i uj. Ja ogólnie już mam w to wywalone, zniszczył grę i całą fabułę, skoro tak całe internety grzeją i się palą przez niego to nie dziwota, jak tak pokręcił temat.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Mejm napisał:

Co? xD  Ja nie wierze, ze ktos ja serio wciagnal do produkcji jakiejkolwiek gry a tu sie okazuje, ze to nie pierwszy raz? 

w komentarzach piszą, że oprócz tlou2, maczała swe mizoandryczne paluchy w takich hiciorach:

Mirror's Edge 2

Mass Effect Andromeda

Anthem

 

nie rozumiem jak można sugerować się zdaniem masy płaczków z twitterów i innych social mediów, którzy gierek nie kupują i w nie nie grają, a traktują je jako kolejny kanał dystrybucji swojej zdegenerowanej ideologii,  no ale selekcja naturalna działa też w biznesie i miejmy nadzieję, że zadziała i tutaj

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Andżej napisał:

a gdzie ja tak napisalem ? kolejny wniosek wyczarowany z glowy zwyklego gamonia :Coolface: odpuszczam

 

 

Pytanie, tylko dlaczego

  Ukryj zawartość

cala motywacja i uzasadnienie istnienia jednej z glownych postaci, bazuje na momencie gry z w ktorym tam naprawde mielismy wybor, czy tych chirurgow zabic czy oszczedzic. ja ich za kazdym razem zostawialem w spokoju, wiec granie enerdowska olimpijka nie ma u mnie zadnego sensu

 

 

Spoiler

lekarza nie mozna bylo oszczedzic bo jak nie zabijales go to wpadali firefly'ie

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, bluber napisał:

 

  Ukryj zawartość

lekarza nie mozna bylo oszczedzic bo jak nie zabijales go to wpadali firefly'ie

 

serio ? nie przypominam sobie. moze pomylilem z asystentami, ale przysiegam, ze nie chcialem tam nikogo uszkodzic. dawno bylo. w takim razie cofam swoje sugestie o retconie.

 

przynajmniej pojawil sie jakis argument za zakupem, jakis cien logiki w tym gownie

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...