Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, aux napisał:

Faktycznie syf się zrobił i nawet się dziwię że moderacja tego nie zamknęła. Z drugiej strony po to jest wolność wypowiedzi żeby każdy mógł wyrzucić z siebie co myśli :)

Jesli temat ma slyzyc tylko temu, ze deskutuje sie o finalnym produkcie to po co zakladac temat przy pierwszym trailerze. Wiadomo, ze dyskusje beda toczyly sie odnosnie tego co akurat ujawniaja tworcy. A ze jest to jakies lgbt to chyba niedziwne, ze i na ten temat sie tu pisze. Troche irytuja mnie posty szeryfow internetu bez papierow (nie mowie o tobie aux), ktorzy placza do moderacji zeby chwile przed premiera pisac o kurierze, ktory nie dojechal.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
2 godziny temu, aux napisał:

Faktycznie syf się zrobił i nawet się dziwię że moderacja tego nie zamknęła. Z drugiej strony po to jest wolność wypowiedzi żeby każdy mógł wyrzucić z siebie co myśli :)

 

Wiem jedno, 19.06 będzie zbiorowy spust nad gierką, dyszki będą się sypać i kilka negatywnych głosów przepadnie w oceanie zachwytu.

55107194-close-up-portrait-of-unhappy-an

 

Etap pierwszy - wyparcie.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mejm napisał:

Jesli temat ma slyzyc tylko temu, ze deskutuje sie o finalnym produkcie to po co zakladac temat przy pierwszym trailerze. Wiadomo, ze dyskusje beda toczyly sie odnosnie tego co akurat ujawniaja tworcy. A ze jest to jakies lgbt to chyba niedziwne, ze i na ten temat sie tu pisze. Troche irytuja mnie posty szeryfow internetu bez papierow (nie mowie o tobie aux), ktorzy placza do moderacji zeby chwile przed premiera pisac o kurierze, ktory nie dojechal.

Nie no, dyskusja przed premierą normalna rzecz. Tylko że ostatnie strony to niekończące się heheszki (sam brałem w tym udział) i nie zawsze ukryte spojlery. Mam wrażenie że troche nas tu poniosło. A to tylko wideo gierka:gayos:

 

Dla mnie kurier który nie dojechał, kasowanie preordera i inne takie to stały element gejmingowego forumingu :)

 

To mówicie że HIV powinien napisać recenzję?

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Berion napisał:

 Jeśli popierasz dewiacje to jesteś nowoczesny i masz otwarty umysł, jeśli ich nie akceptujesz to płaska ziemia, 5g od korony i ciemnogród w zaścianku. 

Nie no, niektórzy serio już zje.banie się zachowują. Wymyślone fejki, puste piany bicie itp. Nie koloryzuj.

 

11 godzin temu, Berion napisał:

No i obejrzałem wszystko, przeczytałem wszystko. Nawet nie wiem co powiedzieć. Aż mnie zatkało... Od wyparcia, że to przecież niemożliwe, że to nie dzieje się naprawdę, na w(pipi)ieniu kończąc. Jeszcze mną wozi od drzwi do okna, muszę to rozchodzić...

Czyli fabuła zrobiła to co miała zrobić 10/10.

9 minut temu, MaZZeo napisał:

Wielu się zdziwi.

Już się wielu zdziwiło.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jak bardzo slabo

 

heteroseksualnym

trzeba byc, zeby cos takiego psulo gre? xD

Nie znudzil sie wam ten jeden archetyp bohatera, ktory przewala sie w kazdej grze?

 

I jeszcze ta EPICKA akcja

 

 

jak shehulk zabija swietego dziada jak PSA kijem od golfa. Boze, Neil ty genialny trollu

:obama: 

Tak jakby wszystkich insecure lalusiow stereotypowych pryszczatych gejmerow chowajacych sie po piwnicach i wylewajacych swoje gorzkie zale na forach, bo w zyciu sa zbyt chuyowi, zeby sie komus postawic - jednym strzalem za ye bal xD

Alez akcja!

Szkoda, ze raczej juz czegos takiego nie bedzie mu dane powtorzyc i skonczy jak cliffy b xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...