Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Pupcio napisał:

A ma prawo usuwać tryb multiplayer żeby opowiedzieć swoją żałosną historyjke? Bardzo nie szanuje tego człowieka 

 

Nie rozumiem takiego podejścia. Choćby TLOU2 zbierało same 6/10 to zawsze będę szanował tego gościa za U2 i TLOU. Zawsze będę szanował Rare i innych, którzy dali mi grę, bądź kilka, do mojego top. Zaryzykował, no cóż zobaczymy, co z tego wyszło. Z jednej strony jestem zawiedziony, ale głównie z powodu:

 

Spoiler

śmierci Joela, z którym się zżyłem w pierwszej części,

 

ale to nie znaczy, że nie będzie podobnie w TLOU2. Zawiodę się to napiszę swoje, bo teraz to jeszcze nie czas, żeby skreślać grę, czy zamykać ND.

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Dave Czezky napisał:

 

Myslalem, ze to zart ale google mowi ze serio multi nie bedzie :mad:

No teraz sie jednak w(pipi)ilem :mad:

 

Pisałem jakiś czas temu, że multi będzie w wersji deluxe na PS5. 

4K/60 + online. 

Mówię jak jest. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

oby gunplay byl dobry :sapek:

 

 

 

bo jak bedzie jezdzenie wozami z weglem z KWK Zofiowka tak jak w rdr2 to cienko 

 

swoja droga, aktorka, ktora uzyczyla swojej "sylwetki"

Spoiler

abby

niezle jedzie na koksie, nawet mozna w googlach znalezc jakies fappeningi jak pozuje z lechtaczka wielkosci pilota do starego grundiga

Edytowane przez Andżej
  • Haha 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

http://www.pushsquare.com/news/2020/05/dont_believe_everything_you_read_about_naughty_dog_right_now

:popcorn:

 

5 minut temu, chris85 napisał:

Pisałem jakiś czas temu, że multi będzie w wersji deluxe na PS5. 

4K/60 + online. 

Mówię jak jest. 

To raczej pewne, skoro będzie wsteczna, która ma podbijać gry do 4k i 60fps. 

24 minuty temu, Figuś napisał:

uff jaki on groźny :yao:

how about that...

Ciekawe co grozi tej osobie lub osobą. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, YETI napisał:

http://www.pushsquare.com/news/2020/05/dont_believe_everything_you_read_about_naughty_dog_right_now

:popcorn:

 

To raczej pewne, skoro będzie wsteczna, która ma podbijać gry do 4k i 60fps. 

Ciekawe co grozi tej osobie lub osobą. 

Podbitą to ty będziesz miał, ale fakturę w sklepie u Czezkyego 

Będzie wersja deluxe z multi za 199 PLNów.  Dlatego masz wy(pipi)ane multi z wersji na PS4, żeby sprzedać Tlou II na PS5 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, aph napisał:

Rdr2 i gta5, ponadto CP2077 (xd) pokazują że rynek przyjął takie praktyki. Multi będzie później, podejrzewam, sporo osób może skorzystać na tym.

Edit- fajnie że to jednak nie pracownik ND dokonał leaku.

No gdzieżby tam pracownik  ND xD Przecież to jedna wielka rodzina :kaz: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, masta_g napisał:

ps.z kazdym rokiem progres...

 

 

36:25 publicznie krytykuje design kobiecych postaci (jak Cortana) w innych grach, wyjątkowo (pipi)owa sprawa na swojej prezentacji. CW powinno zostać w CW.

w 37:00 natomiast tłumaczy jak został wiernym wyznawcą Anity Sarkessian i jak czytanie jej prac go zmieniło.

W 37:38 mówi wprost ze ma "secret agenda" projektując gry i zamierza uzywać ich do wciskania graczom swojej ideologii.

 

W Sony powinno jak najszybciej zadziałać aby tego fanatyka wywalić na zbity pysk. Ośmiesza całą firmę przez startem nowej konsoli, a nie tylko ND. Liczyłbym też na oficjalne oświadczenie Sony że inne exy na PS5 nie będą nachalnym wciskaniem propagandy, bo na razie strach zamawiać tą konsole jak róże anity szepczą tam dyrektorom kreatywnym do ucha.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Observer
  • Plusik 2
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...