Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Dave Czezky napisał:

a jakby byla przewidywalna, to by byl hejt ze przewidywalna. Niektorzy chyba za bardzo sie nudza, ze cos takiego ich uruchamia.

 

Czezky jak prawie zawsze w punkt :banderas:

 

Wspólczuję gościowi, że codziennie musi się użerać z GRACZAMI i sprzedawać im te giereczki. Wiem, bo sam to kiedyś robiłem.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

no nie wiem, ludzie do dzisiaj mysla, ze gier na xboxa sie nie da odsprzedac, i tak jak w tamtym przypadku, tak i w tym - branza nie jest jeszcze, jak widac, gotowa.

IMO: tlou2 = gloryfikacja LGBT = gra dla transseksualistow = gra dla pedaluf = "taaa, slyszalem - to ta gra ktorej nie moza pokazac dzieciom, bo tam geje caluja sie po siurkach"

Tyle kowalski bedzie wiedzial o tym tytule.

  • Haha 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Wchodzi człowiek do tematu po kilku dniach a tu nayebane tyle stron przez osoby, których nawet gra nie interesuje. FPE w pełnej krasie, a ja tylko czekam gdzie gierka będzie najtaniej (Czezky licze na Ciebie :lapka: ), żeby złożyć preordera a potem samemu się przekonać co ten Druckmann naodwalał. :) 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, oFi napisał:

wydaje mi sie czezky, że przeciętny yanusz to nawet nie wie o żadnym przecieku, bo nie siedzi na forumkach czy innych portalach przekrzykując się z bluberami, także myślę że twoje palety są bezpieczne

To samo mówili o BFV. Tak wiem, że to zupełnie różne produkty, ale obydwie niesamowicie popularne i wyczekiwane przez fanów i januszy gejmingu. 

Zobaczycie ile finalny trailer zbierze  łap w dół na YT 

Odnośnik do komentarza

Yaczes, zamiast smieszkowac to na twoim miejscu bym informowal klientow, ze zwrotow nie przyjmujesz bo jak ci wszyscy prawi chlopcy z wytatulowanym orzelkiem na lewej piersi dojda do koncowki, to ten twoj kram w galerii moze nie wytrzymac oblezenia. Tym razem karteczka z informacja zamiast naklejek. Ja ci dobrze radze.

Odnośnik do komentarza

No ciekawe czy coś z tego wyniknie? bf v czy battlefront niby pokazały że można więc może i tu się uda. W sumie to teraz bardziej czekam na premierę niż przed wyciekiem mimo że gry nie biorę xD może to faktycznie nowy poziom marketingu? Cały internet huczy a nie wydali na to ani grosza. No przynajmniej narazie, dopiero premiera im wystawi ewentualny rachunek xd

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Pupcio napisał:

A ma prawo usuwać tryb multiplayer żeby opowiedzieć swoją żałosną historyjke? Bardzo nie szanuje tego człowieka 

 

Myslalem, ze to zart ale google mowi ze serio multi nie bedzie :mad:

No teraz sie jednak w(pipi)ilem :mad:

 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Chcieliśmy zająć stanowisko w kwestii multiplayera w The Last of Us Part II. Jak już wspomnieliśmy, kampania dla jednego gracza jest bardzo duża i jest to najbardziej ambitny projekt w historii Naughty Dog. Podobnie, gdy rozpoczęto prace nad ewolucją naszego trybu Factions z The Last of Us Part I, wizja zespołu wyszła poza dodatkowy tryb, który mógłby zostać włączony do naszej ogromnej kampanii dla jednego gracza. Chcąc wesprzeć obie wizje, podjęliśmy trudną decyzją, że The Last of Us Part II nie będzie zawierał trybu online.

 

Niby potem ma wyjsc osobna gra/dodatek do multi.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, suteq napisał:

Wchodzi człowiek do tematu po kilku dniach a tu nayebane tyle stron przez osoby, których nawet gra nie interesuje.

[*] 

3 minuty temu, Dave Czezky napisał:

 

Niby potem ma wyjsc osobna gra/dodatek do multi.

Dwa dni temu nawet pojawili się wycieki prezentujące multi. Multi powstaje od początku, pisałem niejednokrotnie, będą to chcieli wydać jak Apex cz Warzone. 

2 godziny temu, areka napisał:

Ja ciągle nic nie wiem. Ale będę kupował na premierę :banderas:

Jestem w tej samej sytuacji, naprawdę ciekawy jestem o co to plucie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...