Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem bardzo recenzji tej gry,  bo juz nawet pomijajac odpały SJW, to

granie jako morderca joela i kazanie graczowi lamac rece i dusic ellie samo w sumie jest mocno kontroweryjne, tak samo jak mega realistycznie oddana przemoc. Nieprzyjemnie sie to oglada i taki chyba byl zamysl... ale czy ludziom sie to spodoba? Czy jest w tym jakis glebszy przekaz czy wszystko sprowadza sie do shock value?



 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

No to juz wiecie co sie zadzieje jak skrajnym lewakom pozwoli sie dojsc do wladzy. Pozdro dla glosujacych na Zojdberga.

 

7 minut temu, teddy napisał:

Traktowanie anity inaczej niż mema świadczy o jakiejś poważnej chorobie. Może ona ma na niego jakieś haki?

Nie no wiadomo, ale nawet na forum byli (sa) tacy co sprzedaliby ci worek minusow za podwazanie agendy tej idiotki. A watpie by ona miala na nich jakies haki nie bedac nawet swiadoma ich istnienia. Takze mysle, ze ten typ z nd to tak sam z siebie.

 

Nie no bez kitu, czytanie prac sarkazjan to jak czytanie mein kampf w trakcie prac nad filmem o zydach.

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Observer napisał:

 

 

36:25 publicznie krytykuje design kobiecych postaci (jak Cortana) w innych grach, wyjątkowo (pipi)owa sprawa na swojej prezentacji. CW powinno zostać w CW.

w 37:00 natomiast tłumaczy jak został wiernym wyznawcą Anity Sarkessian i jak czytanie jej prac go zmieniło.

W 37:38 mówi wprost ze ma "secret agenda" projektując gry i zamierza uzywać ich do wciskania graczom swojej ideologii.

 

W Sony powinno jak najszybciej zadziałać aby tego fanatyka wywalić na zbity pysk. Ośmiesza całą firmę przez startem nowej konsoli, a nie tylko ND. Liczyłbym też na oficjalne oświadczenie Sony że inne exy na PS5 nie będą nachalnym wciskaniem propagandy, bo na razie strach zamawiać tą konsole jak róże anity szepczą tam dyrektorom kreatywnym do ucha.

 

 

 

 

 

 

 

stawiam, że odsuną go od swojej dotychczasowej roli na mniej wpływową. Facet ma za duże doświadczenie. Oczywiście jeśli przez niego Part II sie wywróci sprzedażowo. A jeśli PII będzie katastrofą no to wtedy go wypyerdolą za co osobiście trzymam kciuki :) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli TLOU2 będzie po wyjściu jechane, bo teraz to sobie można hejtować, jeśli nie udźwignie ciężaru jedynki, to ja tej gry nie kupię.

 

Radzę jednak trochę poczekać, bo jeczcze nic nie jest przesądzone, dalej gra może pozamiatać, mimo że niektórzy już ją skreślili.

 

Ja miałem od początku obawy, o czym wielokrotnie pisałem, że był tam jakiś zgrzyt, pomiędzy Druckmannem i Straleyem, co się odbiło na U4, bo moim zdaniem ta gra nie była, aż taka dobra.

 

Jeśli polecą ósemki, wiem że osiem to dalej dobra gra, ale dla mnie to będzie za mało, bo TLOU1 to mój nr1, uwielbiam tą grę, więc mam duże, być może zbyt duże, oczekiwania, co do części drugiej.

 

Włączę se wtedy na premierę jedynkę i przejdę siódmy raz.

Odnośnik do komentarza

No cóz ile osob tyle opinii. Dla mnie u4 jest najlepsza gra z serii.

W ogole nie obawiam sie tego co zaraz nastapi przy premierze bo dla mnie glownie liczy sie gameplay, a tego zakladam nie skopali, wiec bedzie git.

 

Licze ze jednak fabula rostarczy.

 

Ps.

 

kto (pipi)a serio liczył na to ze Joel nie zginie w tej czesci to pała

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Jakim napisał:

No cóz ile osov tyle opinii. Dla mnie u4 jest najlepsza gra z serii.

W ogole nie obawiam sie tego co zaraz nastapi przy premierze bo dla mnie glownie liczy sie gameplay, a tego zakladam bie skopali, wiec bedzie git.

 

Licze ze jednak fabula rostarczy.

 

Ps.

  Pokaż ukrytą zawartość

kto (pipi)a serio liczył na to ze Joel noe zginie w tej czesci to pała

 

 

Spoiler

Wychodzi na to, że będziemy grali dwoma "dobrymi" postaciami, które będą chciały się zabić. Bo ta Abby na drugim trailerze, na którym próbują ją powieść, nie wygląda na czarny charakter. Ciekawe jak wyjaśnią jej muskularną budowę ciała? Trenowała przez 5 lat, żeby pomścić ojca?

 

A tak propo, w U4 też była taka Abby, czyli Nadine, która nap... Nathana i Sama w pojedynkę. Chyba Druckmann ma jakiegoś pier... na punkcie silnych fizycznie kobiet.

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, zdrowywariat napisał:

Jeśli TLOU2 będzie po wyjściu jechane

 

Ale przez kogo ma być jechane, graczy? Bo raczej nie recenzentów - tematyka lgbt i mocny lewoskręt to od razu wyższe noty. Lewicowy thinktank jakim jest Resetera ma 63 zweryfikowanych dziennikarzy z Kotaku, Polygona, Eurogamera i wielu innych, a że na reseterze dostaje się bany nawet za stwierdzenie że nie interesuje cie wpychanie polityki do gier albo że można być rasistą wobec białych, to już wiadomo że ten temat nie pozostanie bez wpływu na ocenę końcową.

 

 

 

12 minut temu, Najtmer napisał:

ciekawe ze w mass effect mozna sie nozycowac z kosmita i jakos to tak przeszlo bokiem... :potter:

 

Jest duża różnica między "można" a "trzeba".

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Najtmer napisał:

niesamowite. 100 stron, z czego ponad polowa jest homofobiczna "dyskusja". ciekawe ze w mass effect mozna sie nozycowac z kosmita i jakos to tak przeszlo bokiem... :potter:

 

O, i kolejna socjotechnika. Niepodoba się? To już homofobia. Tylko od kiedy to słowo weszło do słownika i od kiedy normalni ludzie boją się dewiantów to nie wiem... Może znajdź sobie inne forum, takie jak resetera, tam przywitają takich jak Ty z otwartymi... no nie wiem, niech będzie że rękoma.

 

Ja sobie nie życzę w grach pederastii, transseksualizmu i diabeł wie co jeszcze. I ze względu na to TLoU 2 na pewno nie kupię. A jeśli sterydziara będzie od początku gry to nawet nie zagram. Mam nadzieję, że gracze będą na tyle roztropni by przynajmniej w większości odwołać preordery na to... już chyba można śmiało powiedzieć: (pipi).

 

- - -

@aph "Czyli fabuła zrobiła to co miała zrobić 10/10."

 

Jeśli miała mnie obrzydzić i zniechęcić do kupna to udało się ćwokom z NG.

Edytowane przez Berion
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Berion napisał:

 

O, i kolejna socjotechnika. Niepodoba się? To już homofobia.

@aph

A niżej.

9 godzin temu, Berion napisał:

 Mam nadzieję, że gracze będą na tyle roztropni by przynajmniej w większości odwołać preordery na to... już chyba można śmiało powiedzieć: 

Podwójne standardy?

 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@Dave Czezky PSX nie miał BIOSu tylko firmware. I nie "ekstraktuje" tylko ekstrahuje.

 

@Andżej Na pewno wyniosła to sprzątaczka z mopem. Pasuje pod tezę. :)

 

Ale swoją drogą to musi się nieźle tam gotować skoro któryś programista lub qa tester zaryzykował zrujnowaniem życia (w USA nie "p*ą się w tańcu" z NDA) wynosząc to łajno z firmy i wrzucając do internetu. Aż przykro czytać jak kiepskim miejscem do pracy musi być taka, niegdyś wspaniała firma jak Naughty Dog, skoro coś takiego miało miejsce. Obawiam się, że "golfistka" to dopiero przedsmak tego co czeka ofiary zdecydowane na zakup.

 

@aph Twój komentarz jest nielogiczny. Próbujesz zwrócić uwagę na analogię, która nie zachodzi.

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
  • Haha 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Berion napisał:

 

@aph Twój komentarz jest nielogiczny. Próbujesz zwrócić uwagę na analogię, która nie zachodzi.

No to inaczej.

 

Mam nadzieję że gracze będą na tyle roztropni by  masowo kupić tą grę ze względu na jej  zawartość, bo jak posłuchaja ludzi pchajacych swoją agende ideologiczna to już śmiało można powiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, metalcoola napisał:
  Ukryj zawartość

Another World/Heart of the Alien

 

 

Spoiler

Nic dziwnego że nikt tego sequela nie chce pamiętać. Poza tym to zakończenie też było bardzo źle przyjęte w tamtych czasach, nawet po tylu latach ludzie się ciągle o to prują w komentarzach pod longplayami.

 

No i Lester zginał na koniec, a nie na poczatku zabił go ktoś nowy, kim od teraz musisz sterować i ścigać Buddiego.

Odnośnik do komentarza
Teraz, aph napisał:

Mam nadzieję że gracze będą na tyle roztropni by  masowo kupić tą grę ze względu na jej  zawartość, bo jak posłuchaja ludzi pchajacych swoją agende ideologiczna to już śmiało można powiedzieć...

 

Otóż tak się składa, że to "ludzie pchajacy swoją agende ideologiczna" (zachowano oryginalną pisownię) odpowiadają za obecny fabularny nonsens i gwałt na estetyce w TLoU2. Przypadek?

 

@devilbot A co Ci się w nim nie podoba? Brak akceptacji dewiacji seksualnych i stygmatyzacja manifestacji fiksacji "Drunkmana" to już zbrodnia? Otóż to normalność. Zboczeńców jest na Ziemi procentowo mniej niż procent populacji. I nie zmienią tego ani lewicowo tęczowe bojówki, ani mękolenie garstki w eterze hałaśliwych zindoktrynowanych hetero, którzy łyknęli kit o biednych nietolerowanych.

 

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...