Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Rozi napisał:

Główny Reddit The Last of Us oczywiście w "kwarantannie", żeby tylko nic nikt nie powiedział :) 

 

A w 4chan? 

 

Tam chyba raczej jest większa wolność i tam pewnie więcej się udzielają, tak strzelam, bo tam nie biorę już udziału od ładnych parę lat. Ale wiem jak było wcześniej i jak to działało.

Odnośnik do komentarza

trzeba sobie odswiezyc, czeka u mnie na dysku, mialo byc grane przed premiera, no ale otoczka wokol ponownego ogrywania tego tytulu pewnie bedzie troche inna. 

 

najgorsze jest to, ze pewnie i tak kupie, chociaz raczej napewno nie na premiere, o ile mnie posucha nie dopadnie, bo obecnie slabo mam w co grac. zobaczymy jak zagra mix skradankowo-survivalowo-postapokaliptyczny, ktory zawsze mnie kupuje po calosci. jesli gra jako GRA bedzie na wypasie to pewnie doloze cegielki do tej spier.dolizny w jakis sposob, tyle ze  pod oslona nocy kupie uzywke od kumpla xd, zeby chuckmanowi nie nabijac kabzy :cebula:

 

Cytat

Główny Reddit The Last of Us oczywiście w "kwarantannie", żeby tylko nic nikt nie powiedział :)

polecam subreditta, beczka smiechu xd

 

Spoiler

 

:lol:

Edytowane przez Andżej
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

W oświadczeniu odnośnie tego wycieku czują się bardzo pewni: "No matter what you see and hear, the final experience will be worth it." A co jeśli gra okaże się sztosem?

 

Spoiler

Akurat pomysł z tą zemstą Abby za zabicie jej ojca lekarza nie jest zły. Pomysł gry dwoma postaciami też intryguje. Jeśli znajdzie się powód, że polubimy Abby to granie raz nią, a raz Ellie, może być interesujące. Nie rozumiem tylko, dlaczego jest tak nienaturalnie umięśniona? I co robi tam ten trans Azjata? Ale i na to może się znajdzie logiczne wytłumaczenie. Nie przekreślałbym już teraz gry. Bo może się okazać, że pozamiata, i jedynym bólem doopy będzie dla niektórych ten trans.

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Andżej napisał:

trzeba sobie odswiezyc, czeka u mnie na dysku, mialo byc grane przed premiera, no ale otoczka wokol ponownego ogrywania tego tytulu pewnie bedzie troche inna. 

 

najgorsze jest to, ze pewnie i tak kupie, chociaz raczej napewno nie na premiere, o ile mnie posucha nie dopadnie, bo obecnie slabo mam w co grac. zobaczymy jak zagra mix skradankowo-survivalowo-postapokaliptyczny, ktory zawsze mnie kupuje po calosci. jesli gra jako GRA bedzie na wypasie to pewnie doloze cegielki do tej spier.dolizny w jakis sposob, tyle ze  pod oslona nocy kupie uzywke od kumpla xd, zeby chuckmanowi nie nabijac kabzy :cebula:

 

polecam subreditta, beczka smiechu xd

 

  Ukryj zawartość

 

:lol:

A to tam wchodzę codziennie prawie:

570zv0mk1rv41.jpg

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Andżej napisał:

 

A jaki ma to zwiazek z tematem ? Fakt, ze nie podoba mi sie to, co sie obecnie dzieje z pop kultura, wcale nie wrzuca mnie do tego samego wora z ludzmi, ktorzy sa przeciwni szczepionkom czy zakladaja aluminiowe czapki w obawie przed 5g, Za to ciebie, skoro tak sugerujesz i wyciagasz takie wnioski na podstawie kwestii zupelnie w moim przypadku ze soba nie powiazanych, mozna wrzcucic do jednego wora z ludzmi, ktorych potocznie nazywa sie zwyklymi gamoniami.

 

Nie zrozumiałeś. To jest właśnie tania socjotechnika, którą stosują lewoskrętne homo erectusy. Jeśli popierasz dewiacje to jesteś nowoczesny i masz otwarty umysł, jeśli ich nie akceptujesz to płaska ziemia, 5g od korony i ciemnogród w zaścianku. Ale znajdują amatorów takich mentalnych rzygowin, więc tę zarazę rozsiewają dalej skoro okazuje się procentowo skuteczna.

 

Cytat

w komentarzach piszą, że oprócz tlou2, maczała swe mizoandryczne paluchy w takich hiciorach:
Mirror's Edge 2
Mass Effect Andromeda
Anthem

 

I wszystkie sp*ne. Przypadek? W Andromedzie to przynajmniej zrobiłem sobie z tego kartoflanego ryja modelkę, a w TLoU2 cała nadzieja w modach, bo tego arnoldopudziana nie zdzierżę.

 

- - -

 

No i obejrzałem wszystko, przeczytałem wszystko. Nawet nie wiem co powiedzieć. Aż mnie zatkało... Od wyparcia, że to przecież niemożliwe, że to nie dzieje się naprawdę, na w(pipi)ieniu kończąc. Jeszcze mną wozi od drzwi do okna, muszę to rozchodzić... A jedynka minus DLC była rewelacyjna. Nie pogodzę się z tym nigdy. Taki potencjał...

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Faktycznie syf się zrobił i nawet się dziwię że moderacja tego nie zamknęła. Z drugiej strony po to jest wolność wypowiedzi żeby każdy mógł wyrzucić z siebie co myśli :)

 

Wiem jedno, 19.06 będzie zbiorowy spust nad gierką, dyszki będą się sypać i kilka negatywnych głosów przepadnie w oceanie zachwytu.

Odnośnik do komentarza

Metacritic będzie pewnie bombardowane negatywnymi ocenami.

Jestem bardzo ciekaw efektu końcowego i zastanawiam się jakie by były reakcje na grę gdyby nie ten wyciek.

Osobiście mnie mocno wkurzyła jedna rzecz...

Spoiler

... śmierć Joela. :( Druckmanna wytargałbym za to za uszy i ogolił na łyso.

 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Andżej napisał:

to i koncepcja 

  Pokaż ukrytą zawartość

dwoch glownych postaci grywalnych, ktore na siebie poluja wzajemnie, ciezko sie bedzie wczuc w takie rozwiazanie, z czego jedna oczywiscie morduje joela

 

 

Spoiler

Dobra koncepcja. Problem tylko w tym, że Joela i Ellie pokochaliśmy, natomiast tej babki już na starcie nie lubimy, za sam wygląd, a co ważniejsze, za to, że zabije Joela, co wiemy z wycieku. Ktoś wyżej napisał, że ona go nie zabija na początku gry, a my już o tym wiemy, gdyby tak nie było to być może nasze nastawienie byłoby inne wraz z rozwojem fabuły. Rozumiem również, że ten Azjata będzie jej towarzyszył i będzie z nią rozmowiał, jak w jedynce Ellie z Joelem. Może da się lubić pomimo tego, że nie jest hetero. Nie znamy tych postaci, ich charakterów itd.. Jeszcze odnośnie wyglądu, czy każda bohaterka gry musi być piękna? Piję na przykład do naśmiewania się z nosa Indianki, no kurde miała być super laską?

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Andżej napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

wg przeciekow, joel ginie prawie na samym poczatku

 

 

Spoiler

Wcześniej ktoś pisał, że na początku, ale na poprzedniej stronie, ktoś inny znowu napisał, że nie. Nie znamy rozwoju fabuły, nie znamy tych postaci, a już je skreślamy. Ja tam jestem ciekaw, co te trans ma do powiedzenia, co czuje, szczególnie w świecie, w którym poluje na niego jakaś sekta. Widzę, że będzie więcej postaci, bo oprócz tej dwójki, Ellie, będzie jeszcze ten psychol od tej sekty. I na bank wiele innych, skoro gra ma być dużo większa od jedynki. Ponoć Joel też się będzie pojawiał w retrospekcjach. Wątpię, żeby gra była słaba, zważywszy na fakt, że ND czuje się pewne swego.

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
Spoiler

Tu są dwie sprawy. Jedna - wyobraźcie sobie jakby tam było zero lgbt. Ellie jest chłopkiem a jej dziewusia z nią w ciąży. Pudzian to ładna laska. A chińczyk młody Sally. Kult poluje z innego powodu. Brzmi niby lepiej? No niby brzmi.

Może byłoby łatwiejsze do przełknięcia. Ciężko mi powiedzieć.

Ale to jedna strona. 

 

Druga jest taka, że co zrobiono z postaciami, które się lubiło. Którymi się "opiekowano". Dla których chciano dobrze. Bezsensowne śmierci, przekreślenie pierwszej części (nie tylko Ellie ma "przeciwciała").

 

Poza tym ja nie znosze jak postacie są brzydkie. Ale to absolutnie wszystkie nowe. 

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Basior napisał:
  Ukryj zawartość

Tu są dwie sprawy. Jedna - wyobraźcie sobie jakby tam było zero lgbt. Ellie jest chłopkiem a jej dziewusia z nią w ciąży. Pudzian to ładna laska. A chińczyk młody Sally. Kult poluje z innego powodu. Brzmi niby lepiej? No niby brzmi.

Może byłoby łatwiejsze do przełknięcia. Ciężko mi powiedzieć.

Ale to jedna strona. 

 

Druga jest taka, że co zrobiono z postaciami, które się lubiło. Którymi się "opiekowano". Dla których chciano dobrze. Bezsensowne śmierci, przekreślenie pierwszej części (nie tylko Ellie ma "przeciwciała").

 

Poza tym ja nie znosze jak postacie są brzydkie. Ale to absolutnie wszystkie nowe. 

 

 

Spoiler

Ja miałem nadzieję, że Ellie okaże się biseksualna xD. I że z jakiegoś powodu będzie szukała zemsty, a Joel będzie przez większość gry próbował ją od tego odwieść. Że zemsta nie jest dobrym wyborem, i Joel zginie przy końcu, przez jej upartość w dążeniu do zabicia głównego złego. Układać można różne scenariusze, no zobaczymy co tam ND przygotowało.

 

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...