Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Berion napisał:

@Luqat Ło ho ho jakiś ty Waść elokwentny i zabawny. Czemu od razu internet? Trzeba było napisać że mieszkańcy planety Ziemia w układzie Sol w klastrze Virgo. Pytanie jak najbardziej ma sens bo jest pełno, umownie nazwijmy to, opracowań. Nie mam czasu i chęci na nie, dlatego zadałem pytanie o źródło tych "rewelacji" abym mógł sam dla samego siebie dokonać analizy i ewentualnie na forum tylko napluć na NG. Kij w rzyć takim jak Ty.

@Berion nie spinaj się pan tak, bo Tobie rzyć może pęknąć. Widzę, że nie zrozumiałeś aluzji, więc wyłuszczę. Odniosłem się do Twoich odpowiedzi w innych tematach, w których zamiast podać proste rozwiązanie/odpowiedź, to wrzucasz dziwne skróty, język techniczny/specjalistyczny itp. i jeśli ktoś nie rozumie, to mówisz żeby się wyedukował w tym zakresie albo poszukał głębiej. Ot tyle i aż tyle, chociaż może nie tak wyrafinowanie, bo nie miałem czasu, ale chodziło o zasadę. Nawet w tym poście musiałeś wrzucić "klaster", żeby nie było zbyt pospolicie. Eot i nie odpowiadaj, bo i tak pewnie nie zrozumiem, a poza tym nie mam zamiaru już zaglądać do tego tematu, bo oczy szczypią od tego bagienka. Pluć też nie musisz, bo Druckmann i tak już utonie w tym co zostało tu i nie tylko tu naplute.

Poza tym jesteś jak Ferrari w F1. Co chwilę mówisz, że się zabierasz z tego forum nieuków i tym podobnych, a ciągle tu jesteś. Dodatkowo teraz chcesz przed nimi opluwać ND, tak jakbyś potrzebował ich aprobaty i akceptacji. Chyba syndrom sztokholmski wychodzi.

Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle gierka waży 100gb i wyjdzie na 2 plytach. 

Co do sprzedaży, IMO wynik Spidera zostanie pobity. W zależności od kraju, gra na Amazonie jest na 1,2 miejscu, albo jest wyprzedana. 

 

PS. Nadal obstawiam, że multi to będzie darmowy dodatek. Idą droga Cod Warzone, Apex itd. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, aux napisał:

Nie, bo dzbany z ND straciły kontrolę.

Nie wiem, widziałem tylko trailery. Zobaczymy jak gra zostanie przyjęta przez recenzentów i graczy, zobaczymy jak się sprzeda. Później cie zawołał, żebyś napisał o koncu ND. :lapka:

 

I jeszcze raz

 

:fsg:MULTI :fsg:, znów grania na kilka lat :fsg:

 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...