Skocz do zawartości

The Last of Us Part II


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Z leaków


Imo samo rozwiązanie że gramy dwoma różnymi "grupami" nie jest złe

Mamy Ellie i jej koleżankę lezbę w ciąży kontra w(pipi)iona dziewczyna po kilogramach koksu i jakiegoś śmiesznego chińczyka.
Połączenie dziwne w (pipi) ale w sumie na leaku szybko jest tłumaczone jak to się stało że Abby postanowiła się mścić.
 
Tylko właśnie wpierdalanie jak ktoś napisał wyżej na chama osób z inną orientacją etc źle odbierają ludzie.
Przecież w jedynce był już kumpel Joela - gej. Czy też dodatkowe DLC. Ale było to zrobione chyba z większym smakiem.
Tutaj to wygląda o wiele gorzej

Może podczas odkrywania całej historii w grze ludzie by to odbierali lepiej, a tak wycieki wedlug mnie roz(pipi)ały gre
[/spoiler[
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, blakuś napisał:

Z leaków

  Pokaż ukrytą zawartość


Imo samo rozwiązanie że gramy dwoma różnymi "grupami" nie jest złe

Mamy Ellie i jej koleżankę lezbę w ciąży kontra w(pipi)iona dziewczyna po kilogramach koksu i jakiegoś śmiesznego chińczyka.
Połączenie dziwne w (pipi) ale w sumie na leaku szybko jest tłumaczone jak to się stało że Abby postanowiła się mścić.
 
Tylko właśnie wpierdalanie jak ktoś napisał wyżej na chama osób z inną orientacją etc źle odbierają ludzie.
Przecież w jedynce był już kumpel Joela - gej. Czy też dodatkowe DLC. Ale było to zrobione chyba z większym smakiem.
Tutaj to wygląda o wiele gorzej

Może podczas odkrywania całej historii w grze ludzie by to odbierali lepiej, a tak wycieki wedlug mnie roz(pipi)ały gre
[/spoiler[

 

No dobra, qwa ale:

Spoiler

nie rozumiem tego, czemu z tej całej Ellie robią całego złego villaina i potem z tej dwójki osób robią z bohaterów, żadnej w tym logiki nie ma, skoro tego Joela zayebali na śmierć.

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Faka napisał:

 

No dobra, qwa ale:

  Ukryj zawartość

nie rozumiem tego, czemu z tej całej Ellie robią całego złego villaina i potem z tej dwójki osób robią z bohaterów, żadnej w tym logiki nie ma, skoro tego Joela zayebali na śmierć.

 

 


Skoro gra jest o zemście, to trochę się to łączy

Joel za(pipi)ał Ojca Abby -> ta za(pipi)ała Joela -> Ellie morduje znajomych Abby -> ta ją pod koniec gry prawie zabija

Pomysł pokazania motywów nowej bohaterki też nie jest zły, z różnych perspektyw są niektóre cutsceny



Jestem przekonany że jakby nie było tych leaków to na gorąco podczas grania większość osób by była zdziwiona ale finalnie by było całkiem ciekawie. 
Syf wokół ND i te wycieki tak jak pisałem wyżej dużo zepsuły. 
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, blakuś napisał:

 

 

  Ukryj zawartość


Skoro gra jest o zemście, to trochę się to łączy

Joel za(pipi)ał Ojca Abby -> ta za(pipi)ała Joela -> Ellie morduje znajomych Abby -> ta ją pod koniec gry prawie zabija

Pomysł pokazania motywów nowej bohaterki też nie jest zły, z różnych perspektyw są niektóre cutsceny
 

 

 


Jestem przekonany że jakby nie było tych leaków to na gorąco podczas grania większość osób by była zdziwiona ale finalnie by było całkiem ciekawie. 
Syf wokół ND i te wycieki tak jak pisałem wyżej dużo zepsuły. 

 

 

Błagam przypomnij mi kiedy:

Spoiler

Joel zayebał ojca Abby i Ellie morduje znajomych Abby.

Qwa, nie jestem w stanie przypomnieć wszystko z w pierwszej części gry.

 

Gdy wszystko to całe ND nieźle miesza i to sensownie z logicznym wytłumaczeniem. Problem w tym, że ja nie bardzo przypominam takie rzeczy z pierwszej cześci gry kurła.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Faka napisał:

 

Błagam przypomnij mi kiedy:

  Ukryj zawartość

Joel zayebał ojca Abby i Ellie morduje znajomych Abby.

Qwa, nie jestem w stanie przypomnieć wszystko z w pierwszej części gry.

 

Gdy wszystko to całe ND nieźle miesza i to sensownie z logicznym wytłumaczeniem. Problem w tym, że ja nie bardzo przypominam takie rzeczy z pierwszej cześci gry kurła.

nigdzie. to znaczy nikogo nie musial, to byla kwestia wyboru gracza. zrobili retcon zakonczenia tlou 1 na potrzebe she hulka

 

a co do ellie, o o ile pamietam, to w podstawce nie bylo ani jednej sugestii, ze ta dziewczyna moglaby interesowac sie kobietami.

po czym wkroczyla anita sra.jkesian i wypluli left behind. przypadek ?NIE SONDZE

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Przetłumaczę z tego artykuły fragment cytatu z designerem gier nie dotyczący spojlerów z ND tylko ogólnej atmosfery jaka panuje u zachodnich developerów, którzy muszą działać w atmosferze lewicowego szantażu. To ważne żeby to wybrzmiało w waszych notatkach z tej ważnej lekcji:

 

"Tu nie chodzi o uprzedmiotawianie kobiet. Kobiety, jak mężczyźni, mają różną budowę i tłumaczenie że kobieta z dużymi piersiami w grze jest nierealistyczna, to zwykłe kłamstwo. Tu chodzi u środowisko trans. Transseksualistom nie urosną duże piersi, a nie wszystkich transseksualistów stać na implanty. Jeśli widzisz że kobieca postać w grze nie ma kobiecych kształtów, to nie dlatego że projektanci bali się zarzutów o uprzedmiotawianie - to dlatego, że bali się urazić środowisko transów" (...) To dlatego coraz częściej widzisz że projektanci "nerfują kobiece kształty" w swoich grach, żeby na ekranie różnica między transem a naturalną kobietą była mniej zauważalna."

 

I tak właśnie wygląda nowoczesna tolerancja. Takich zmian w grach będzie niestety coraz więcej.

  • Plusik 1
  • WTF 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

to, ze 99,9 procent spoleczenstwa bedzie sie musiala dostosowywac do "standardow" wyznaczanych przez zakrecone umysly jakiejs grupki dziwolagow rozsianych po swiecie, ktorych nikt na codzien nie widzi i maja zerowy wklad w to spoleczenstwo, zeby ich nie urazic. jeszcze sto lat temu takie jednostki byly atrakcja w cyrku, a teraz bedziesz musial odbierac swiat w taki sposob, w jaki bedzie im sie podobac, bez znaczenia skutkow i kosztow dla ogolu swiata. jednym slowem, zrobi sie dziwnie, nieprzyjemnie i brzydko.

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 4
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

nie trzeba spotykac transa pod biedronka, zeby odczuc jego wplyw na sposob, w jaki zaczniesz odbierac srodki masowego przekazu w swoim zyciu. i na tym wlasnie polega problem. ich jest tyle co nic, a roszcza sobie pretencje do calej reszty, tak jakby swiat byl im cos winny. a prawda jest taka, ze swiat ma ich w hooyu.

 

przykladem jest wlasnie tlou2.

 

wiec troche spasuj z tym ciasno pod czaska, bo poki co, ty na takiego wygladasz, skoro jakis andrzej z forum musi ci tlumaczyc to, co widzi kazdy inny normalny czlowiek na wlasne oczy

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

moze i nie jest transem de facto (tego nie wiemy, moze jest), ale jej stylistyka definitywnie idzie w ten nurt. a biorac pod uwage fakt, ze za sterami ND siedzi szalony dewiant, cel jest w tym oczywisty. oni nie sa na tyle glupi, zeby od razu przy.pierdo.lic konczite wurszt za glowna postac.

 

ale z czasem zacznie to wygladac tak

hpoy79k3rrv41.jpg?width=640&crop=smart&a

 

i juz bedzie za pozno na mozliwosc jakiejkolwiek krytyki. a szczerze mowiac, komu by sie to spodobalo ? nikomu poza takimi samymi dziwolagami i aktywistami za nimi gardlujacymi. jesli chcesz, zeby tak w przyszlosci wygladala popkultura, to masz naprawde rynsztokowy gust.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
Cytat

nie masz jakiegoś masztu 5g do uszkodzenia?

 

A jaki ma to zwiazek z tematem ? Fakt, ze nie podoba mi sie to, co sie obecnie dzieje z pop kultura, wcale nie wrzuca mnie do tego samego wora z ludzmi, ktorzy sa przeciwni szczepionkom czy zakladaja aluminiowe czapki w obawie przed 5g, Za to ciebie, skoro tak sugerujesz i wyciagasz takie wnioski na podstawie kwestii zupelnie w moim przypadku ze soba nie powiazanych, mozna wrzcucic do jednego wora z ludzmi, ktorych potocznie nazywa sie zwyklymi gamoniami.

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Faka napisał:

 

Błagam przypomnij mi kiedy:

  Ukryj zawartość

Joel zayebał ojca Abby i Ellie morduje znajomych Abby.

Qwa, nie jestem w stanie przypomnieć wszystko z w pierwszej części gry.

 

Gdy wszystko to całe ND nieźle miesza i to sensownie z logicznym wytłumaczeniem. Problem w tym, że ja nie bardzo przypominam takie rzeczy z pierwszej cześci gry kurła.

 

Spoiler

Ojciec Abby byl lekarzem, ktory mial pokroic Ellie pod koniec gry 

 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Andżej napisał:

jeszcze sto lat temu takie jednostki byly atrakcja w cyrku, 

No nie, sto lat temu w pogromach i wojnach ginęli ludzie odmiennej narodowości, religii i języka. Serio, poczytajcie se nawet i o takiej Jugosławii zamiast pindolic.

Edytowane przez aph
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, drozdu7 napisał:

A takim byl mesjaszem bo wzięli go do Uncharted 4.

Jakby ta gra potrzebowała emocjonalnych rozterek 

 

On pracował przy Uncharted2 bodajże, więc 2 gry mu wyszły moim zdaniem, bo Uncharted4 nie do końca. Coś złego już się wtedy działo. Pisałem, że tam musiało być nieporozumienie między nim i Straleyem, ale ten drugi odszedł z klasą. Później była ta afera z molestowaniem. A teraz jakiś dev puścił w świat streszczenie TLOU2, choć to jeszcze chyba nie potwierdzone, dlaczego. Ktoś jeszcze pisał o toksycznej atmosferze. I że nawet jacyś filmowcy pracowali przy animacji, bo nie było chętnych.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, bluber napisał:

 

  Ukryj zawartość

Ojciec Abby byl lekarzem, ktory mial pokroic Ellie pod koniec gry 

 

 

To chyba będę musiał wrócić i ograć jeszcze raz pierwszą część gry, skoro takie rzeczy się działy. Niezłe rozyebane rzeczy tu się teraz się dzieją, że takie kwiatki wychodzą. Ale to też jest wynikiem tego, że ja tę grę, nie wiem, 4 lata temu przeszedłem i mogą być luki w pamięci lub ewentualnie nie jesteś w stanie tego przypomnieć i po prostu już zapomniałeś, co nie zmienia faktu, że cała fabuła drugiej części jest pokręcona.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...