Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Promocje już są na sklepie. Tak na szybko bo nie było czasu na wszystko to Legend Of mana za 85zł. Do tego chyba największa promka do tej pory na Brigandine (126zł) i najwyższa na Star Ocean 1 (37zł). Nie wiem czy nie wezmę do chillowego grania Bombermana bo jest po 18. Oczywiscie te same indyki co zawsze były po pare złotych znowu mają te same zniżki (Steamworld Dig za 8zł np).

Odnośnik do komentarza

Tumble Seed całkiem spoko i na 2 graczy ma też ciekawy tryb

 

GONNER2        16
Candle: The Power of the Flame    8
Out There: Ω The Alliance    13
Giana Sisters: Twisted Dreams - Owltimate Edition    4
Etherborn    27
Hypnospace Outlaw     27,50
Curved Space    40
Blue Fire     40
Fast Rmx     43

Odnośnik do komentarza

Ogólnie Steamworld Dig 1 i 2 oraz Steamworld Heist są świetne. Ograłem je jeszcze na New3DS i wspominam jako znakomite gry.

 

PS

W Steamworld Heist polecam zatrzymać się przy kapelach grających piosenki zespołu Steam Powered Giraffe. Moja ulubiona: "What We Need Are Some Heroes" :)

Edytowane przez friedrich
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Na rosyjskim eshopie Spiritfarer za niecałe 15 ziko też jest super ofertą. Wciągnęła mnie ta gra na dobre 25 godzin - pod koniec już trochę chciałem skończyć, ale sama historia piękna. Mam zagrać jeszcze teraz jak wyjdą (wyszły?) ostatnie aktualizacje z ostatnimi postaciami. Jeśli ktoś lubi spokojną, powolną rozgrywkę z ładną historią, gdzie nie wszystko jest dopowiedziane, to super.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Szwed napisał:

Na rosyjskim eshopie Spiritfarer za niecałe 15 ziko też jest super ofertą. Wciągnęła mnie ta gra na dobre 25 godzin - pod koniec już trochę chciałem skończyć, ale sama historia piękna. Mam zagrać jeszcze teraz jak wyjdą (wyszły?) ostatnie aktualizacje z ostatnimi postaciami. Jeśli ktoś lubi spokojną, powolną rozgrywkę z ładną historią, gdzie nie wszystko jest dopowiedziane, to super.

Na rosyjskim normalnie przechodzi karta polska? 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio wyszło na Switcha kilka spośród najlepszych gier roku:

 

Chicory - co tu dodawać, piękna przygoda, piękne malowanko, piękne zagadki. Teraz z opcją malowania na ekranie dotykowym (albo ruszając joycona), co na pewno jest lepsze od sterowania gałką, chociaż nadal jest to pewien kompromis Oczywiście, nie trzeba lubić malować, by lubić Chicory - są opcje wypełniania, a poza nimi pozostają świetne zagadki.

 

Death's Door - jedna z najwyżej ocenianych gier roku, chociaż ja aż tak się nie wkręciłem. Mimo wszystko hicior pierwszej klasy. 

 

Danganronpa Decadence - edycja na Switcha to najlepsza forma, żeby zapoznać się z tą kultową serią. Nowe dodatki zebrały dość średnie recenzje, ale pozostają trzy podstawowe gry.

 

 

 

 

Przecen jest masa, naprawdę dawno nie było tak wiele tak dużych przecen na tak wiele dobrych gier. Wymienię tylko kilka, których dawno nie wspominałem:

 

Rune Factory 4 Special - stary klasyk z 3DS-a, ale nadal czolowa gra w swoim typie

Crosscode - jedna z najlepszych gier tego typu ostatnich lat, może obniżka do 48 zł pomoże szerzyć jej kult.

Dungeon Encounters - bardzo umowe w wykonaniu, oparte na chodzeniu po kwadratach jRPG, sama esencja. Niby dziwne dawać za to 100 zł, ale ta gra jest dobra w tym co robi.

The House in Fata Morgana - kolejna gra, która jest genialna w swoim niszowym gatunku. Tylko że to nie jest w ogóle typowe japońskie VN - bardziej powieść brytyjskiego gotyku, z całkiem naprawdę znaczącym dodatkiem muzyki i ilustracji. Nadal 100 zł to sporo, ale zawsze mniej.

Griftlands - 35 zł to świetna cena za fajnie wykonaną Slayówkę. Mamy tutaj dużo więcej historii wokół slayowego schematu, bardziej polecam tę grę osobom tego właśnie szukającym, niż fanom Slaya, bo oni już niewiele z tej rozgrywki wycisną

Legend of Keepers - dość prosta, ale sympatyczna gra nawiązująca do Dungeon Keepera. Za 40 zł można się zainteresować.

Turnip Boy Commits Tax Evasion - niewiele powiem o tej grze, ale jest faktycznie zabawna. 36 zł to ciekawsza cena.

The World of Final Fantasy - jakimś cudem, gra z "Final Fantasy" w tytule chyba została lekko niedoceniona. Fakt, że to niby bardziej sprawa dla juniorów - ot, gładki slalom przez historię serii FF, ale fajnie pasuje na Switcha, i zapewnia wiele godzin przyjemnego contentu. 67 zł to uczciwa cena.

Rogue Herois: Ruins of Tasos - całkiem wciągający rogalik z rozgrywką rodem ze starych Zeld 2D. Budujesz bazę, kupujesz ugprade'y, klepiesz ten sam dungeon z losowymi pokojami... Trochę jak Children of Morta. Grindowe, ale 35 zł.

Roki - nastrojowa przygodówka, 30 zł.

Heroes of Hammerwatch - z tego co rozumiem, ta gra nadal nie ma co-opa na jednej konsoli, co byłoby idealne. Tylko online. Ale 20 zł. Jest też oczywiscie oryginalny Hammewatch, idealny do co-opowego rogalikowania z dzieckiem. 12 zł.

Creaks - stylowa Amanita teraz za niecałe 30 zł.

Vitamin Connection - miła familijna gierka, ekskluzyw Switcha, za 40 zł warto

DIgimon Story Cyber Sleuth - jeśli ktoś chce więcej Shin Megami Tensei - to jest jeden z lepszych klasycznych megatenów. Dwie gry na łącznie jakieś 100 godzin, 74 zł. 

 

 

 

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, ogqozo napisał:

Danganronpa Decadence - edycja na Switcha to najlepsza forma, żeby zapoznać się z tą kultową serią.

Argumentem jest oklepane "bo przenośne", jak mniemam?

 

Danganronpę jak najbardziej polecam, ale jak ktoś nie ogranicza się wyłącznie do Switcha/portable, to na PC całą serię (tj. trzy główne odsłony) można w promocjach za 70zł dostać, a grać można na na multum sposobów (pad, mysz/klawiatura, remote play), więc z tą "najlepszą formą" bym nie przesadzał. Standardowo kwestia gustu.

 

Jako, że ze Switchem ograniczam się głównie do exclusive'ów, to niewiele mi na ten moment wpadło w oko w promocjach, ale że gier muzycznych/rytmicznych nigdy mi za mało, to się skusiłem na Taiko no Tatsujin Rhythmic Adventure - https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-games/Taiko-no-Tatsujin-Rhythmic-Adventure-Pack-1888075.html

Z tego co widzę największe dotychczas promo. Obie części za 92zł, a sama gra to port wydanych tylko w Japonii odsłon z 3DS. Łącznie ok. 160 utworków. Taiko jest proste, fajne, przyjemne i bardzo pozytywne, więc polecam.

 

W największym dotychczas promo jest też Groove Coaster Wai Wai Party - https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-download-software/GROOVE-COASTER-WAI-WAI-PARTY--1683216.html

Też bardzo fajna gra rytmiczna w wersji switch-exclusive. Zakładałem temat na forum, gdyby ktoś chciał sprawdzić.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja sobie upatrzyłem Indivisible - z tego co widzę po recenzjach i gameplayach, to jest to ręcznie rysowany RPG z turową walką, bardzo ładnie to wygląda, ma kilkanaście grywalnych postaci. Podobno platformowe poziomy słabo dają radę, ale sama gra bardzo w porządku.

 

Kolejna to Cosmic Star Heroine, czyli oldschoolowy rpg w stylu Chrono Triggera z całkiem fajnym systemem walki turowej. Na yt też w superlatywach.

 

Chciałem jeszcze Faerię, ale najpierw przetestuję ją na kompie (nawet nie wiedziałem, że mam ją na Epicu xD), i potem zobaczę.

 

O Rogue Heroes: Ruins of Tasos też myślałem, ale na razie odpuściłem.

 

Kupiłem Oxenfree - wcześniej tylko wiedziałem, że ta gra istnieje. W sumie to bardzo fajny thrillerek-horrorek z bardzo prostym gameplayem, ale aż prosi, żeby grać dalej i zobaczyć, o co chodzi na tej pieprzonej wyspie. Tym bardziej, że kosztuje 4 zł xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wziąłem Giana Sisters: Twisted Dreams i Sine Mora, bo za grosze żal było nie sprawdzić. Jeśli ktoś szuka relaksującego platformera to Giana to niegłupi wybór.

 

Wziąłem jeszcze Blazing Chrome, w które się wkręciłem, bardzo fajnie się w to gra, pomysłowe levele, bossowie, ale ponoć gra jest krótka, na razie nie wiem. I choć gra jest naprawdę fajna to jednak do Huntdowna jej dużo brakuje. Tak czy siak polecam.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...