Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Vaporum: kupiłem bez przekonania ale gra zaskakująco mocno mnie wciągnęła. To dungeon w starym stylu, połączenie klasycznej mechaniki skokowego ruchu i obrotu z poznawaniem świata z listów i nagrań oraz ciekawym pomysłem na walkę czyli tryb ruch za ruch. Dodatkowy plus - jest polska wersja językowa.

Odnośnik do komentarza

Zapewne na jakims innym regionie :)

 

To Giana Sisters to warte te 4 zł?

 

Oxenfree, Spiritfarer, Into the Breach, Vaporum, Creaks siedzi już w bibliotece od dawna

 

World of Final Fantasy jak ktoś jeszcze nie ograł, to giereczka jest cymes. Wygląda niepozornie, ale wciąga i przyjemnie się walczy turowo.

 

Ja się zastanawiam nad Neo: The World Ends With You, bo się zajarałem po demku, może w końcu wpadnie

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Marek91 napisał:

Siema wszystkim mam od piątku switcha i chciałbym zainstalować call of duty warzone i pubg ale nie wiem jak ktoś pomoże?:)

 

Mordo na Switchu niczego nie instalujesz jak na przedpotopowych sprzętach, ściągasz grę (albo wkładasz carta) i śmiga. 

 

Jeżeli chodzi o te dwie gry to musisz odpalić na Switchu aplikację You Tube i wpisać nazwę gry w pasku wyszukiwania.

Odnośnik do komentarza

Sorry, że tak post pod postem, ale pojawił się w promocji Undermine za 33 zeta na rosyjskim eshopie. Zaczepisty rogal. Klasyczna, schludna graficzka bez żadnych udziwnień. Naprawdę polecam się zapoznać. Mamy losowo generowane dungeony. Po 4-5 mamy bossa do pokonania. Klimatem przywodzi stare Zeldy 2D. Ogrywałem na Xboxie w Game Passie, ale myślę, czy nie kupić też na pstryka. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Taiko No Tatsujin: Drum'N'Fun! za 40zł - https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-games/Taiko-no-Tatsujin-Drum-n-Fun--1455739.html

 

https://psprices.com/region-pl/game/2540936/taiko-no-tatsujin-drum-n-fun

 

Najtaniej dotychczas. Muzyki jest sporo, nawet bez dodatkowych DLC. A jak kto serii nie zna, to fajna i prosta w założeniach (choć niekoniecznie w praktyce) gra rytmiczna ze zróżnicowaną muzyką (klasyczna, j-pop, anime, vocaloid, gry namco). Podobno wersja Switch ma też jakieś dodatkowe tryby zabawy do 4 graczy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ech, chodziło za mną od dawna i w końcu się skusiłem - Dead Cells ze wszystkimi DLC. Akurat jeszcze do końca dnia chyba promka i za 85 zł cały pakiet można wyrwać. Grałem trochę w GamePassie ale nie lubię grać w takie gry z postępem, kiedy wiem, że niedługo mogę do nich dostęp utracić. Plus nie było DLC. A akurat mam ochotę na takiego zręcznościowego, castlevaniowego roguelite'a.

Odnośnik do komentarza

Czaiłem się na tę edycję Dead Cells, bo jeszcze nie grałem. Road to Sea Bundle czy coś.

 

Na Epic Store też było promo przez chwilę.

 

Cóż, na razie poczeka. Przy następnym promo przemyślę sprawę, albo może na Wielkanoc z kuponem 40 zł z Epic wezmę

 

Ogólna zasada jest taka, że jak było raz na promo, to będzie kolejny raz, kwestia tylko kiedy

 

Wcześniej wziąłem Demon's Turf, Manifold Garden, Red Faction Guerilla Re-Mars-tered oraz AI: The Somnium Files

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Promka na klasyczne rpgi, z 200 zł do 40 zł 

  • Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions - 39,99 zł
  • Planescape: Torment and Icewind Dale: Enhanced Editions - 39,99 zł
  • Neverwinter Nights: Enhanced Edition - 39,99 zł

Jeszcze Syberia w dobrej cenie (koło 20 zl)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, second napisał:

Promka na klasyczne rpgi, z 200 zł do 40 zł 

  • Baldur's Gate and Baldur's Gate II: Enhanced Editions - 39,99 zł
  • Planescape: Torment and Icewind Dale: Enhanced Editions - 39,99 zł
  • Neverwinter Nights: Enhanced Edition - 39,99 zł

Jeszcze Syberia w dobrej cenie (koło 20 zl)

ktoś odpalał to przenośnie?da się grać w miarę komfortowo, czy raczej jako ciekawostka?

Odnośnik do komentarza

Grałem w BG1/BG2 oraz PT. Wrażenie generalnie pozytywne: granie padem jest całkiem wygodne. Jedyny problem mam z BG1 bo po wejściu do (miasta) Wrót Baldura gra mi zaczęła się na tyle często wysypywać, że w końcu przesiadłem się na BG2 i PT, które jak na razie chodzą bezproblemowo. 

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza
5 hours ago, adi said:

ktoś odpalał to przenośnie?da się grać w miarę komfortowo, czy raczej jako ciekawostka?

Można grać kursorem albo liderem, z tymże granie liderem (prowadzenie jednej postaci - reszta podąża w szyku) nie pozwala jednocześnie wyszukiwać pułapek. Grałem tylko w BG1 póki co i samo sterowanie zupełnie nie przeszkadza. Słyszałem, że gra potrafi wywalić błędy na sejwie więc lepiej mieć ich kilka, co jakis żeby ogrniczyć straty progresu. Na 20h nie zdażyło mi się to ani razu, ale jeszcze nie wchodziłem do Baldura. Druga kwestia, ktoś tu wyżej pisał, że miał problemy z grą na polskim audio po wejściu do Baldura.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.