Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Ktos poratuje odnosnie poszukiwanej gierki na Switchu? Pare miesiecy wstecz, ale napewno w tym roku gdzies w necie widzialem zajawke fajnego platformera/przygodowki 3d wydanej swiezo na Switcha, ale niedostepnej wowczas na EU Eshopie. Za cholere nie moge tego teraz odnalezc, a zonka sie dopomina :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na Switcha pojawił się 13 Sentinels: Aegis Rim! Jeden z głównych powodów, by kiedykolwiek mieć PS4, nareszcie na platformie, na której zawsze chciałem. Byłem wręcz wściekły, że nie mogłem tej fenomenalnie wciągającej historii zabrać ze sobą, a teraz można. I podobno nawet nie tnie tak bardzo jak na PS4! Na Switcha są teraz dostępne chyba wszystkie najlepsze gry wszech czasów.

 

 

Wydano Nobody Saves the World. Całkiem fajna gierka w której sobie latasz i zbierasz rzeczy w świecie, zmieniasz postaci, nabijasz ciągle masę leveli. Jak dla mnie dość bezmózgie, substancji raczej jeszcze mniej niż w Severed i Guacamelee (nawet na Xboksie czasami grałem oglądając jednocześnie film mdr), ale jakość i tempo bardo przyjemne, i nabijanie leveli wciągające (kurczę, pierwsze 50 leveli nabiłem w czasie, gdy większość gier nadal tłumaczy ile lat ma córka bohatera).

 

Tormented Souls - gra która ma całkiem spory fandom tu na forum. Czemu, to ich pytajcie, ale niejeden tu mówi, że geniusz, zagadki wymagające IQ może jeszcze wyższego niż walki w Xeno 2, nowy SIlent Hill itd. Według recenzji, gra wygląda i działa dobrze na Switchu, a ponadto dodano przycisk otwierający mapę. 

 

 

Gotta Protectors: Cart of Darkness! Tak, po cichu wydano następcę jednej z uroczych przeoczonych gierek na 3DS-a. Teraz jest czas na takie giereczki. Wykonanie jest bardzo retro, ale idzie się przyzwyczaić (np. ściszając dźwięk...) i okazuje się, że Gotta Protectors to całkiem fajna mieszanka nawalanka i strategicznego budowania swojej bazy. Tymczasem sequel na Switcha zbiera również bardzo dobre opinie, choć podobno jest bardziej nastawiony na co-opa. Osobiście jeszcze nie grałem, ale będę.

  • Plusik 1
  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, Krzysztof93 napisał:

No coś tak czułem, że mi się przypomni. Ten cholerny DBZ Kakarot :sapek: ja jestem przekonany, że to jest barachło ale tak bym se chętnie powalczył z Komórczakiem...

Przyjemna gra, takie 7/10. Pozniej jeszcze chyba karcianke dodali jako nowy tryb? Niestety grałem na premiere, to nie wiem czy fajna, bo wtedy nie bylo.

Odnośnik do komentarza

Catherine za 66 zł, najlepsza okazja by zagrać w tę... grę.

 

Oraz Persona 5 Strikers za pół ceny, też stylowa japońszczyzna wreszcie w aktracyjnej cenie.

 

Pierwsza obniżka na Skyward Sword (166 zł). 

 

Ace Attorney Chronicles - pierwszy raz wyraźna obniżka (do 100 zł) na najlepszą odsłonę kultowej serii. Grunt, że nadal obsługuje ekran dotykowy, więc można grać leżąc w łóżeczku. No i opcja "share" Switcha jest idealna dla gry, która cały czas nas częstuje animacjami na fenomenalne gify reakcji.

 

World End Syndrome - to jest visual novel z dziewczynkami, ale większość z takich gier nigdy nie jest sprzedawana za 24 zł, to jest wyjątkowe. W miarę ciekawa historia w tym gatunku i, mimo wymuszonego powtarzania decyzji, niezbyt długi jak na tego typu grę. 

 

Dungeon Encounters - 80 zł - nadal bardzo kontrowersyjny jRPG, który nawet nie ma grafiki, ale ma wszystko, co trzeba. Dla mnie na dłuższą metę nieco zbyt oldskulowe, ale jest coś wspaniałego w takim czystym, schludnym dungeonowaniu.

 

Shadowverse: Champion's Battle - 95 zł - tę grę też było trudno sprzedać normalnym ludziom za 200 zł, ale za pół ceny już bardziej warto się zainteresować. Do karcianki uważanej często za najlepszą na świecie (przynajmniej wtedy tak było, zanim wzrosła m.in. Runeterra) dorobiono całkiem sensowną grę RPG single player, wraz z jakąś tam wesołą historyjką dla dzieci. Idealna okazja, by przekonać się, czym jest Shadowverse, bez wkręcania się w cały niekończący się ogromny świat karcianki na komórki.

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...