Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

11 godzin temu, GearsUp napisał:

Przejrzałem i zainteresowały mnie: Röki, Steel Assault, FEZ, Phoenotopia : Awakening, INMOST, Pathway i DLC do Horizon Chase Turbo - Senna Forever (mała promka ale takie dlc zwykle nie mają ich wcale). Jest też Monster Train z -30% ale to nadal 8 dyszek

 

Phoenotopia : Awakening must have, ponad 80 godzi, zelda2 klon. INMOST też mega świetna gierka.

 

Edytowane przez S_600
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Szwed napisał:

Xcom 2 wzięta za... 2,75 zł bodajże, bo miałem trochę punkcików w eshopie. A zniżka zacna, bo aż 90%, a ja w dwójkę jeszcze nie zdążyłem zagrać. Tylko muszę dokupić kartę większą (mam 32 GB xD), bo wszystko wczoraj musiałem poarchiwizować.

W czwartek była w Media Markt promka na Samsung Evo 256 za 99, ale już niestety po :x 

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Szwed said:

Xcom 2 wzięta za... 2,75 zł bodajże, bo miałem trochę punkcików w eshopie. A zniżka zacna, bo aż 90%, a ja w dwójkę jeszcze nie zdążyłem zagrać. Tylko muszę dokupić kartę większą (mam 32 GB xD), bo wszystko wczoraj musiałem poarchiwizować.

 

Ja niestety sie zawiodlem na porcie, beznadziejnie wyszedl i ciezko sie gra

Odnośnik do komentarza
10 hours ago, MierzejX said:

Jeśli grałeś blisko premiery to od tego czasu patchami poprawili trochę performance.

 

To gdzieś za tutorialem miałeś problemy? Ja na razie zdążyłem tutorial zagrać i ta część śmiga bez zająknięć.


Nie pamietam kiedy ale gra chodzila tak beznadziejnie ze skasowalem i juz do niej nie wrocilem ale to bylo raczej juz po tutorialu. Moze wypowie sie ktos kto pogral dluzej, sam bym chetnie wrocil jak poprawili  dzialanie gry

Odnośnik do komentarza

Dragon Ball Z Kakarot - 124 zł
Albo wyrzucę jak śmiecia po 2 godzinach gry albo wejdę w ten gruby szajs z nostalgią do czasów jak się z podstawówki wracało do domu i oglądało przygody Songo i Szatana Serduszko. Z tego co wiem to głupich zadań dodatkowych rodem z MMO typu ,,przynieś mi jagody zbawco świata'' nie trzeba robić i można ze spokojem lecieć tylko główny wątek fabularny. Jeszcze się lekko zastanawiam ale zwykle ulegam pokusom i kupuje żeby się rozczarować :reggie:

Odnośnik do komentarza

Mam od premiery na Switchu. Trochę nostalgia wciągnęła. Doszedłem do wątku Androidów ale potem zapał zleciał. Według mnie świetny Dragon Ball, średni RPG :) Poczułem jednak, że DB lepiej pozostawić w świetle wspomnień. Do tej pory rozważałem gry pokroju Xenoverse, DB FighterZ ale po tym stwierdziłem, że to już nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...