Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, friedrich napisał:

Sprzedawane oddzielnie: Pierwsza Deponia jest po polsku. Kolejne z tego co się orientuję już nie. 
A w eshopie nigdy nie podają czy gra jest po polsku bo Nintendo nas ma w poważaniu.

A jest jakaś stronka fanowska co by miała spis gier w ojczystym języku?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, friedrich napisał:

Sprzedawane oddzielnie: Pierwsza Deponia jest po polsku. Kolejne z tego co się orientuję już nie. 
A w eshopie nigdy nie podają czy gra jest po polsku bo Nintendo nas ma w poważaniu.

 

Sprawdziłem parę polskich gier z językiem PL: Earthworms, Darkwood

 

W Eshopie w "Supported Languages" nie pokazuje PL

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Taiko no Tatsujin: Rhythmic Adventure Pack za 57zł - https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-games/Taiko-no-Tatsujin-Rhythmic-Adventure-Pack-1888075.html

 

DW @Ukukuki

 

Pudełkowa edycja tego pakietu nie ma kartridża, tylko kod do eShopa, więc myślę warto w tym przypadku kupić po prostu cyfrówkę, bo cena jest niezła.

 

Tak jak pisałem gdzie indziej, reklamują to jako "RPG", ale jest tam też najzwyklejszy tryb muzyczny, jak w każdym innym Taiko.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że na promce za 35zl jest Spiritfarer, polecam z całego serca. Patrząc na screeny czy gameplay na pierwszy rzut oka to popierdółka o zarządzaniu, ale gra ma niesamowity klimat, wspaniałą muzykę, jest dużo rzeczy do roboty (mechaniki są uproszczone, ale nie nudzą), można odwiedzić dużo miejsc i spotkać wiele ciekawych postaci. Ja mam na liczniku już 30h, zero nudy i gra ma szansę zostać moim ulubionym indykiem ever. Kiedyś przeczytałem przypadkiem opis tego tytułu i byłem kupiony od razu. I chyba przy żadnej innej grze w ciągu jednej sesji nie byłem zrelaksowany, zryczany i zaśmiany. NO POLECAM TO WCHUJ. Pewnie zagram kiedyś drugi raz, bo jest też w gamepassie z dodatkami. Normalnie mi smutno jak pomyśle, że ta gra się niedługo skończy 

 

Edytowane przez number_nine
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

A dzień później, Omori na Switcha! Kurde, co za weekend. Walić 30 stopnie na dworze, gierki są za dobre.

 

Omori to współczesna gra w ramach klasycznego starego jRPG-a opowiadająca o typowym ludzkim życiu, bohater to dziecko a gra raczej ma nastrój dla artystycznych typków - dlatego oczywiście jest ciągle porównywana do Earthbound i Undertale. No coś w tym jest. Uwielbiam gry które po prostu robią coś bo pasuje do normalnie opowiadanej historii, a nie że klepiesz tak samo jak w każdej grze gatunku bo taki jest gatunek. Gra jest też już na innych konsolach i na Game Passie, jest w sednie podobnie długa jak stare jRPG-i (ze 30 godzin), choć ma dużo więcej pobocznych rzeczy.

 

 

Neon White to hicior. Po prostu świetnie się gra. Żaden ze mnie fan FPS-ów ani speedrunowania, więc o czymś to świadczy, że to mówię. Jest w tym taki styl i taka bezpośredniość, że klepię te rekordy. I ciągle z jakiegoś powodu czuję, jakbym grał w Paradise Killera jako grę akcji. Niby nic wspólnego, ale jest taka podobna radość z chodzenia sobie dokoła. Zaznaczam, że to jest gra FPP polegająca na szybkim i precyzyjnym celowaniu, więc warto rozważyć opcje sterowania. Dla mnie włączenie celowania ruchowego to podstawa, chociaż pewnie w kwestii bicia rekordów każda opcja będzie dość trudna w porównaniu do celowania myszką.

 

Trzy spośród najlepszych gier roku w jeden dzień.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mocny tydzień trwa.

 

AI Somnium Files Nirvana Initiative - świetny marketing, ale nie, to nie jest jakaś ulepszona edycja, tylko druga gra z serii. Przedstawiać już nie trzeba, wiele się nie zmieniło. 

 

ElecHead - nareszcie port wielbionej łamigłóweczki z peceta. Czysta jakość.

 

Steve Jackson's Sorcery! - po blisko 10 latach, ogromny sukces Inkle w końcu wita na konsolach. Seria stała się synonimem growej wersji "interaktywnej książeczki" i nadal jest wzorem. Fascynująca konstrukcja dla ludzi lubiących czytać, to jest kurde dobrze napisana gra jakby ktoś się zastanawiał na forum, z dobrymi opiniami o wersji Switchowej.

 

Fall Guys - kurde, trochę to zajęło, ale fenomen społeczny z czasów wczesnej korony w końcu na Switchu. Opinie o działaniu technicznym gry są mało pozytywne. 

 

Shadowrun Trilogy - podobno cienko działa na Switchu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

LOUD za 29zł (-40%) - https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-download-software/LOUD-2229472.html

 

Dobre to, czy poczekać? Gameplay identyczny jak seria Persona Dancing, ale czytam, że utworów mało, raptem 14. Fabuła o karierze muzycznej nastolatków zaś nieszczególnie mnie obchodzi, no ale może jest tam jakieś drugie dno warte uwagi?

 

Gra będzie też na PC i PS4, ale myślę, czy dać sobie pretekst, żeby odkurzyć Switcha. Promocja nie najgorsza, biorąc pod uwagę, że gra wyszła mniej niż miesiąc temu.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Suavek napisał:

LOUD za 29zł (-40%) - https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-download-software/LOUD-2229472.html

 

Dobre to, czy poczekać? Gameplay identyczny jak seria Persona Dancing, ale czytam, że utworów mało, raptem 14. Fabuła o karierze muzycznej nastolatków zaś nieszczególnie mnie obchodzi, no ale może jest tam jakieś drugie dno warte uwagi?

 

Gra będzie też na PC i PS4, ale myślę, czy dać sobie pretekst, żeby odkurzyć Switcha. Promocja nie najgorsza, biorąc pod uwagę, że gra wyszła mniej niż miesiąc temu.

 

Zobacz kto tę grę robił i ich portfolio. To chyba jakaś pralnia pieniędzy a nie produkcja gier.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...