Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

Na Xeno 2 to bym akurat nie liczył, ledwo ze dwa tygodnie temu się skończyła poprzednia promocja na eShopie na nie. Trzy obniżki o 1/3 ceny w tym roku to i tak jakoś często jak na tytuł Nintendo. Teraz jest jedynka... pewnie będzie cały czas któreś Xeno na przecenie rotacyjnie. 

 

 

Teraz jednak jest sporo. Ok. 50 tytułów z mojej wishlisty było przecenionych, w tym część na którą właśnie się łasiłem, a część starszych średniaczków bardzo tanio. Kupiłem dzisiaj chyba z 10...

 

image.png.171955e7ef2113864ed007bc0537e6de.png

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dlaczego nikt mnie nie poinformował, że Into the Breach dostało zajebiste DLC? Dowiedziałem się przez przypadek kilka miesięcy po i zrobiłem kolejne ponad 100h, dobijam do 900h! Gra jest jeszcze lepsza, otrzymała nowe bronie, misje, przeciwników, bossów, 4 pilotów, a nowe sety mechów x5 rozwalają system, są mega pomysłowe, na przykład jednym mechem przejmujemy kontrolę nad wybranym robalem, kolejnym rzucamy bomby, które detonujemy, gdy jeszcze innym zamieniamy oponentów w pająki-kamikadze, które nam służą. Zostały mi już tylko 2 sety do zrobienia na hardzie perfekt bez straty kostki energii 30000 + wszystkie misje, bo nowy niesprawiedliwy poziom trudności sobie daruję, nie mam dodatkowych 2000h życia :)

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jako fan PSXa, sprawiłem sobie niedawno PS5, ale open-worldy i gierki AAA odrzuciły mnie (znudziły?) mocno i wracam do Switcha pyknąć czasem w dobrego indyka/coś a'la indyka, bo w ostatnich miesiącach tylko takie gierki mnie mocniej wkręcały. Jakie są aktualnie, z uwzględnieniem najnowszych premier najlepsze indyki i jakie są najlepsze na 2023 na Switcha? Nie podobał mi się w ogóle Hades (sterowanie, ogólnie jakbym w jakąś grę na komórkę grał), za to mega cisnąłem w Dead Cells, a żona w Stardew. Czym warto się zainteresować z już wydanych mniejszych gier, na co macie patrzenie w tym roku? Czekam na Cyberfunk, bo kocham szczerze JSR <3 a także przymierzam się do Graveyard Keepera i widziałem też gierkę w stylu Dead Cellsów, ale biegał jakiś ziomek z czymś jakby wielkie katany, no jakaś broń biała, było to mega dynamiczne i sieka, ale stylistyka DC - ktoś podpowie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.01.2023 o 14:08, Bud napisał:

Jako fan PSXa, sprawiłem sobie niedawno PS5, ale open-worldy i gierki AAA odrzuciły mnie (znudziły?) mocno i wracam do Switcha pyknąć czasem w dobrego indyka/coś a'la indyka, bo w ostatnich miesiącach tylko takie gierki mnie mocniej wkręcały. Jakie są aktualnie, z uwzględnieniem najnowszych premier najlepsze indyki i jakie są najlepsze na 2023 na Switcha? Nie podobał mi się w ogóle Hades (sterowanie, ogólnie jakbym w jakąś grę na komórkę grał), za to mega cisnąłem w Dead Cells, a żona w Stardew. Czym warto się zainteresować z już wydanych mniejszych gier, na co macie patrzenie w tym roku? Czekam na Cyberfunk, bo kocham szczerze JSR <3 a także przymierzam się do Graveyard Keepera i widziałem też gierkę w stylu Dead Cellsów, ale biegał jakiś ziomek z czymś jakby wielkie katany, no jakaś broń biała, było to mega dynamiczne i sieka, ale stylistyka DC - ktoś podpowie?

 

Jeśli lubisz platformery to Celeste.

Jeśli strategie to Into the Breach.

Jeśli skradanki to Mark of the Ninja.

Jeśli strzelanki to Huntdown (ukryty gem) - jeden z najlepszych indyków, który zasługuje na większy aplauz.

Jeśli metroidvanie to: Ori, Ori 2, Hollow Knight, Guacamelee, Guacamelee 2.

Ale pewnie we wszystkie już grałeś, w Cupheada też pewnie? To moje ulubione, jeszcze SV, o którym wspomniałeś. 

 

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Zakupiłem Diablo Prime Evil Collection - trójka z dodatkami oraz odświeżona dwójka kosztują obecnie w promocji razem 82zł. Nie wiem, jak wydajność na Switchu, ale jakoś się przeboleje.

 

Duke Nukem 3D - 20th Anniversary Tour również wziąłem za 8zł. Na początku się zraziłem sterowaniem, ale po zmianie kilku opcji oraz - nie ukrywam - Auto Aim (jak w oryginale) gra się znacznie lepiej i może nawet pogram w to więcej, niż przypuszczałem. A Duke'a ograłem na wszelkie możliwe sposoby i w różnych edycjach. Ta gra się nigdy nie nudzi. Nie podobają mi się jednak nowe głosy nagrane dla Duke'a. Również musiałem przełączyć na oryginał. Fajna sprawa z przełączaniem grafiki jednym przyciskiem.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ukukuki napisał:

To nie jest Contra, tak w temacie sprostowania. Jak ktoś chce coś w stylu Contry to z nowszych gierek Blazing Chrome.

 

Ale coś w tym stylu, Huntdown jest bardziej taktyczny, a Blazing Chrome… nie ma podjazdu nawet. Gdyby Huntdown był o te 5 leveli dłuższy, choć 20 to i tak sporo, to dałbym 10 bez wyrzutów sumienia. Zassał mnie tak, jak mało który indyk.

Odnośnik do komentarza

Kaze and the Wild Masks za mniej niż 30 zł, kto nie może się doczekać na nowe Donkey Kong Country nie znajdzie wielu lepiej zrobionych klonów.

 

Swordship za 56 zł, jedna z lepszych giereczek zręcznościowych ostatnich miesięcy. Gra jest szybka, wygląda świetnie, gra się świetnie. Jedynie co trzyma grę niżej w rankingach to że nie ma za wiele do roboty z tym, ot arcade'ówka.

 

13 Sentinels i Nier, dwa arcydzieła w wersji przenośnej pierwszy raz po jedyne 125 zł, ale kto miał zagrać pewnie to już wie.

 

Pierwsza przecena Mario+Rabbids 2, ale na razie nadal powyżej 200 zł.

 

Minit za 10 zł, fajna giereczka o dziwo, swego czasu pisałem o niej więcej. Także Dungeons of Dreadrock to bardzo pomysłowa sprawa na kilka godzinek za 10 zł.

 

 

Devolver ma przeceny na wszystko w tym tygodniu, niższe ceny niż kiedykolwiek mają takie hiciory jak Olija, My Friend Pedro, chyba Boomerang X (40 zł), Talos Principle, Carrion, i tak dalej. Oczywiście to też dobra okazja nadrobić Messengera, Gris, Hotline Miami, Broforce, Death's Door, whatever. Pierwszy raz przecenione są Return to Monkey Island oraz switchowa wersja Inscryption. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...