Skocz do zawartości

W co byś sobie zagrał/zagrała?


Rekomendowane odpowiedzi

Klimat i emocje to były grając po LANie na kafejce internetowej w Soldier of Fortune :fsg: i wyłączenie zasilania przez właściciela jak 13 letnie gnojki zaczynały sobie ubliżać od  oszukujących kutasoow. To byli czasy, Pupcio już może wtedy był w planach albo miał datę rozwiązania XD

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Tak jak się mogłem spodziewać- GP po raz trzeci zabił we mnie ochotę na granie pewnie na najbliższe dwa tygodnie. Nasciagalem gier, przeszedłem 3 warte uwagi,odpalam te syfy na 20 minut, meh, delete i dalej. ;( za każdym razem jak mam te usługę to tak po max miesiącu odechciewa się grać. Syndrom pirata, coś najgorszego.

  • Haha 2
  • Smutny 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, XM. napisał:

bo ja np. zawsze daje grze szanse mimo, że może nie zapowiadać się zbyt dobrze.

 

Dla mnie to trochę brzmi jak granie na siłę właśnie. Że koniecznie musisz sprawdzić, żę koniecznie musisz w coś grać, bo jak nie to nie wiem co. Naprawdę ograłeś już wszystkie możliwe gry warte ogrania że łapiesz się za coś co od razu nie zapowiada na Twoje klimaty?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Znaczy ja go troszkę rozumiem bo też mam tytuły, które nie są must have'ami ale które chciałbym sprawdzić żeby się samemu przekonać bo wiele razy było, że jakaś niepozorna gra, totalnie nie w moim guście bardzo mi się spodobała i ją skończyłem. Jakbym odrzucał tak wszystko to nie poznałbym wielu świetnych gier. Jak jest w GP to mnie to dosłownie nic nie kosztuje żeby ściągnąć i odpalić na te kilkanaście minut w celu zobaczenia czy mi się spodoba czy to jednak definitywnie nie moja bajka. 

Odnośnik do komentarza
On 9/8/2020 at 4:48 PM, columbo said:

Pociorałbym jak dziki w jakiegoś hack'n'slasha w mrocznej, klimatycznej otoczce. Diablo 3 zdechło, na płynnie działąjące Grim Dawn /  PoE mam za słabego laptopa, a na horyzoncie żadnych konsolowych premier w tym klimacie. Ehh.

nie graj w oba Maximo na Playstation 2 bo zaczniesz nie lubic tego gatunku. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Stwierdzilem, ze nie bawia mnie juz tak bardzo te same gry na PS4/XO wiec nabylem ponownie Switcha (Splatoon 2 <3)

 

Splatoona poki co nie nabylem, zona nabila juz 200h w Stardew Valley, a ja ciagle mysle, ze zagralbym w jakiegos fajnego, alternatywnego indyka, takiego jak za dawnych czasow, ale nie zadnego rogala, czy cos zeby sie wkurzac, tylko takie cos fajnego... I tak siedze i siedze i codziennie patrze w necie czy czasem Tonego albo Crasha 4 na Switcha nie ujawniili juz (bo przeciez dla dwoch gier nie bede znowu PS4 kupowal...) Ehhh starosc :(

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...